Търся си педиатър - кв. Лозенец и наоколо

  • 2 661
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 748
обаче си имам малко претенции:
да подкрепя кърменето и късното захранване
да се осведомява за новостите в професията си
да дава направленията, които се полагат
да е добър диагностик
ако има и подход към децата и сериозно отношение към работата си ще е още по-добре.

сегашната ни педиатърка е точно обратното на всичко това, дори и потребителска такса си иска, а ни беше препоръчана от наш познат, който е доволен от нея и още й вярва.
затова и си пиша изискванията. Simple Smile

за предпочитане от ДКЦ 13, 14, 15, 2, защото тези са ни сравнително близо, но може и по-далеч.
ако знаете такъв педиатър моля споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 658
Горещо бих ти препоръчала д-р Галина Цветкова от 13 ДКЦ (тел. 868 40 14 и 0888 945 302). Работното й време е: на нечетни дати - сутрин, на четни - следобед.
Тя отговаря на 100% на твоите изисквания - изключително внимателна е, обръща достатъчно внимание на всичките си клиенти, никога не ми е отказвала направление или болничен и също много жажно - опашките пред кабинета й не са чак толкова внушителни, че да пропилееш часове за един преглед при нея. Има още нещо важно, което трябва да знаеш. В момента тя е бременна и Живот и Здраве! се очертава през септември и октомври да бъде в кратко майчинство, но след това се връща на работа.

# 2
  • Мнения: 5 647
Ние сме при д-р Маркова от 13 п-ка. Аз съм доволна от нея за сега.

# 3
  • Мнения: 1 493
Д-р Ризова от 13 п-ка. Много съм доволна от нея, освен добър професионалист е прекрасен човек.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
Ние сме при Алексиева от 13 П-ка.Доволна съм!

# 5
  • Мнения: 1 393
Много съм доволна от д-р Котова от 14 поликлиника.Учила е във Франция и е запозната с повечето новости.Дъщеря ми беше само на кърма до 6-ия месец и после я захраних и е привърженик на късното захранване.Винаги има и дава направления,а когато детето е болно идва в къщи да го види и ми звъни на мобилния да пита как е и не иска една стотинка за това. Ако те интересува ми пиши на лично,за да ти дам телефона и  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт