Синузит симптоми

  • 1 147
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Здравейте,възможно ли е да те боли гърло от синузит?Отидох на УНГ с оплакване болка в гърлото и нарушено обоняние.Прегледа ме -каза че гърлото е здраво и ме боли от стичаща се секреция назад в гърлото newsm78
Нямам други изявени симптоми,утре ще ми вьемат секрет.Изписа ми Синупрет докато излязат изследванията и за гърлото нищо -то не било възпалено ,а ме боли.

# 1
# 2
  • Мнения: 5
Поддържам температура от няколко месеца 37.0 само през деня,вечер я свалям и сутрин след час ,два след като стана я качвам на 37.Имам ринит.В момента съм болна и снощи с инхалация изкарах секрет,но не като гной а изглеждаше като мек хрущял с кръв по него от откъртването.Днес обаче температурата я качих чак към ранния следобяд и до късния следобяд я свалих отново.Мислите ли че може да е от това температурата..Лекувах сливица (явно е атрофирала)не можа да се прибере и лимфен възел имам пак от тази страна,ушите непрекъснато ми пукат.Но снощи след този звяр се надявам всичко да се нареди Wink

# 3
  • Мнения: 5
Здравейте,възможно ли е да те боли гърло от синузит?Отидох на УНГ с оплакване болка в гърлото и нарушено обоняние.Прегледа ме -каза че гърлото е здраво и ме боли от стичаща се секреция назад в гърлото newsm78
Нямам други изявени симптоми,утре ще ми вьемат секрет.Изписа ми Синупрет докато излязат изследванията и за гърлото нищо -то не било възпалено ,а ме боли.
Какво стана с резултатите,от синузита ле е била болата в гърлото?

Общи условия

Активация на акаунт