Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Paris

Абе гледам днес по Планета, тия Пайнерки много им лъскави бляскави косите.Някой има ли идея с какво се постига този ефект?
Цитирай

София

Преди да излезнат на екран, на интервю, на участие и на каквото се сетиш там - задължително посещават фризьор и гримьор. До колкото знам този блясък се дължи на спрей или лак за блясък - естествено от професионална серия! Аз ползва подобен на СЕРИ и съм що годе доволна, но мисля, че на Л'ореал да в пъти по-добри! Peace
Цитирай

Варна

Освен всички спрейове, лакове и т.н. много е важно и осветлението и прожекторите за да изглеждат така. А на мен една фризьорка ми каза, че този спрей за блясък е много вреден за косата.
Цитирай

ВАРНА

Не не е вреден миличка!Лаковете,пяните и геловете са по-вредни.Даже е подходящ за много сухи коси,защото го омазнява леко.Но най-хубаво се вижда на права коса(или изправена).Особено е подходящ за полиране и изглаждане на косата (след като се изпече със сешоара),защото отразява много хубаво светлината.
Цитирай

София

А какъв е този спрей? на коя фирма е? newsm78
Цитирай

Paris

Доколкото разбрах това е спрей за блясък и се слага преди да се фризира косата, така ли? Или на суха коса? newsm78
Цитирай

Варна

Особено е подходящ за полиране и изглаждане на косата (след като се изпече със сешоара),защото отразява много хубаво светлината.

Аз от около година ползвам Техни арт Глос Контрол на Л'Ореал Професионел. Много съм доволна. Придава блясък без да омазнява,има и фиксиращ ефект.
Цитирай

Варна

Доколкото разбрах това е спрей за блясък и се слага преди да се фризира косата, така ли? Или на суха коса? newsm78
Слага се на суха коса-завършена  прическа.. пРИДАВА БЛЯСЪК И ФИКСИРА
Цитирай

София

Това ли?
разкажи малко повече за серията Техни арт, нищо не съм ползвала от нея. Гледам че има и под серии...
въобще фен съм на Лореал профешънъл, затова ще чакам с нетърпение да ми отговориш Smile
Цитирай

София

А от къде може да се купи този спрей за блясък и приблизително колко струва?
Цитирай

Варна

Това ли?
разкажи малко повече за серията Техни арт, нищо не съм ползвала от нея. Гледам че има и под серии...
въобще фен съм на Лореал профешънъл, затова ще чакам с нетърпение да ми отговориш Smile
Да,точно това е. Не мога да ти разказвам за Професионел, защото не познавам всичките им продукти. От Техни Арт ползвам и съм доволна ,както казах от Глос-а  и  глината  Ахед Клей- нея я ползвах 2 години поне, но сега косата ми е дълга и ползвам  други продукти.
Може да се купи от салоните,които продават Л'Ореал. За София знам Кало, сигурно има и други. Цената му е 20 лева
Цитирай

Paris

Предполагам е много икономично, като балсам ли е или спрей-течно?
Цитирай

Варна

Предполагам е много икономично, като балсам ли е или спрей-течно?
Икономично е - спрей, пръска се само повърхността на косата, все пак е  за блясък,който да се вижда
Цитирай

Paris

Супер-ще си закупя!
Цитирай

Cтраната на лалетата...

В едно предаване  Опра беше казала:Жени не се стремете да изглеждате като звездите по слдната причина, и пусна  един клип колко хора се въртят около нея докато я подготвят за предаване...личен фризьор, гримьор и тн......+ хора за осветлението и тн и тн.. smile3521
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора