"Oткраднат Живот"- в очакване на сезон 3 -ТЕМА 14

  • 78 325
  • 744
  •   1
Отговори
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086



Цитат
„Откраднат живот“ е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, изпълнени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата


Актьорски състав:

Скрит текст:
Александър Алексиев - д-р Александър Василев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
                
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева              Мария Каварджикова - Евгения Генадиева  
                                    
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                    
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                    
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8   ТЕМА 9      Тема10     ТЕМА 11  Тема 12   Тема 13

# 1
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Цоп в темата!

Цитат
Здравейте отново! Оказва се, че съм объркала, продава се апартаментът на долния етаж Smile /например/
След което вадя шишенце с хлороформ (с ръкавици съм, разбира се), упоявам детегледачката и отвличам бебето. Няма дори да споменавам, че Вилито е мед. лице и има достъп до много неща


Не може с хлороформ да се упои бавачката, едва ли Виолета се разхожда с шишенце в джоба  Grinning Пък и даже и да го имаше в наличност (като в рекламите за перилни препарати, където си ги разнасят по партита и купони), после бавачката щеше да я опише и да я пуснат в полицията за издирване. Не че сега не се знае кой е отвлякъл бебето ама айде...

# 2
  • Мнения: 3 546
Благодаря за темата  Hug

Кога се очаква да почне 3-ти сезон- Март, Април или кога?

# 3
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
В поредицата "Разбивачи на митове" показваха, че хлороформът не действа така светкавично, както го показват по филмите.

Най-добре е да прекърши врата на бавачката.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 7 847
Ахаха,  Marsia, не знам на бавачката дали ще може, но на малък Пеци като нищо!

За темата-  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Цоп в темата!

Цитат
Здравейте отново! Оказва се, че съм объркала, продава се апартаментът на долния етаж Smile /например/
След което вадя шишенце с хлороформ (с ръкавици съм, разбира се), упоявам детегледачката и отвличам бебето. Няма дори да споменавам, че Вилито е мед. лице и има достъп до много неща


Не може с хлороформ да се упои бавачката, едва ли Виолета се разхожда с шишенце в джоба  Grinning Пък и даже и да го имаше в наличност (като в рекламите за перилни препарати, където си ги разнасят по партита и купони), после бавачката щеше да я опише и да я пуснат в полицията за издирване. Не че сега не се знае кой е отвлякъл бебето ама айде...


Да, да, така е. Не съобразих

# 6
  • Мнения: 611
И аз да попитам някой знае ли коя актриса играе майката на Мазов?

# 7
  • Мнения: 61
На мен лично сериала ще ми липсва. Очаквам с нетърпение трети сезон.
Имаше доста логичен завършек. Радвам се много на Наталия и Калин.
Хинова и Мазов също се променят в добра посока.
Не осъждам избора на Генадиев преди години. Опитва се да се поставя на
негово място. Може би аз също бих действала импулсивно като него. Мисля,
че в трети сезон ще се окаже с двама сина най- накрая.
Виолета е доста умна жена и мисли няколко хода напред. Мисля, че нейната
мисия да настанява деца в добри семейства и да им осигурява добро бъдеще
има смисъл. Петър постъпва много неразумно и ми се струва, че ще загуби и
Стилянова. Ще имам интерес за трети сезон.
Актьорите се справят доста добре с образите си.

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Благодаря за темата.

Да не се окаже Янко с двама сина до себе си Laughing

Сериалът го гледам заради Калин, а след това и заради връзката му с Наталия. Това е.

# 9
  • Мнения: 5 680
Исках да изкоментирам това от предната тема
Цитат
Вилито се беше опитала да убие Стилянова и дори си мислеше, че го е направила. И една майка вярваща, че детето й е отвлечено от убиец е съвсем реално да не я издадат в полицията, ами да й играят по свирката.
но тъй като е заключена го правя тук. Виолета кога си е мислила, че е убила Стилянова? Когато беше катастрофата ли? Тогава доколкото си спомням, не Виолета я блъсна - Галя сама си катастрофира, щото беше много важно да си търси звънящия телефон правейки завой. Когато Виолета я откри, Галя си изглеждаше мъртва. Тя просто не уведоми съответните органи и си изигра нейните игри, но не тя "уби" Стилянова...

# 10
  • София
  • Мнения: 22 944
Записвам се и аз с надеждите за един по-добър и последен сезон. Laughing

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Но Виолета и не я провери дали е жива или мъртва.

# 12
  • София
  • Мнения: 14 672
Ех, ама й отива на Буковска тази роля - като злата вещица беше в колата.

Някак си от нищото ми дойде тази омраза на детската лекарка /забравих името/ към Мазов - чак пък и изнудване и заплахи с документи. newsm78 За какво, за да остане корумпирания директор,който я дръпнал към дъното преди години.

И майката на Мазов - голямото светило, семейни разправии на операционната маса.

# 13
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ей това много ми хареса

# 14
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Доволна съм, че Наталия се възстановява, защото по едно време бях почти сигурна, че са приключили с образа ѝ.

Общи условия

Активация на акаунт