Д-р Иван Янков - детски гастроентеролог

  • 44 074
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 108
Да, разбира се. Но работи и с направления за педиатър, които нямат лимит и ЛЛ на детето, не би трябвало да ви откаже.

# 31
  • Мнения: 4 144
Да, разбира се. Но работи и с направления за педиатър, които нямат лимит и ЛЛ на детето, не би трябвало да ви откаже.

На кой номер се записва час за частен преглед

# 32
  • Мнения: 278
Да, разбира се. Но работи и с направления за педиатър, които нямат лимит и ЛЛ на детето, не би трябвало да ви откаже.

На кой номер се записва час за частен преглед
Миналата година ходихме при него и не носехме направление. С идеята да платим, но той каза че не работи частно и да занесем направление за педиатър. Така и направихме.щ, те са без лимит и личните лекари нямат проблем за да ви издадат

# 33
  • Мнения: 4 144
Привет! Детето ми е на 22 месеца. От няколко дни има много болезнени газове, а изхожданията му са с голямо количество слуз. Днес в две от тях имаше и кръв. Как да постъпя, за да облекча болката и до колко е сериозно това състояние? Какво да предприема?

# 34
  • Мнения: 12 108
Вземете направление и отидете на преглед. Детски гастроентеролог ви е нужен. Ние не сме лекари, пък и обстоен преглед е нужен на детето. Успех!

# 35
  • Мнения: 2 013
Привет! Детето ми е на 22 месеца. От няколко дни има много болезнени газове, а изхожданията му са с голямо количество слуз. Днес в две от тях имаше и кръв. Как да постъпя, за да облекча болката и до колко е сериозно това състояние? Какво да предприема?

Отидете на лекар по най-бързия начин.

# 36
  • Мнения: 777
Здравейте , нашето дете е на 2.7г но с периодичен запек ... сега е поредният период като този път продължи доста дълго , днес е 4 ден в който не е ходил по голяма нужда . Давах му какво ли не , включително и клизмични , но проблема е че той просто отказва да напъва ..... и вече сериозно си мисля че е време за такъв доктор Disappointed
Може ли актуален адрес и телефон за Пловдив , ние сме от Ямбол

# 37
  • Мнения: 12 108
Доктор Янков вече преглежда и с направления в кабинет на ул. "Радецки" 43, Пловдив. Телефонът му е (и на който се звъни за часове) 0889582886. Simple Smile Дано съм била полезна!

И адресът на кабинета и телефона са актуални.

# 38
  • Мнения: 107
Здравейте, може ли актуален телефон и адрес на кабинет, в който преглежда др. Янков?

# 39
  • София
  • Мнения: 1 554
В темата има координати. Пробвахте ли за се свържете с д-р Янсов на посоченият тел.?

# 40
  • Мнения: 12 108
В предишния пост, преди този на питащата са актуалните координати.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 554
Аз затова попитах дали е пробвала да се свърже по тел. Благодаря, че сте предоставили информация и  потвърждавате, че е актуална.

# 42
# 43
  • Мнения: 396
Здравейте,
Може ли да ми кажете - тези, които са ходили при Д-р Янкова. Има ли ехограф при него? И какви изледванкя назначава, защото не сме от Пловдив и ми се иска ако мога да направя поне някакви предварително.  Сигурно има поне няколко, които назначава за всяко дете. Изобщо как протича прегледа?

# 44
  • Мнения: 40
Здравей те и нас ни упътва личната лекарка към този лекар на мойто момченце все му се гади като чуе някаква миризма на ядене като се качи в кола  ще си запиша час и ще го водя дали някой има подобен проблем

Общи условия

Активация на акаунт