Избор на сушилня - 7

  • 116 183
  • 788
  •   2
Отговори
# 780
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Сименс сушилните с самопочистващ се кондензатор също го измиват повече от веднъж, ако е нужно. Моята съм я засичала да прави две измивания, но се случва рядко. При редовно чистене на другите филтри измиването е еднократно през 3-4 цикъла, зависи какво съм сушила като обем и материя.
здравей, и аз съм със Сименс със самопочистващ кондензатор, който мисля, че сам се почиства. В смисъл аз чистя само филтрите под вратата. Поне втора година откакто я имам, само това правя. Ти какво миеш през 3, 4 цикъла? Питам данеби да трябва да мия нещо друго, което не съм разбрала?

# 781
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Сименс сушилните с самопочистващ се кондензатор също го измиват повече от веднъж, ако е нужно. Моята съм я засичала да прави две измивания, но се случва рядко. При редовно чистене на другите филтри измиването е еднократно през 3-4 цикъла, зависи какво съм сушила като обем и материя.
здравей, и аз съм със Сименс със самопочистващ кондензатор, който мисля, че сам се почиства.
Скрит текст:
В смисъл аз чистя само филтрите под вратата. Поне втора година откакто я имам, само това правя. Ти какво миеш през 3, 4 цикъла? Питам данеби да трябва да мия нещо друго, което не съм разбрала?
Последно? Със  самопочистващ кондензатор ли е или само ти така си мислиш?Кой е модела?

# 782
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Машината сама си мие кондензатора на 3-4 цикъла. Аз мия само филтрите под вратата.
Но покажи модела за всеки случай.

# 783
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Машината сама си мие кондензатора на 3-4 цикъла. Аз мия само филтрите под вратата.
Но покажи модела за всеки случай.
Моделът е IQ 700. Пише си, че е self-cleaning condenser. И аз мия само филтрите под вратата, но в бързината прочетох, че миеш кондензатора, а тя машината го миела.

# 784
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Simple Smile всичко е точно значи.

# 785
  • Мнения: 46 403
Момичета, време е за нова тема Simple Smile

# 786
  • Мнения: 140
Последно..... Има ли нова тема, или пишем тук newsm78

# 787
  • София
  • Мнения: 12 006
Няма нова тема, да взема да направя една newsm78? Като гледам авторката тази е активна във форума, ама защо не пуска нова тема не знам?

# 788

Общи условия

Активация на акаунт