Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 407 членове Включете се
Интериорен и екстериорен стил по аматьорски -53
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 740 отговора

Burgas

Благодаря за темата bouquetЧета ви с голям интерес,предстои ни ремонт на кухнята и дневната и всяка идея е добре дошла Very Happy Ето нещо от мен по темата с камините и с много настроение за предстоящите празници
Цитирай

Благодаря за новата тема Smile Следя ви, но май от доста време не съм се записвала. Вместо запис да ви покажа този дом:

http://momistudio.com/%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BB … 2-60-%D1%82%D0%B5

Спалнята, ах спалнята...  Love Много ми харесва!
Цитирай

Русе, България

^Апартаментът много ми хареса, благодаря, че го сподели!

Аз се разписвам с новообявения цвят на Pantone за 2017 година. И изпитвам лека гордост  Mr. Green, че съм актуална със стените на хола. Представям ви Greenery:

Скрит текст :

Цитирай

Houston, TX

Дорис, много благодаря. Тъкмо се чудехме как се прави това с камината. Купихме къща с камина, но с много грозна облицовка. Топлели сме се на камина много време и вече не искам. И имаме дископатии. Много се чудехме какво да я правим , може някой ден да решим да я ползваме. Затворихме я с гипскартон, оставихме отпред ниша., поръчахме греда за отгоре  и накрая един съсед ни каза, ама тя камината не работи, пробита е водната риза. Страшно съжалявам , че не я махнахме, сега само се чудим как да я декорираме.  Ще си закачим коледните чорапчета на нея.
Слагате вътре газов инсърт ( дано да сте на газ) и пей сърце.
Цитирай

Дорис , благодаря, че прие толкова присърце неволите ми.

и докато наблягаме на възглавници:

Дали е възможно  в някое ателие да ми ги изработят? newsm78 Мноооого ми харесват!!!
Цитирай

защо да не е възможно?

уникално просто и красиво

и още
http://www.madaboutthehouse.com/10-beautiful-rooms-clouds/
« Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 18:32 от грозда »
Цитирай

софия

Дорис , благодаря, че прие толкова присърце неволите ми.
и докато наблягаме на възглавници:

Дали е възможно  в някое ателие да ми ги изработят? newsm78 Мноооого ми харесват!!!
Преди няколко месеца купих за стаята на дърщеря ми. По 20 лв. Нямаше избор на цветове, има 3 или 4 цвята. Неудобното е, че не могат да се перат. Не знам как ще поддържам светлата.
Скрит текст :
https://www.google.bg/maps/@42.6978053,23.316905,3a,75y,77.48h,94.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1sI8CSnTdKE_eCplij_3a7wA!2e0!7i13312!8i6656?hl=en
Цитирай

Sofia

При мен не се вижда линка от скрития текст....адрес на магазин ли е ? Би ли го написала,моля !
Цитирай

софия

Копирай го. Не знам точния номер. Улицата е "Братя Миладинови".
Цитирай

Бръммм! Здравейте!  Very Happy

Нека ни е на вдъхновение новата тема и честито на всички за новите придобивки (апартаменти, кухни, закачалки и въобще всьо)!  Hug

Надявам се скоро и аз да се похваля с нещо по-конкретно! При мен в края на годината винаги е пълна лудница и в делници, и в празници (и поради това някои неща се движат мноооого бавно), така че може би ще стигна до снимки през следващата, която изобщо не е далеч.

грозда, тази картинка с облачното изкуство е  Love! Така, както е, представям си го в някоя антре аз, би стояло готино.

Pyjamka, хубав цвят, харесвам зеленото, макар и повече като растителност, отколкото като мебели и аксесоари. Моментално продава свежест на всичко.

От мен засега едни много приятни килим и шкафче/масичка/конзолка/скринче/whatever Wink :

Цитирай

Sofia

Здравейте, момичета  Hug
Ние стигнахме най-после до щори и пердета. Поръчахме външни щори за спалните, за да е черно тъмно, както си имаме семеен израз  Laughing, но за щорите на холокухнята сме в голямо чудене, както и за пердета (освен вътрешни щори) за холската част, и само перде (освен външни щори) за спалните.
Даже не зная къде да ходя да погледам пердета...
Та ето сега едно по едно, да видя вие какво ще кажете  Smile
Холокухнята е в преобладаващо сиво и малко бежаво - много благо се получи според нас.
Скрит текст :

Тук за тези прозорци си мислим за някакви млечносиви вътрешни щори на цялата част плюс евентуално млечносиви пердета в холската част зад дивана, освен щорите.
Скрит текст :

В тази спалня ще има външни щори и някакви пердета, но пак налитам на пастелни, тоест бежаво сиви цветове.
Скрит текст :

Имаме голямо чудене и за мястото на телевизора - може да не е този на снимката, а един малко по-малък, който имаме.
Та дали да е под стълбата, където ще се вижда от дивана и от трапезарната част, но трябва да му поръчваме шкаф, ще се събира прах, ще закрие красивата стълба... но ще е функционално...
Скрит текст :

Или да го сложим на тази колона между хола и кухнята, прибраничко, със стойка за стена и да си го гледаме само от дивана  newsm78
Скрит текст :
Хубав предпразничен уикенд ви желая!  bouquet
Цитирай

Аз гласувам за колоната, на стойка. Стълбата е с красив овал, а телевизор е с ръбави форми и според мен ще се получи геометрия, която ще дразни окото.
Но е най-важно на Вас как ще Ви е удобно и колко и кога гледате TV.
Между другото, стойките имат много голям ъгъл на завъртане и според мен би трябвало да може, ако много пък Ви се гледа докато сте на масата да го завъртате и да се вижда и от нея.
Виждала съм в познати много тънка стойка с двойно сгъващо се рамо, което хем позволяво плътно прилепване към стената, хем може достатъчно да се издърпа напред и завърти - sonorous мисля за подобна марка, която имат такива стойки.
« Последна редакция: сб, 17 дек 2016, 12:08 от пахистахис »
Цитирай

Sofia

Аз гласувам за колоната, на стойка. Стълбата е с красив овал, а телевизор е с ръбави форми и според мен ще се получи геометрия, която ще дразни окото.
Но е най-важно на Вас как ще Ви е удобно и колко и кога гледате TV.
Между другото, стойките имат много голям ъгъл на завъртане и според мен би трябвало да може, ако много пък Ви се гледа докато сте на масата да го завъртате и да се вижда и от нея.
Права си за геометрията... Освен това отзад ще се събира прах. Но гледам как на ММ много му се иска по-големия телевизор да сложим в хола  Laughing
Аз не гледам ТВ, но ММ е голям фен  Very Happy
За подвижната стойка - имаме, но като се обърне към трапезарията, се вижда 2/3-ти от екрана.
Цитирай

Ами то значи е решено Smile. Ти ще се дразниш в началото, пък после ще свикнеш и няма да се сещаш за овала на стълбата Smile.
Цитирай

Варна

Аз бих предпочела да се вижда и от трапезрията Peace

За да се окачи на колоната трябва да се помисли за кабели и контакти, не зная с декодер ли сте или карта, ако сте с външен декодер и за него трябва да се помисли.

Стълбата за къде е?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 740 отговора