Модни консултации - 26. Зимата - топлина, комфорт и красота!

  • 89 307
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 213
Може да сме обсъждали преди подобна тема, но исках да ви попитам как успявате да запазите стила си на обличане в сегашните температури? Носите ли клинове и термо бельо под панталоните или залагате на друг тип напластяване? Вчера излизах и видях масово хора с грейки, като ме съмнява всички да са слизали от планината.  Laughing
Предните две страници това обсъждахме Simple Smile  Peace

Кикамора, благодаря, много ми харесват якетата на Геокс. Не бих стреляла обаче онлайн Sad без да меря. За съжаление затвориха магазина в Бургас. А и си мислех, че за около 200лв ще се вместя като бюджет, но явно няма да стане Sad

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
ani_d, магазинът на Geox на Александровска ли са затворили?

Относно пухените якета на по-сносна цена, бих ти препоръчала Esprit и Mango. За съжаление, магазин на Манго в Бургас няма, но пък можеш да погледнеш Esprit.

# 722
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 213
ani_d, магазинът на Geox на Александровска ли са затвприли?
Да Sad и в мол Галерия също Sad Единични модели обувки от стари колекции могат да се намерят отстрани на х-л България в уличката. Но е много , много обрано, има предимно детски неща.
Изобщо има ли онлайн магазин за Бг /имам предвид примерно като Зара и Масимото/или трябва да се поръчва от официалния им сайт

# 723
  • Мнения: 235
Може да сме обсъждали преди подобна тема, но исках да ви попитам как успявате да запазите стила си на обличане в сегашните температури? Носите ли клинове и термо бельо под панталоните или залагате на друг тип напластяване? Вчера излизах и видях масово хора с грейки, като ме съмнява всички да са слизали от планината.  Laughing
Предните две страници това обсъждахме Simple Smile  Peace

Изпуснала съм ви, върнах се да чета, но гледам че горе-долу каквото аз правя се е обсъждало. Термобельо и вълнени чорапи и аз го правя, но завирам на работа с термоклина под панталона, а в комбина с бодито става ужасен дискомфорт. В моя офис е по-скоро хладно, но въпреки това така навлечена ми е топло вътре. Ще тествам разни варианти, то се е видяло.  Laughing

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 22:52 от pancake

# 724
  • Мнения: 7 519
За пръв път чувам за такъв цвят  Thinking При мен излиза като taupe с лилавеещ оттенък.
Цвета е точно бежав с леко лилавеещ оттенък! магазина имаше 4 якета в тази цветова гама, но всичките в различни нюанси на бежавото.

# 725
  • Мнения: 15
Цвета ми прилича на ламелите на млада печурка Simple Smile

# 726
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Без истерии за глупости, момичета. Цветът е пепел от рози Mr. Green

# 727
  • София
  • Мнения: 38 116
И на мен ми е много трудно да преглътна студа. Обикновено нося туника/блузка, клин/дънки, жилетка и яке, обаче сега се виждам в чудо. Дънки върху клина, блуза, пуловер /почти нямам/, жилетка. Те пък не си отиват, стягат, абе ужас...

# 728
  • Мнения: 1 894
Поразгледах за нова пухенка, но нещо нищо не ме грабна и предвид обема и мястото за складиране, засега ще си карам със старите.

Студа е забавен. Извадих "пуловерите за зимен курорт". Но неизменно наблягам на чай с ром и май това най-действа.
Открих нещо, което досега ми е убягнало незнайно как - бамбукови чорапи. Пазят значително по-топло.

Момичета, според мен в Зара на 90% са еднакви нещата навсякъде. Разликите идват от това, че в началото на сезона зареждат хубави неща в силно ограничени бройки и понеже всеки магазин е нареден различно, освен ако нямаш 4 часа да обикаляш, не успяваш да видиш всичко и оттам идва усещането, че някои неща липсват. Търсила съм неща като дива, защото пише, че има наличност в даден магазин. Е, намира се една бройка в някой ъгъл, или в шкафа със запазените или евентуално в склада, защото някой е забравил да изнесе.

В hm имат ужасна практика да пренареждат едва ли не през ден. Пак неоткриваемо. Но там повече зареждат различни неща и цветове в различните магазини. Миналата година само в един магазин пуснаха едно страхотно боди в сигурно 5 бройки. После пуснаха в различните различни цветове и сега вече е във всички магазини във всякакви цветове.

# 729
  • Мнения: 7 519
Без истерии за глупости, момичета. Цветът е пепел от рози Mr. Green
Тцъ, ей това е пепел от рози  Mr. Green
http://www.geox.com/en/women/clothing/down-jackets/jacket-dusty- … wnjackets#start=8

# 730
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 307
Пускам нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=960009.new#new

Коментирайте в нея с удоволствие!

Общи условия

Активация на акаунт