Прахосмукачка робот - 11

  • 147 253
  • 745
  •   1
Отговори
# 630
  • Бургас
  • Мнения: 366
ILIVE X5
златисто-оранжевото Simple Smile
Довечера ще пробвам мокрото
Заглеждам ги и аз китайските та ще следя за отзиви от Вашето роботче. Хареса ми това, че контейнерите се сменят и ако искате само смуче, ако искате мие. Не ме притеснява времето , за което ще се справя. Важно е да няма прах. Нямам килими и ако не пуска прахосмуча на втория ден става ужас. Смятам робота да го експлоатирам ежедневно. Моля пратете ми линк на лични от кой сайт сте го закупили. Благодаря  bouquet

# 631
  • София
  • Мнения: 2 493
От GearBest го взех, по препоръки от тук.

И след три дни експлоатация му открих единствения минус. Не се прибира сам в базата като изчисти.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 366
От GearBest го взех, по препоръки от тук.

И след три дни експлоатация му открих единствения минус. Не се прибира сам в базата като изчисти.
Хм, да не е от модела. Аз гледам ILIFE V7S и уж си се прибира за зареждане.

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 05:12 от misi77

# 633
  • София
  • Мнения: 2 493
Ами чета и тук:

http://dedal-robot.com/BEATLES-X-5-Robot-prahosmukachka

Май се прибират, ама като им привърши батерията, а не като изчистят.... Вчера го пуснах в детската, която е 13кв с килим, въртя се един час и беше на една чертичка останало. Викам си, сигурно е изчистила за един час и се замислих защо не се е прибрала. Румбата, която тествахме, детската я изчисти за около 45 Мин и се прибра в станцията.

# 634
  • Мнения: 22
https://www.myrobotcenter.eu/en/lg-hom-bot-carpet-care-vsr8600rr

Здравейте дами някоя от вас поръчвала ли е от този сайт и как става Simple Smile харесъл съм този модел за подарък дали го има някъде в бг че не ги намирам тука май има само 6 та серия доста сме назад

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 3 622
Доста хора са поръчвали от сайта.Коректни са.Плащането е с карта или пейпал-нищо особено.Моделъг е ок.В България ги няма още тези модели.Можеш да провериш и в испанския и италианския амазон/обикновено там правят добри намаления/.В амазон обаче гаранцията е 2 години.

# 636
  • Мнения: 1 354
Искам да попитам роботчетата и кои по-точно имат капацитет да събират косми на куче средна порода.
В някои месеци космите за 12 часа могат да стигнат до 2 шепи(среднодълги косми).
Всички настилки са твърди.

Моля ви, имаме страхотен Опел, който изглежда и е по-луксозен от голяма част от Мерцедесите  Mr. Green
Без сравнения с Опел-и  Naughty

# 637
  • Мнения: 4 991
Аз и преди съм писала, че Нийто събира талаша и сеното на морските свинчета без проблем (е, не дългите стръкове, те не хвърчат извън клетката, но всичко под 10 см пада, когато се разтичат), а изсъхналата трева е със сигурност по-жилава и трудна да обиране от космите на което и да било животно. Най-трудно му е с моята дълга коса и се чудя дали Румба със силиконова четка нямаше да се справи по-добре. Обаче пък Румбата със сигурност не смогва на сено (знам от приятелка със зайче), така че няма идеално решение.

# 638
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 923
Искам да попитам роботчетата и кои по-точно имат капацитет да събират косми на куче средна порода.
В някои месеци космите за 12 часа могат да стигнат до 2 шепи(среднодълги косми).
Всички настилки са твърди.

Моля ви, имаме страхотен Опел, който изглежда и е по-луксозен от голяма част от Мерцедесите  Mr. Green
Без сравнения с Опел-и  Naughty
Имам ЛГ , дългокосместо куче, и две дългокоски сме, справя се чудесно.
Имаме и Опел и Мерцедес, не мога да ги сравнявам  Laughing

# 639
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Румбата се справя идеално с космите и то къде по-дълги от тези на куче Simple Smile.  Не се притеснявай в това отношение.

# 640
  • Мнения: 41
За да събира ефективно космите трябва задължително да има централна четка отдолу. Аз съм с кокер, купила съм си робот от Дедал за към 600 лв.

# 641
  • София
  • Мнения: 1 878
Моделите на LG с обозначение P са за дом любимци

# 642
  • Мнения: 97
Здравейте момичета, от 2 дни съм горд собственик на Roomba 747 и имам няколко въпроса  newsm78:
1. в инструкцията пише че се почиства само със суха кърпа, вие като си почиствате контейнерите и външните части колелца, корпус ползвате ли влажни кърпи, струва ми се че остава прашно, а разбрах че никак не обичат мокро и много се чудя;
2. когато я слагате да чисти в някоя стая, но вие сте си в апартамента, местите ли и док станцията от стая в стая или тя си стои на едно и също място;
3. Днес както чистеше и към средата на цикъла и светна индикатора Dock,но тя не се прибра продължи да си чисти доста време и като свърши се прибра. В инструкцията пише че Dock се натиска за да спре да чисти и да се прибере, но се чудя защо светна  сам и то в средата на цикъла? Някой има ли наблюдения?
Благодаря за помощта

# 643
  • Русе
  • Мнения: 7 764
Не знам за Румба, други ще отговорят, но на моя Съби му изгоряло моторчето на дясното колело. Ново-120 лв.  ooooh!

# 644
  • Мнения: 643
Здравейте, моето Neato се развали, а е само на годинка. Та мисълта ми е, че от myrobotcenter.eu  искат да им го изпратя за тяхна сметка, и да питам някой връщал ли е робот? През кой куриер и как стават нещата общо взето?

Общи условия

Активация на акаунт