Д-р Георги Станулов, Виена Ин Витро Център?

  • 22 652
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Здравей Рончо,
Искам да те попитам какъв трансфер правихте свеж или замразен?

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 11:02 от emushoni

# 16
  • Мнения: 753
Свеж трансфер правихме! bouquet

# 17
  • Мнения: 38
Страхотно, дано скоро се похвалиш със страхотен резултат  EFP Аз бях много очарована от Станулов и обмислям след ЗЕТ в Щерев, където са ми ембриончетата, да се местя при него.

# 18
  • Мнения: 753
Благодаря ти! Пожелавам ти успех!

# 19
  • Мнения: 412
Страхотно, дано скоро се похвалиш със страхотен резултат  EFP Аз бях много очарована от Станулов и обмислям след ЗЕТ в Щерев, където са ми ембриончетата, да се местя при него.
А защо не си вземете ембриончетата и направо трансфер при него?

# 20
  • Мнения: 38
Защото четох за преместването на ембирони и т.н. и реших да пробвам първо там където съм започнала с огромнята надежда че всичко ще е наред и нещата ще се случат. Знаеш че като цяло и преместването не е шега работа. За това стискам палци в Щерев да си свършат работата както трябва Simple Smile

# 21
  • Мнения: 38
Здравейте на всички и Честит Празник!
Пожелавам ви да бъдете едни прекрасни и желани съпруги и невероятни майки.
Искам да ви попитам след трансфера при Станулов какво ви предписаха като медикаменти, защото в Щерев до колкото виждам обичат да дават хапчета, инжекции, гелчета и какво ли още не Simple Smile

# 22
  • Мнения: 753
По принцип изписват само утрогестан ,фолиева и витамини.аз имах и клексан след като открихме тромбофилия.
Аз съм с положителен тест,но още не мога да се зарадвам утре ще пускам да видим дали се удвоява.
Честит празник! bouquet

# 23
  • Мнения: 38
Звучи страхотно! Аз съм на кринон, естрофем, дуфастон, медрол, зибор, два вида фолиева и витамини, а и но-шпа. Доста са и това хич не ми харесва, но мисля да си ги пия до теста, пък после вече... Успех на теб и ще очакам да се похвалиш.

# 24
  • Мнения: 38
Здравейте,
Вече и аз искам да се похваля, че ставам пациентка на доктор Станулов. Най-накрая събрах смелост да се преместя и се надявам да съм направила правилния избор Simple Smile  Praynig newsm03

# 25
  • Мнения: 753
emushoni пожелавам ти успех и вярвам ,че с помощта на д-р Станулов и с повечко късмет ще успеете. bouquet

# 26
  • Мнения: 481
Здравейте,
Вече и аз искам да се похваля, че ставам пациентка на доктор Станулов. Най-накрая събрах смелост да се преместя и се надявам да съм направила правилния избор Simple Smile  Praynig newsm03

Поздравления за решението. Пожелавам скоро да се похвалиш!  Hug

Последна редакция: ср, 22 мар 2017, 11:08 от kiki_7

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Ако си почувствала доверие, спокойствие и надежда при първата ви среща, значи е твоя човек...

# 28
  • Мнения: 1
Аз със сигурност мога да кажа че д-р Станулов е страхотен, винаги е внимателен, обръща внимание на всичките си пациентки, добър специалист е и  ще направи каквото може за да Ви помогне.

# 29
  • Мнения: 753
Аз със сигурност мога да кажа че д-р Станулов е страхотен, винаги е внимателен, обръща внимание на всичките си пациентки, добър специалист е и  ще направи каквото може за да Ви помогне.

Аз също мога да кажа само хубаво за доктора.

Общи условия

Активация на акаунт