На пазар в Лозенград и Одрин - 10

  • 191 748
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 907
От Свиленград купувам лири  Peace

# 211
  • Мнения: 49
Здравейте! Благодаря на всички, които са писали по темата. Много полезно и както се казва "от първа ръка". За пръв път ще ходим до Одрин през ГКПП Капитан Андреево. Оттам нататък ми е не Одрин, а тъмна Индия. Интересуват ме тези магазини, които се коментират - Марги аутлет, Уайкики как да стигнем до тях? В Кипа само хранителни стоки ли има? Също и перилни препарати откъде има добро качество на добра цена? Решили сме дрешки да пазаруваме - ежедневни предимно мъжко и младежко. Има ли опция да се спре на паркинг автомобила и после пеш да се обходят тези магазини, пазар и каквото е там? Предварително благодаря!

# 212
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Така,вчера бях в Одрин за няколко часа и си мисля,че ще е по-добре да ходя през седмицата,много народ,много нещо,лудница в магазините,само в складовете за прахове бяхме сами.В Кипата до Марги Аутлет е зле положението,за първи път го виждам така изпразнен този магазина,за сметка на това Мигроса пращеше от стока.

Персил 4.2 л - 24.5 лири
АБЦ  5 л - 11  лири
Отривин спрей- 3.50 лири

Локум с шам фъстък 32 лири килото

Намаления имаше навсякъде,само Мави не бяха в акция

Аз намазах два чифта обици за 15 лири,едни дънки за 13 лири и една ризка за 90 лири.

Безпроблемно минахме и в двете посоки.

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте! Благодаря на всички, които са писали по темата. Много полезно и както се казва "от първа ръка". За пръв път ще ходим до Одрин през ГКПП Капитан Андреево. Оттам нататък ми е не Одрин, а тъмна Индия. Интересуват ме тези магазини, които се коментират - Марги аутлет, Уайкики как да стигнем до тях? В Кипа само хранителни стоки ли има? Също и перилни препарати откъде има добро качество на добра цена? Решили сме дрешки да пазаруваме - ежедневни предимно мъжко и младежко. Има ли опция да се спре на паркинг автомобила и после пеш да се обходят тези магазини, пазар и каквото е там? Предварително благодаря!
Видя ли информацията на първа страница? !

# 214
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Така,вчера бях в Одрин за няколко часа и си мисля,че ще е по-добре да ходя през седмицата,много народ,много нещо,лудница в магазините,само в складовете за прахове бяхме сами.В Кипата до Марги Аутлет е зле положението,за първи път го виждам така изпразнен този магазина,за сметка на това Мигроса пращеше от стока.


Положението е такова от няколко месеца.Като ги попитахме защо е така,казаха че чакат зареждане,но не знаеха,че 20 дни преди това сме били там.

# 215
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Така,вчера бях в Одрин за няколко часа и си мисля,че ще е по-добре да ходя през седмицата,много народ,много нещо,лудница в магазините,само в складовете за прахове бяхме сами.В Кипата до Марги Аутлет е зле положението,за първи път го виждам така изпразнен този магазина,за сметка на това Мигроса пращеше от стока.


Положението е такова от няколко месеца.Като ги попитахме защо е така,казаха че чакат зареждане,но не знаеха,че 20 дни преди това сме били там.
Не Ви разбирам момичета. Откога има Кипа и до Марги-то там винаги е имало МИГРОС. Не съм ходила само от 03.01.17.
Или просто става въпрос за единствената КИПА в Одрин, която е доста далеч от Марги аутлет.

# 216
  • Мнения: 3 271
Е как доста е далеко Кипа от Марги та ние сме ходили и пеш до там.

# 217
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Точно,разстоянието е малко,един светофар ги дели,Мигрос-а е от страната на Марги Аутлет, а Кипа е на отсрещната страна.

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Добре, няма проблем- поне уточнихте, че няма два магазина КИПА.

Но за останалите- имайте предвид, че два обекта, които на практика са на разстояние 850 метра един от друг на теория се намират един до друг.

