Новогодишната баница с късмети на BG-Mamma

  • 181 232
  • 6 392
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 530
Новата година чука на вратата и по стар български обичай направихме една голяма Новогодишна баница с късмети за цялото семейство на BG-Mamma.
Изтеглете своето късметче и научете какво е приготвила за вас новата 2017 година.



В периода от 07.12.2016 г. до 01.01.2017 г. всеки регистриран потребител може да изтегли своето късметче от "Новогодишната баница на BG-Mamma”.

 Всеки, изтеглил късметче, участва в томбола за подаръци.

- 20 ранички с логото на BG-Mamma
- 15 чаши с логото на BG-Mamma
- 5 настолни игри и пъзели, предоставени от "Комсед"
- 10 естествено пенливи празнични вина Edoardo Miroglio Brut, предоставени от Edoardo Miroglio
- 1 прахосмукачка робот iRobot Roomba 631, предоставен от Rоbotite.com


Всеки потребител има право да тегли неограничен брой късмети през периода на играта, като тегленето на късмети всеки ден повишава шансовете за спечелване на награда от томболата (за един календарен ден се осъществява един запис в списъка за томболата, независимо от броя късмети, изтеглени през този ден). Всеки участник може да участва в играта само с един потребителски профил.
На 10.01.2017 г., на случаен принцип чрез томбола, ще бъдат изтеглени потребителските имена на участниците, печелещи награда.

Пълните общи условия на играта можете да прочетете ТУК.

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 17:39 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 1 625


Хайде първаааааааааа !
В нова къща догодина ще посрещаш Новата година! (на мен ми се падна новата къщааааа!) Точно подаръка за мен  bowuu

# 2
  • Мнения: 11 545
"През Новата година всичко ще върви по ноти, а в джоба ти ще има все едри банкноти!"

Ха дано, пожелавам хубава и успешна Нова година на всички  Hug

# 3
# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 11 367


 Party

# 6
  • Мнения: 25 400


А, да видим...  Party

# 7
# 8
# 9
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691

# 10
  • при късмета
  • Мнения: 23 817

# 11
  • Мнения: 4 193
Очаква те радост голяма – почивка до Малдивите за двама!
Ха дано!

# 12
# 13
  • хасково
  • Мнения: 378


 Grinning

# 14

Общи условия

Активация на акаунт