Боров прашец

  • 56 570
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Здравейте!

Всяка аптечна мрежа решава на каква цена да продава продуктите си - за които и да било продукти, трудно ще намерите еднакви цени, ако тръгнете да търсите. За да е пуснат на пазара даден продукт, е задължително да има разрешително за продажба и другото би било безотговорно. Аз още в предни постове писах, че когато един продукт е легално влязъл в страната и са му платени всички такси, няма как да бъде на цената, на която е закупен. Това естествено, че ще се отрази на крайната цена. 

Напротив сертификатите за качество са от основно значение,  още повече когато  се препоръчва за деца продукт, който влияе на хормоните . А цената е задължително да се коментира.

Обърнете се към този, който го е предложил, нека той застане зад думите си и да коментира как и в какви количества и изобщо дали е подходящо за деца и защо.

Напротив сертификатите за качество са от основно значение,  още повече когато  се препоръчва за деца продукт, който влияе на хормоните . А цената е задължително да се коментира.

   Съгласна съм напълно. Всеки иска качествен продукт на доказан производител.

Можете сами да се информирате за компанията New Era Health Industry Group:

http://prashec.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0 … 1%8F%D1%82%D0%B0/

http://prashec.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0% … try-group-yantai/

Бъдете здрави и щастливи!

# 61
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета,

@Боров прашец: ясно е, че продуктите са ви за продаване, но ние пък тук затова си дискутираме. Дали, защо и как да си купим, това е целта на дискусията. Дали занимавам аудиторията с глупости - има си администратори за тази работа. Относно "Аз още в предни постове писах, че когато един продукт е легално влязъл в страната и са му платени всички такси, няма как да бъде на цената, на която е закупен. Това естествено, че ще се отрази на крайната цена. ": това вероятно е така, но нас не ни интересува колко ви струва на вас, а колко ни струва на нас Simple Smile. И още повече, че вие нямате сертификатите, които имат другите компании качени на site-овете си. Така че... Дали е легален или не е ние дефакто не знаем. Попоравете ме ако греша... Аз първоначално много похвалих Вашите продукти, но Вие мисля, че всячески искате да ме откажете от тях.

# 62
  • Мнения: 5
Здравейте!
Не знам защо дискусията в този форум се изкривява и опорочава по този начин. Нека си бъдем полезни относно ползите за боровия прашец. Всеки може сам да избере откъде да купува и на каква цена. Аз лично като си поръчах пратката ми беше придружена със сертификати, които дамата Боров прашец ми беше изпратила без да искам изрично.
Но нека наистина да споделяме за ползите, за да си бъдем полезни. Аз пия от скоро заради анемия. Все още не съм си правила изследвания, за да разбера каква промяна имам в показателите, но е твърде рано. Засега се усещам сутрин по-бодра и енергична.
Моля ако има някой друг, който ги е пил за анемия да сподели колко време е приемал без прекъсване.

# 63
  • Мнения: 5 820
Здравейте!
Не знам защо дискусията в този форум се изкривява и опорочава по този начин. Нека си бъдем полезни относно ползите за боровия прашец. Всеки може сам да избере откъде да купува и на каква цена. Аз лично като си поръчах пратката ми беше придружена със сертификати, които дамата Боров прашец ми беше изпратила без да искам изрично.
Но нека наистина да споделяме за ползите, за да си бъдем полезни. Аз пия от скоро заради анемия. Все още не съм си правила изследвания, за да разбера каква промяна имам в показателите, но е твърде рано. Засега се усещам сутрин по-бодра и енергична.
Моля ако има някой друг, който ги е пил за анемия да сподели колко време е приемал без прекъсване.



   От кой сайт поръчахте боров прашец и по какъв начин става разплащането? За колко време доставят пратката с боров прашец?

# 64
  • Мнения: 5
Здравейте, Поръчах от prashec.bg, разплатих с наложен платеж,  пристигна за един ден.

# 65
  • Мнения: 571
Да, който има глава на раменете  може сам да прецени дали да плати двойно за един и същ продукт.
Мен ме възмути това, че се препоръчва за деца, при положение, че влияе на хормоните.
Marrinkata, от къде знаете, че Боров прашец е дама..., може да е господин.
От самия продукт нямаме оплаквания.

# 66
  • Мнения: 5
Mamaivana,
Направих поръчката по телефон и говорих с жена, затова казах, че е дама. Може да има и други консултанти, но няма как да зная това.

# 67
  • Мнения: 5 820
Здравейте, Поръчах от prashec.bg, разплатих с наложен платеж,  пристигна за един ден.

   Благодаря за отговора. На мене ми е удобно да платя чрез наложен платеж. Нямам доверие при разплащането с карти.
   Само да попитам колко таблетки са в една опаковка? По какъв начин се приема, тъй като не ми стана ясно в описанието "2 пъти дневно (сутрин и вечер) по 3 таблетки половин час преди хранене."? Разбирам го така - при един от двата приема се приемат по две таблетки наведнъж. Ако се намали дозата дали ще има нужния ефект - например по 1-2 таблетки на ден? Стига ли една опаковка за един месец?

   Благодаря предварително за отговорите.

# 68
  • Мнения: 5
Здравей, Jennifer_w!
И на мен най-удобният начин на плащане ми е наложен платеж. Аз приемам сутрин и вечер по 3, но да си призная 2  пъти забравих сутрешния прием покрай бързането за работа, но гледам да не го правя повече. Искам наистина да разбера дали ще даде резултат при мен.
Но на въпросите ти за ефекта при намален прием може би ще е добре да питаш консултантите. Аз лично когато поръчвах по телефон проведох един доста дълъг разговор с момичето. В сайта има телефони, може да се обърнеш към тях.

# 69
  • Мнения: 241
Този прашец е добър, но да ви кажа, че от провинцията си взех пчелен прашец, в който има всякакви полезни съставки. Сутрин с купичка кисело мляко, пчелен прашец, лъжица мед и трици... доста засища и поне до обед не се чувства глад.

# 70
  • Сливен
  • Мнения: 71
А при автоимунен тиреоидит дали помага?С хашимото съм,анемия,инсулинова резистентност,субфебрилна температура и др..... newsm78

# 71
  • Мнения: 1
Лично аз употребявам боровия прашец преди началото на зимата за да засиля моята имунна система. Може да се каже , че има ефект. Тази зима само един път съм боледувала и то за кратко. Не знам дали се дължи на боровия прашец или не, но преди боледувах доста по-често. Поръчвам го от този сайт: https://www.borovprashec.com

# 72
  • Мнения: 2
Лично аз употребявам боровия прашец преди началото на зимата за да засиля моята имунна система. Може да се каже , че има ефект. Тази зима само един път съм боледувала и то за кратко. Не знам дали се дължи на боровия прашец или не, но преди боледувах доста по-често. Поръчвам го от този сайт: https://www.borovprashec.com
Прочетох че помага за много други неща. След като си го употребявала можеш ли да кажеш дали другите неща които пишат за него са верни. (забавя стареенето, дава енергия)

# 73
  • Мнения: 5 820
Лично аз употребявам боровия прашец преди началото на зимата за да засиля моята имунна система. Може да се каже , че има ефект. Тази зима само един път съм боледувала и то за кратко. Не знам дали се дължи на боровия прашец или не, но преди боледувах доста по-често. Поръчвам го от този сайт: https://www.borovprashec.com
Прочетох че помага за много други неща. След като си го употребявала можеш ли да кажеш дали другите неща които пишат за него са верни. (забавя стареенето, дава енергия)

   Да, наистина авторката на последния коментар за боровия прашец да напише коментар дали е получила и другите описани ползи на този продукт.

# 74
  • Мнения: 1
Здраейте!

Исках да попитам дали някой е получавал диария вследствие от взимането на боровия прашец? Започнах го преди 2 дни и пиех по 2 сутрин гладно и 2 следобяд, т.е не съм взимал дори дневната доза от 9, но веднага ме удари в диария, а нямам алегрия към боров прашец - не съм се обривал или зачервявал и тн. Просто корема ми взе да играе и да ходя до тоалетна често.

Ще ви бъда благодарен да ми напишете вашия ценен feedback с продукта Simple Smile

Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт