С какво ви дразнят свекървите – 73

  • 65 369
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Но това което ме уби снощи беше че сложи на синчето храна за вкъщи - а хем съм 10000% сигурна, че тя е напълно наясно с това, че той няма да го яде, защото обикновено яде навън, а ако яде вкъщи то е нещо сега приготвено.  Иначе е пич жената, ама на моменти нещо и отпада връзката между главния мозък и действията.
Ами, нормално е за обяснение- има хора, които изпитват удоволствие да дават, особено на децата си и особено неща, които знаят, че са обичали докато са живеели при тях.
Теб какво те бърка, само не ми стана ясно? newsm78
Дразниш се, че на родителите им се иска семейния празник да прекарат с децата си, а не синът им да бъде с гадже, като че ли останалите 364 дни не са заедно.
Разбирам, да си вманиачена домакиня, готвеща тристепенно меню на любимия и състезаваща се със свеки за стомаха му, че да се тръшкаш така, ама и това не е ......


Издразни ме това, че знае, че няма да бъде изядена и хапка, а и също така и беше обяснено на няколко пъти от сина и, че не я иска храната и че иска на бъдни вечер да сме заедно, сами двамата. За 3 години и половина винаги сме били някъде, искахме да сме сами този път. Предстои ни сватба през следващата година, искаме да си създадем собствени традиции и собствен начин  на живот, големи хора сме.

# 736
  • Мнения: 11 552
И ще хвърлите храната? Чужд ви е явно недоимъка. ooooh! И старанието на жената.

# 737
  • Мнения: X
И ще хвърлите храната? Чужд ви е явно недоимъка. ooooh!
Това той си го решава, каквото иска да я прави, но знам, че няма  да яде... Той принципно такъв тип храна не яде, само когато е там, за да не я обиди.

# 738
# 739
  • София
  • Мнения: 24 839


Това той си го решава, каквото иска да я прави, но знам, че няма  да яде... Той принципно такъв тип храна не яде, само когато е там, за да не я обиди.
Е, не така, де, тук все пак е свекървенска тема!
Няма майка, която ще сготви това, което синът ѝ не яде и ще го покани на гости. Mr. Green
А, дано тя за 26 години знае по- добре от теб, кое харесва и кое- не. Joy

Общи условия

Активация на акаунт