business card

  • 464
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 461
Искам да ви попитам вярно ли е,че вече не се пишат  степените на образование и квалификация?Визирам случаите,когато не работиш  , както съм аз в момента.В същото време изпитвам голяма необходимост от такива,тъй като непрекъснато ми се искат, където и да отида.Знам само за докторите,че ги слагат..Джон ме убеждава,че вече не се изписвали,а на мен пък не ми звучи добре да си напиша само името и адреса,а пък не искам и да ги пиша ,ако не е прието.Помагайте с идеи.

# 1
  • Мнения: 2 825
И аз така знам... тука поне не ги пишат.
А в по-малките фирми, не пишат даже и длъжност, само имената, адрес, телефон и е-майл.

....изпитвам голяма необходимост от такива,тъй като непрекъснато ми се искат, където и да отида.

Сега като се замисля, тука визитките хич не са на почит  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 017
а тук ги пиШат (MD, PhD, MSc, MPH - master of public health...), наред с длъжността, която заемат в компанията (поне в биотехнологичния бизнес, ако това има значЕние...)  newsm78
 може би зависи и къде Ще се представяШ... (в България мисля, чЕ са актуални, или?)

хм, интересен въпрос  Heart Eyes
Ще питам Шефа си след малко и Ще ти кажа  Wink

  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 461
Трябват ми за Бахрейн.Явно тук е много разпространено,всеки ми иска:доктори,по изложби ,панаири,аз какво тесте съм събрала само. LaughingПитай,ще чакам. Hug

# 4
  • Мнения: 1 017
питах  Grinning
зависи за какво ти е необходима. ако си CSO, CFO, etc. да. Ако си plumber (както той се изрази), не е задължително.
ако си в академични среди е уместно.

при всички положения job title.

не претендирам за меродавност, само исках да прибавя оЩе едно мнение (при всички положения е по меродавно от моето  Mr. Green)

успех   bouquet

# 5
  • Мнения: 780
Дааааа.. и тук се пишат, особено в научните среди!

# 6
  • Мнения: 3 367
dokoltoto аз знам се пише всичко което е над гимназия-BA<BS, i със сигурност титли от образование над 4 години-тук му викат гредуеит скул..зависи какво образов, имаш и за какви цели ти трябва визитката,ако е само за координати като тел/адрес/емиаил и пр не бих писала лично аз титли..

# 7

Общи условия

Активация на акаунт