Неприятна миризма върху връхна дреха

  • 3 018
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 442
Аз имам много дрехи с камъни,перли каквото се сетиш и ги пера на 30 градуса в такава торбичка (мрежичка) за пране.Едно пране в пералнята с хубав прах и по-дълга програма ще премахне миризмата надявам се.Винаги съм мразила някой да ми пипа дрехите,да не говорим да ми ги носи.Всеки си има специфична миризма,различна хигиена - не си давай дрехите на други хора.Успех bouquet

# 16
  • Мнения: 87
Аз имам много дрехи с камъни,перли каквото се сетиш и ги пера на 30 градуса в такава торбичка (мрежичка) за пране.Едно пране в пералнята с хубав прах и по-дълга програма ще премахне миризмата надявам се.Винаги съм мразила някой да ми пипа дрехите,да не говорим да ми ги носи.Всеки си има специфична миризма,различна хигиена - не си давай дрехите на други хора.Успех bouquet


Да, така е. Тя си е иначе много чистоплътна и държи на хигиената но в смесица със пот от дискотека, цигари и мнооого други 'ухаещи' хора покрай нея, на това отгоре цели два дни....
И май така ще стане.... Нямам такава 'торбичка за пране' но ще го сложа в калъфка от възглавница. Още тази вечер.
После ще пиша какво е станало.
Дано всичко се оправи  Thinking
 Благодаря!  bouquet Hug

# 17
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Пробвайте с вениш. Измириса петно от котака ми, вероятно и с това ще се справи. Peace

# 18
  • Мнения: 87
Здравейте!
Понеже съм и ученичка и нямам много време.
Не можах да пиша по-рано.
Изпрах го и 'воаляяяяяя'  Laughing после си вземах освежител за тъкани и търках, търках, търках.... после пак в пералнята. После като изсъхна го окъпах хубавичко в парфюм и сега няма ни мирис, ни дявол  Laughing
Стана супер !!

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Гарантирано премахва всякакви миризми, незнам какви препарати ползват обаче са ефикасни.

Общи условия

Активация на акаунт