Отново ме лъже

  • 13 191
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 894
На него явно не му пука за нея,така че няма никакъв смисъл от отмъщение.

На него се прави, че не му пука за нея, защото това й е слабо място. Чувства я в кърпа вързана и затова си позволява волности. Такива мъже се побъркват от идеята някой да им заеме мястото.

# 121
  • Мнения: 53
Не знам дали се прави или наистина не му пука..Преди си мислех,че няма мъж да прави номерца и да се преструва и всичко взимах насериозно..но докато бяхме разделени..всеки ден идваше където живея и ми говореше как излиза и колко е щастлив и как прави каквото си реши и как щял да се забие с най-яката и колко е готин...и после ми каза,че е правил всичко,за да ме нарани

# 122
  • Мнения: 1 267
Не знам дали се прави или наистина не му пука..Преди си мислех,че няма мъж да прави номерца и да се преструва и всичко взимах насериозно..но докато бяхме разделени..всеки ден идваше където живея и ми говореше как излиза и колко е щастлив и как прави каквото си реши и как щял да се забие с най-яката и колко е готин...и после ми каза,че е правил всичко,за да ме нарани


А ти не вдяваш ли, че не се стои с човек, който иска да те наранява и да те боли?! Ама луди ли сте бе хора?

# 123
  • Мнения: X
Не знам дали се прави или наистина не му пука..Преди си мислех,че няма мъж да прави номерца и да се преструва и всичко взимах насериозно..но докато бяхме разделени..всеки ден идваше където живея и ми говореше как излиза и колко е щастлив и как прави каквото си реши и как щял да се забие с най-яката и колко е готин...и после ми каза,че е правил всичко,за да ме нарани
Добре де, и що ти е човек, който се чуди какви инквизиции и мъчения да ти измисля?
Обичаш да страдаш?
Верно си луда......

# 124
  • Мнения: 1 894
За мен е нездравословно за личността на жена да бъде с такъв мъж.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 428
На него явно не му пука за нея,така че няма никакъв смисъл от отмъщение.

На него се прави, че не му пука за нея, защото това й е слабо място. Чувства я в кърпа вързана и затова си позволява волности. Такива мъже се побъркват от идеята някой да им заеме мястото.


Ако обичаш някой и ти пука за него за какво трябва да се правиш,че не ти пука и да го нараняваш?Това или е болен мозък или изобщо не я обича и си я използва за каквото и както си му е удобно.Никой не може да ме убеди,че той я обича ама понеже му е в кърпа вързана и прави мизерии.

# 126
  • Мнения: 615
Момичета, няма смисъл.
И да пишем и да не пишем, все тая. Авторката едва ли ще послуша някоя, ще продължава да мрънкоти и да дъвче едно и също. Не знам кого убеждава, себе си или нас?  ooooh!

# 127
  • Мнения: 1 894
На него явно не му пука за нея,така че няма никакъв смисъл от отмъщение.

На него се прави, че не му пука за нея, защото това й е слабо място. Чувства я в кърпа вързана и затова си позволява волности. Такива мъже се побъркват от идеята някой да им заеме мястото.


Ако обичаш някой и ти пука за него за какво трябва да се правиш,че не ти пука и да го нараняваш?Това или е болен мозък или изобщо не я обича и си я използва за каквото и както си му е удобно.Никой не може да ме убеди,че той я обича ама понеже му е в кърпа вързана и прави мизерии.

това е психоемоционално състояние на блокирали в личностен застой елементарни и плитки хора, които не могат да овладяват чувството си на собственост докато самите те са изтъкани от дълбоки комплекси.

Психологията го е обяснила. Такива хора използват лъжи, шантаж и всякакви методи, за да наложат волята си за контрол над всичко и всеки. Обичайно са безотговорни към чувствата на другите и често пъти идват от семейства на точно толкова емоционално ощетени родители където са получавали порядъчно количество лош пример.

Често пъти психическия тормоз, при отпор от страна на обекта на тормоз, преминава във физически тормоз. За съжаление това, което правят, не е наказуемо докато не извършат престъпление. Но по всички морални закони не е ок.

Общи условия

Активация на акаунт