# 219
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Така написано и на мен ми прозвуча като че има втота Кипа и понеже имам само две ходения до Одрин, четох внимателно  hahaha
Да разбирам ли, че Кипа в Одрин не си заслужава времето? Защото тази в Лозенград досега винаги е била добре заредена. И откога е този проблем, понеже моите последни впечатления са от декември... Да не се окаже, че това е повсеместно и да ни посрещнат празни рафтове и в Лозенград.
По повод дискусията преди време за Новалгин-а... Удвояването на цената произлиза от промени в производителя. Надявам се като отидем, да получа повече информация защо и как и доколко си струва купуването на новия медикамент.

# 220
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Така написано и на мен ми прозвуча като че има втота Кипа и понеже имам само две ходения до Одрин, четох внимателно  hahaha
Да разбирам ли, че Кипа в Одрин не си заслужава времето? Защото тази в Лозенград досега винаги е била добре заредена. И откога е този проблем, понеже моите последни впечатления са от декември...

Изпразнените рафтове са още от миналата година /към април/ и всеки път като ходим става все по-бедно. Но ние ходим на пазарен ден, тоест много е вероятно, ако са минали няколко автобуса българи и гърци да поизпразнят рафтовете. Но пък последния път забелязах, че изобщо няма някои продукти, които търсехме. Ама, като ги няма се преориентираш към други  Heart Eyes Joy

# 221
  • Варна
  • Мнения: 4 221
О, не че няма къде да изхарчим парите и с какво да заменим пазаруването в Кипа и продуктите от там, но в Лозенград това е основния и най-голям супермаркет, та ако там стане така, леко ни затруднява. Макар че с откриването на Шок и отварянето на още няколко магазина има алтернатива, все пак най-голям е изборът и най-познати и доказани са марките в Кипа.

Sinara, благодаря за инфото.

Преди малко прегледах сайта с лекарствата. Сега вече има единно увеличение на всички цени с приблизително 10% спрямо последния път, в който коментирахме тази тема във връзка с увеличението на Новалгина. Неговата (по-рано удвоена) цена също е вдигната с още 10%.

esstela, сигурна ли си за Отривин-а за 3.50 лири? Защото в сайта цената е над 6 лири. и при него има промяна на производителя на част от видовете.

# 222
  • Мнения: 3 118
Да сте ходили скоро на организирана екскурзия с автобус?
Не знам защо някои организират тръгване на еднодневна екскурзия в 12:30 през нощта (при положение, че тръгването беше преди в 5:00) .
Такива ли задръствания са на границата?

# 223
  • Мнения: 3 271
Да сте ходили скоро на организирана екскурзия с автобус?
Не знам защо някои организират тръгване на еднодневна екскурзия в 12:30 през нощта (при положение, че тръгването беше преди в 5:00) .
Такива ли задръствания са на границата?
Зависи от кой град тръгват екскурзиите и колко е разстоянието до границата предполагам.Първи и единствен път в който аз съм ходила организирано и нашето тръгване беше към 12.30ч. Спиране на 1-2 места за почивка.Спирка по пътя ако има хора за качване.Тогава ние извадихме късмет и не сме чакали на границата за разлика от другия автобус който мина на скенер.Пристигнахме към 8ч в Одрин

# 224
  • Мнения: 3 118
Зависи от кой град тръгват екскурзиите и колко е разстоянието до границата предполагам.Първи и единствен път в който аз съм ходила организирано и нашето тръгване беше към 12.30ч. Спиране на 1-2 места за почивка.Спирка по пътя ако има хора за качване.Тогава ние извадихме късмет и не сме чакали на границата за разлика от другия автобус който мина на скенер.Пристигнахме към 8ч в Одрин
От София съм ходила поне 7-8 пъти, винаги сме тръгвали около 5ч. Ахмз  newsm78
Пристигане към 10-10:30 примерно.
Тръгване към 5 следобяд. В София прибиране към 10:30-11 вечерта, сканирали са ни на рентген автобуса веднъж, да сме се забавили час повече. Може би нещата са се променили покрай напрежението....

То на тях отпадна ли им затегнатото положение? Беше за три месеца, после го увеличиха на още 3 доколкото си спомням.

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 14:34 от Пит

Общи условия

Активация на акаунт