Намаления – зима 2016

  • 157 187
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • София, България
  • Мнения: 2 222
От днес

-60% Намаление на Benetton&Sisley колекция есен-зима 2016 ви очаква в нашите магазини!


И аз го получих това по е-майла, но на снимката под тоя текст пише "ДО" 60 процента ... така че някой ако ходи да каже какво е реалното положение  Peace

# 706
  • Мнения: 1 519
Момичета в кой магазин в София посред зима продават джапанки за баня, в квартала ми няма никъде останало а ми трябват спешно нови, в Джъмбо дали поддържат джапани по това време на готдината или само лятото има ?

# 707
  • Мнения: 261
Скоро и на мен ми се наложи да търся, в Джъмбо няма, намерих в Декатлон Peace

# 708
  • Мнения: 453
Само в магазин за левче намерих миналата зима крокс чехли, никъде нямаше чехли.

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Момичета в кой магазин в София посред зима продават джапанки за баня, в квартала ми няма никъде останало а ми трябват спешно нови, в Джъмбо дали поддържат джапани по това време на готдината или само лятото има ?

И на мен спешно ми трябваха, никъде не открих. Ако можеш да изчакаш доставка - онлайн е вариантът.

# 710
  • София
  • Мнения: 9 910
Кога се очакват намаления над 40-50% на мъжки дрехи и обувки да се заредя?

# 711
  • Мнения: 1 519
Благодаря ви момичета, спестихте ми едно разкарване до Джъмбо за нищо. Ще ида до Декатлон. В кварталните левчета няма моя номер има огромни или много малки джапанки останали им от лятото

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Имаше много хубави джапанки в Ойшо в Мол СЕрдика, но само 37.

# 713
  • Мнения: 196
Момичета в кой магазин в София посред зима продават джапанки за баня, в квартала ми няма никъде останало а ми трябват спешно нови, в Джъмбо дали поддържат джапани по това време на готдината или само лятото има ?

В каталога на Лидл за идната седмица (от 23.) има джапанки.

# 714
  • Мнения: 68 549
Момичета в кой магазин в София посред зима продават джапанки за баня, в квартала ми няма никъде останало а ми трябват спешно нови, в Джъмбо дали поддържат джапани по това време на готдината или само лятото има ?

В каталога на Лидл за идната седмица (от 23.) има джапанки.

 Laughing И аз това щях да пиша Peace На 7-8- лв. са..

# 715
  • Мнения: 16
В мола в Стара Загора има ли още намаления?

# 716
  • Мнения: 192
Някой може ли да ме ориентира кога е следващото намаление в зара ( кога увеличават процента на намаление) ? Или това в момента е максималното?

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Някой ходил ли е тези дни в магазин на Geox?

Нашият в Бургас го затвориха и затова им следя сайта. Изненадващо едни боти до вчера бяха с 50% намаление, а от днес са с 30% намаление. След това се загледах и в други артикули, на които знаех цените - не е единичен случай.  Rolling Eyes Интересно ми е как са цените в магазина.

Попитах ги по мейл и ми отговориха, че политиката им на намаление била да променят цените  Laughing Само, че явно нагоре, а не надолу, както е по време на намаления.

# 718
  • Мнения: 13 524
В магазините на Рull & bear приемат ли връщане на закупена стока срещу получаване на парите? Ако е да, то в произволен магазин ли може или само от където е закупена стоката?

# 719
  • Мнения: 115
Дали в  HM магазините има още намаление,  LC Waikiki и Esprit? Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт