Интериорен и екстериорен стил по аматьорски -53

  • 118 758
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 4 057
И аз си бих платила билетче за да надникна, но нали е частен имот няма да ме пуснат  Grinning. Прекрасна е фабриката, архитектът се е сдобил с чуден дом и огромно поле за да изяви своята креативност.

Харесва ми и подбора на мебелите, виждам любимите ми lounge chair, но студиото ме впечатли с елегантна простота, минимализъм, но без прави ъгли и кубични форми, краката на масата са извити като прозореца, столовете Тонет с неостаряваща елегантност, нищо излишно...



Много интересни неща има, бялата стълба водеща към маса и столове с готическа форма подхождаща на катедрала, както каза Макарон, много харесвам еклектика и контраста ново старо.

Затова няма да се замислям как се перат и окачват тези снежно бели пердета надиплени по пода  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 1 597
Ба-а Макарон, ще седна да пия кафе под крушите за цимент и все ще треперя да не се илее тон цимент върху главата ми.
Дорис и собствениците на това нещо не се замислят за техниката на пране и окачване на пердетата.
На мен не ми хатесва. Намирам го мегаломанско и само за себе си. Не бих се чувствувала уютно в подобен хамбар. В катедрала винаги се чувствувам уютно и малка, тук бих се чувствала само дребна. Хубавите мебели не изискват подобни кубатури. Тук височината е поне 10-ина метра.

# 737
  • Мнения: 40 039
Ба-а Макарон, ще седна да пия кафе под крушите за цимент и все ще треперя да не се илее тон цимент върху главата ми.
Дорис и собствениците на това нещо не се замислят за техниката на пране и окачване на пердетата.
На мен не ми хатесва. Намирам го мегаломанско и само за себе си. Не бих се чувствувала уютно в подобен хамбар. В катедрала винаги се чувствувам уютно и малка, тук бих се чувствала само дребна. Хубавите мебели не изискват подобни кубатури. Тук височината е поне 10-ина метра.

Има разлика между "Уау" стила и комфортния стил. И друг път съм писала, че в архитектурата и интериорния дизайн може да има много интересни неща, но не бих желала 24/7 да живея в такава интересна обстановка. Предпочитам нещо практично, уютно и лесно за поддръжка.
Но тук говорим за архитект все пак и този дизайн му е и реклама Sunglasses

# 738
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Да бе Мумбас знам Simple Smile те имат достатъчно пари за това. Аз с удоволствие пък бих живяла но без фуниите, че имам фобия от висящи неща. Ама в друг живот, тя сградата ще издържи да се преродя в богата ексцентрична мацка. Joy

Грозде хайде пускай темата.

# 739
  • Мнения: 1 597
Черна станция  за това си права - в дизайна, архитектуеата и изкуствата често нещата не се свеждат до вкуса на обичайния потребител и обичайно приетите параметри за естетика и комфорт, но понякога подобни пърформанси ми изглеждат доста самоцелно, въпреки, превъзходния отзвук сред публиката.
О, Дорис от сърце ти го пожелавам  Hug

# 740

Общи условия

Активация на акаунт