Знаете ли кого видях?! - тема 30

  • 194 308
  • 746
  •   1
Отговори
# 600
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Елена от МастерШеф 1.Пакира лъскав бял мерцедес на паркинга на Лидл на бул.Т.Каблешков.Не е толкова слаба вече.  Peace

# 601
  • София
  • Мнения: 22 937
Десислава Стоянова от Преди обед в един от моловете. И на живо е много хубава.

Преди 2, 3 години я видях на една спирка, чакаше такси и на мен ми направи впечатление, че е много хубава. Видях я веднъж и докато шофираше.  Simple Smile

# 602
  • София
  • Мнения: 16 017
В неделя Любо Ганев на  метан станцията му в Младост.
Беше с чужденец, обясняваше му на добър английски как се зарежда метан, как върви бизнеса.
Отивахме на пазар със Скъпия, спряхме да зареди таксито.
С Любо се познаваме покрай децата ни. - бяха мини мис и мистър преди много години.
Заговорихме се как лети времето, и двамата сме прошарени, на средна възраст.

# 603
  • Мнения: 398
Петър Стоянов. На Славейков. Гледаше книги.

# 604
  • София
  • Мнения: 1 324
Вчера Андрей Слабаков в СУ и след това Божана от Мастър шеф Simple Smile

# 605
  • Мнения: 14 613
Днес на ул.''Цар Симеон'' в София,Драго чая.С черни потури,черна прилепнала блузка и дълга,черна като жилетка,но без копчета.И аз имам такава и досега съм виждала предимно жени да ги носят.Ама нали вече сме равни,безполови,всичко унисекс и т.н.Антипатичен ми е дори повече от тв екрана.Висок,има корем,но повече се очудих,че има и малък,изпъкнал ''бюст''.

# 606
  • Sofia
  • Мнения: 26 363
Той беше много отслабнал,но май пак пълнее

# 607
  • Мнения: 1 005
Кали с мъжа си караха скутери из квартала и возеха децата за по едно кръгче, и те и децата ( не само техните-имаше и момиче в групата) много се забавляваха.

# 608
  • Мнения: 718
Той беше много отслабнал,но май пак пълнее

Борбата с кг е трудна..

# 609
  • София
  • Мнения: 1 176
Дара (трябваше да проверя името й), която пее "Кво не чу?" преди два дни близо до Руски паметник.
Безумно надуто се държи. Не ме кефи.

# 610
  • София
  • Мнения: 1 662
Една участничка в Мис България  2013-та (сезона на Пенка карибското тяло) - Емел, снощи в заведение. Хубава е, но беше много намръщена. 

# 611
  • Sofia
  • Мнения: 26 363
Дара (трябваше да проверя името й), която пее "Кво не чу?" преди два дни близо до Руски паметник.
Безумно надуто се държи. Не ме кефи.
В началото ми беше симпатична,но с тази звездомания прекали ooooh!
Има вулгарно излъчване Sick

# 612
  • София
  • Мнения: 1 176
Дара (трябваше да проверя името й), която пее "Кво не чу?" преди два дни близо до Руски паметник.
Безумно надуто се държи. Не ме кефи.
  с тази звездомания прекали ooooh!
Има вулгарно излъчване Sick

Много ме отблъскват хора, които гледат отгоре. А пък пикли като нея, особено много.

# 613
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Деси Банова,синоптичката, в кварталния Фантастико пазаруваше днес по обяд.Хубава й е косата  Peace
Жоро Торнев в Лидл, на Т.Каблешков, вчера. Висок и прошарен. И пак там, за втори път-Елена от МШ 1.Явно си пазарува за кулинарното училище,което е наблизо  Peace.

# 614
  • София
  • Мнения: 3 978
Деси Банова,синоптичката, в кварталния Фантастико пазаруваше днес по обяд.Хубава й е косата  Peace
Жоро Торнев в Лидл, на Т.Каблешков, вчера. Висок и прошарен. И пак там, за втори път-Елена от МШ 1.Явно си пазарува за кулинарното училище,което е наблизо  Peace.

Деси Банова в Коста в Mall of Sofia, нали има сватбена агенция, имаше среща с клиентка. На живо е малка и крехка, като ученичка в 10-ти клас.

Общи условия

Активация на акаунт