Намаления – зима 2016

  • 157 162
  • 761
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 080
Заповядайте в новата тема за НАМАЛЕНИЯ!






Молове в цялата страна



Зелената кампания на H&M: Върни стари дрехи и вземи 15% отстъпка:



- Оставете ненужните си дрехи, независимо от марката и състоянието им, в кутиите за събиране на дрехи в най-близкия магазин на H&M.
- Включвайки се в целогодишната инициатива на H&M за рециклиране на текстил, вие получавате 15% отстъпка на продукт по избор при следващата си покупка.


Линк към старите теми:

Намаления 2012
Намаления 2013
Намаления 2013 - пролет
Намаления 2013 - лято
Намаления 2013/2014 зима
Намаления 2013/2014 зима-2
Намаления 2014 – лято
Намаления 2014 - есен/зима
Намаления зима 2014/2015
Намаления лято 2015
Намаления 2015
Зимни намаления 2015/ 2016
Намаления- пролет/ лято 2016
Намаления есен/ зима 2016

Последна редакция: вт, 29 ное 2016, 09:20 от Редактор*

# 1
  • София
  • Мнения: 3 820
Благодаря за новата тема  bouquet!
Очаквам коледните намаления и търся хубави спортни екипи.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 484
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Ще се запиша с въпрос – спортните магазини, от рода на Sport Vision, Sport Depot и т.н., правят ли повече от -20% около и след Коледа? Интересуват ме най-вече намаленията на обувки. Peace

# 3
  • Мнения: X
И аз се включвам с въпрос. В черния петък поръчах нещо от емаг и вече 3-4 дни ми стои само като "регистрирана поръчка", изобщо не се е придвижила, пък четох някъде из темите, че има хора, които са получили стоката на другия ден Thinking. С наложен платеж  е поръчката, адрес съм дала, т.е. май не липсва нищо.
На някого случвало ли му се е  да отнеме толкова време или да се свържва със сайта още сега newsm78

# 4
  • Мнения: 2 801
Преди 2 год си купих хубаво спортно яке, още го нося. Хванах някакво намаление.

# 5
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 526
Радос, в мол България имаше намаления - Хиполенд, Таймленд, Бенетон и др. марки, които бяха обявили намаления, но там по принцип няма кой знае колко магазини. Ще видим на 2.12. какво ще предложат  Thinking

Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 23:30 от Скубиду

# 6
  • София
  • Мнения: 1 213
И аз се включвам с въпрос. В черния петък поръчах нещо от емаг и вече 3-4 дни ми стои само като "регистрирана поръчка", изобщо не се е придвижила, пък четох някъде из темите, че има хора, които са получили стоката на другия ден Thinking. С наложен платеж  е поръчката, адрес съм дала, т.е. май не липсва нищо.
На някого случвало ли му се е  да отнеме толкова време или да се свържва със сайта още сега newsm78

И при мен нещата са по същия начин! даже за доставката писах, че ще взема стоката от офис. Като дата за доставка ми дават до 5-ти декември... Иначе поръчката я направих към 23ч в петък..

# 7
  • Мнения: 1 987
Миналата година чаках една доставка от Емаг повече от месец.

# 8
  • Мнения: 4 841
Колко процента е намалението в Уайкики в момента?

# 9
  • Мнения: 30 866
Радвам се, че Мол България са обявили намаления. Миналата година пазарувах Фурли от тях с голямо намаление.

# 10
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 090
Чакам си доставка от ХМ
Нещо се бави newsm78

# 11
  • Мнения: 9 108
 bouquet
следващата вълна намаления започва на 14 Декември

# 12
  • Мнения: 1 066
Scandal, Liu jo и Guess и те ли започваха към 14-15 декември?

# 13
  • Мнения: 1 743
bouquet
следващата вълна намаления започва на 14 Декември
За Коледа ли? Предишни години не си спомням да е имало.
Днес поръчах от емаг една играчка, пише, че до края на седмицата ще дойде.
За емаг си зависи кога е обработена-миналата година поръчката на три пъти ми я доставяха, всеки артикул по различно време.

# 14
  • София
  • Мнения: 22 852
Чакам си доставка от ХМ
Нещо се бави newsm78

Кога си я пуснала, моята я пуснах петък  и си я чакам,но не мисля, че се бави все пак идват от чужбина нещата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт