Препоръчайте ми специалист дерматолог

  • 2 923
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 597
Мами, от нашите в града не сме доволни и понеже има вариант да пътуваме към Пловдив, моля, да ме напътите кой дерматолог в Пловдив има добра репутация, или ако сте доволни от някой определен специалист по дерматология. Благодаря предварително.

# 1
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 317
Д-р Боян Костов

Д-р Емилия Мукарева

Изключителни специалисти,лично съм им използвала услугите и гарантирам ,вижте им в нета координатите,на частна практика са и двамата!

# 2
  • Мнения: 10 597
 newsm78

Имаме направление. Много се рових из нета, но все противоречиви мнения. В Пловдив имате две държавни специализирани клиники по кожни заболявания, а няма специалисти с добра репутация в тях. Защо така...?

# 3
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 317
Две ли са? newsm78

Аз знам само за кожния диспансер и там работи д-р Боян Костов,обаче с направленията незнам как стои въпроса и дали ще може да минеш с него Mr. Green
Доктора е много кадърен,аз съм му ползвала услугите преди няколко години и докато не си свърши работата от-до не ме остави на мира..Диспансера е фрашкан целогодишно Peace

# 4
  • Мнения: 10 597
Освен Диспансера, имате и Клиниката по кожни заболявания към УМБАЛ Св. Георги (че и Катедра даже).  Grinning При проф. Христо Добрев - началник на катедрата и клиниката, ЗК не минава, за съжаление, - иначе за него "бих гласувала" аз.

Общи условия

Активация на акаунт