90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 355

  • 31 671
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 262
Деми, да е жива и здрава още дълги години майчицата ти!  Heart Eyes Хубав празник!

# 721
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Деми, да ти е жива и здрава рожденичката, а за девойката  Hug няма изгледи да е много по-различно след години, нищо че моите са големи и уж самостоятелно мислещи, понякога ми идва   #Cussing out така че важното е да са ни живи и мноооого здрави, а всичко останало - както се нареди  Hug
Джулс, щом дишаш от където трябва  Flutter дано малката да е добре  Hug
Курдов и Гени ми се загубиха нещо  newsm78 за Стаситка и Тинки, да не говорим  Hug
Вики  Hug

# 722
  • Мнения: 27 171
Здравейте Hug
Деми, честит празник на твоята майчица, да ти е жива и здрава още дълги години! bouquet bouquet И аз си мечтая да съм поне наполовина борбена като моята майка...те са ни пример Heart Eyes Това за д-р Ливайн и аз си го представях докато пишех за наколенките hahaha А към кондензираното мляко колко точно сметана се добавя, че не разбрах? Blush
Иринита, много уютно на вилата Heart Eyes Heart Eyes Снимнки ще ти пратя на лс при първа възможност Hug
Жули, да оздравява Шушулчето! Heart Eyes За съжаление, има го този "бонус" покрай ходенето на ДГ Confused
Много  Hug Hug на всички!
Ние обядвахме пица (готова) и после нарязах кутията на картони, нарисувах елхи, Джинджър човечета, сърчица, звезди и съм командировала Долченцето да ги оцветява Mr. Green После ще изрязваме Laughing И като се присети ще строим отново замък hahaha
з- пропусната, о- пица и салата моркови, след малко ще си хапна парченце панетоне със стафиди и разредено капучино, а вечерята ще е нещо леко- ябълки или варени зеленчуци (според настроението, имам моркови и броколи)

# 723
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Демитууу, да е жива и здрава майчицата ти!!! Още дълги години да сте си упора!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  bouquet
Бравус за тортичката!  Crazy Мойта фръцла искаше баница, напраих й, една хапка изяде. Останалото ко да го прая не знам... ooooh!
Десиии, благодаря!  Heart Eyes Днес към 12.30-1 да си била в Лидл в Дружба? Може и да съм се припознала де, щот гледах отдалече, а и съм малко недоскив, нищо че съм с лещи, ама кьоравото си е кьораво Mr. Green .
Долчеее  Hug мерсажж...

Много ми е тъжно за загиналите от Хитрино. Особено за дечицата останали без родители.  Confused

# 724
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Останалото ко да го прая не знам... ooooh!

Риторичен е въпросът ви, нали, госпожо? Mr. Green

Благодаря, момичета, само да сме живи и здрави всички  Praynig Есия, Деси, Долче, Джули  :hug:
Долче, на оЧо карам. Wink От конд.мляко изсипах почти цялата консерва, от сметаната половината кофичка. Може би ако не искаш да е толкова сладко, променяш съотношението. Peace

# 725
  • София
  • Мнения: 4 140
Демитоbouquet да ти е живо и здраво майчето, дълги години да си се радвате една на друга bouquet bouquet
ДжулсHeart Eyes сипи една чаша лЮкарство и сядай с баницата за мезе Hug bouquet
Аз готвих бобец Вики утре на обед това ще да ям с кюфтаци на скара за вечеря, само камина нямам Wink,  ама туй да ми е проблема.
За Хитрино  Cry Cry свекърва ми е от там, ММ там си е карал летата и днес си видя бившата къща срутена (продадоха я преди няколко години). Миленски и на мен ми се струва, че все окло празниците се случват такива трагедии Cry Cry

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 5 812
Деми,да ти е жива и здрава майчицата!
Що се отнася до борбеността,всичко е според зора.Аз неборбена майка не познавам.
Трудно ми е да пиша от телефона. Утре повече.

# 727
  • Мнения: 2 309
Деми честит празник! Здраве и късмет на майка ти! Весело изкарване!  Grinning Grinning

Жулка грабнах си едно чайче.  Mr. Green Mr. Green Hug Hug
Вангоби аз ще похапна леща и кюфтаци утре.  Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug
 Hug Hug bouquet  Hug Hug

# 728
  • Мнения: 27 996
Привет! Толкова са къси зимните дни, за нищо не ми стига времето! Simple Smile
Вечеря, топла режимна пуешка супа с брюкселско зеле!
Искам да полегна пред камината на Иринита, с чаша вино в ръка Embarassed

# 729
  • Мнения: X
Не ми се отварят снимките на мен.

Деми, да ти е жива и здрава майчицата.

Жулс, как сте?

На всички други  Hug, благодаря, добре е малчо, слава Богу.
Само да сме здрави!

Днес белтъчини + малко смесено, абе от утре влизам пак в час, че нещо се отпуснах.

# 730
  • София
  • Мнения: 11 101
Здравейте, банда!  Hug
Аз май идвам точно за направата на нова тема май.  Wink
Иначе съм добре, сдобрени сме много ясно.  Heart Eyes Ама и аз съм си дЗвер де, обичам да се отяждам и да не оставам длъжна.  Embarassed Ама как ММ не разбра каква е последователността на 90 ДД и постоянно ме пита и аз сЪ изнервих разбира се. Както и да е минало-бешело.  Wink

Деми, да ти е жива и здрава майката! bouquet


Джули, вируса е такъв с повръщане, партито снощи се провали заради дечица болни с повръщане и пр. Да с оправяте бързо с Шушулчето.  Hug Heart Eyes

Долче, снимките не се отварят за жалост.

Иринитка, завидях ти за камината, обожавам камината да пука а аз с чаша червено лЮкарство, ех мечтиии.  Heart Eyes

Аз днес бях режимна, на О: 3 кюфтака + зелева салата, В: още я преглъщам, биволско кисело мляко
На работа съм и е лудница има 3 партита и пълен хотел и съм  #Crazy

По обяд бяхме на разходка около Петрохан, времето беше разкошно.
Ето ме с един куч, много добричък, за жалост изхвърлен от стопаните си...
Скрит текст:

Хайде до скоро, пускам нова тема!

# 731
  • Мнения: X
Много е сладка, Долче и браво за тортата!

# 732
  • София
  • Мнения: 11 101
Нова тема! Заповядайте!  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=956148.new#new

# 733
  • Мнения: 27 171
Сиси,  Hug За цицините наистина помага мазане с олио, зехтин или мас. Всъщност, това помага при всякакви удари и натъртвания, за да не става синина или поне да ограничи подуването, възстановяването на тъканите също става по-бързо. Експериментирала съм с моето зверче Crazy

Общи условия

Активация на акаунт