Съпруги на военнослужещи - 21

  • 50 649
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 046
Вие слънцето май само през прозореца ги гледате... Така силно духа тук  Tired
Моят "шеф" е болен от вчера и е доста кисел. Дано по-бързо минава.
СГГ, бъди здрава и каквото мечтаеш, да се сбъдва с лекота!
Сад уоман, хич нямам вяра на такива джаджи... Сигурно действа на принципа на внушението  newsm78
Бай засега

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Това с връщането на парите вече не съществува. Могат да го ремонтират, докато е в гаранция. Аз така давах един телефон поне 5 пъти. Накрая го направиха, както трябва, но им вдигнах лек скандал.
Иначе могат да ви предложат да ви заменят устройството, ако не могат да отремонтират вашето. Това с връщането на парите е в сферата на фантазиите.

Сети, при нас си е супер. Слънце, топло, вятърът не е силен. Само за разходка си е.

Lady_, моят горчив опит от всякакви диети е, че върнеш ли се към "нормално" хранене, и килограмите се връщат. Т.е. трябва постоянно да следиш какво слагаш в устата си. с 90-дневната се свалят много килограми, но после трябва да запазиш този начин на хранене и да не смесваш различните групи. Аз свалих 15+ с нея, но после се върнаха с лихвите.  Tired А и с моя заседнал начин на живот, нещата стават още по-трудни.

Отивам да си взема возилото от автомивката, че вече не личеше какъв цвят е.  Mr. Green

 Hug

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Дунди в дългосрочен план целта е да спра да се тъпча уж  Rolling Eyes и да си поддържам килцата. Пък и нали ще трябва да давам пример на началника  chef

# 663
  • Мнения: 2 697
Привет по нощите, момичета Simple Smile Похвалвам се, че в крайна сметка подадох документите за конкурса, за който ви споменах. Олекна ми Wink Сега имам три месеца да чета теми по конспект, ей, няма по-голяма дивотия от българската, никъде по света за асистентски места няма изпити, но не - при нас има, при това конспектът обхваща има-няма двайсетина книги по стотина страници, пф Whistling Поне се успокоявам, че е по тясната ми специалност и има шанс да се ориентирам по-лесно в материята.

Лейди, браво за минусчетата в килата, продължавай в същия дух Peace И аз съм перманентно на диети, но не съм особено последователна, да не говорим, че като видя шоколад, се разтрепервам Laughing И все пак посвалих от срещата с вас насам, има още много, но лека полека... Поне не мога да се оплача от болежки и обездвижване - и моята работа, уви, е седяща, ама аз съм маниачка на тема танце-двигателна терапия, ако можех, бих се занимавала с нея по цял ден, а не по час-два Wink По-нататък имам някакви планове да направя уъркшоп по темата - всички сте поканени, разбира се Hug Ще откриете, че носите движението в себе си, а ако някои са се пообездвижили, ще преоткрият радостта от движението. Ей, цяла лекция изнесох, поднасям извинения Hug

Да се поправят бързо всички болници! Пролет иде, няма да се давите като власите на Дунава сега Wink По повод напъпилата пролет, се чудя да си купя ли зюмбюли в саксия или не Laughing Уж намерих как се пресаждат и отглеждат, ама да не ги уморя се притеснявам Wink

Хайде лека нощ на всички! Дърпайте юрганчетата Simple Smile

# 664
  • Мнения: 3 046
Шехина, чакай, още не е баш нощ  Mr. Green аз като си лягам в 12, сега ми е просто вечер   Grinning Пожелавам ти успех в конкурса и с конспекта, който имаш да подготвяш. За кога трябва да си готова, поне време имаш ли? Аз не знам каква ти е специалността, ако прецениш, сподели. Също не ми е ясно тази танце-двигателна терапия  newsm78 ако трябва да съм честна, за пръв път чувам  Blush имам чувството, че с прекарваните дни у нас, вече две години стават, съм изостанала с много неща и гледам като паднала от Марс...
Сега да ви кажа нещо смешно. Първо предисторията - купих си есента едни дънки, бойфренд модел, които са ми страшно удобни. Дали те повече се отпуснаха, или аз малко отслабнах, но си ми станаха широки. И сега по коледните намаления си поръчах същите дънки, но един номер по-малки. И днес, на фона на киселото човече у нас, бързах да излезем и за секунди си взех от гардероба дрехи, облякох се и тръгнахме. Обух въпросните дънки, малкия номер, защото другите ми бяха изпрани. Докато се върнем от разходката, чудо на чудесата - и тези дънки вече ми хлопат! Така се зарадвах и си викам ей, хем оня ден се теглих и кантара нищо такова не показа, ама ето, обиколките се топят. Кога ги загледах, нещо ми се видя едната дупка на крачола бая голяма, зачудих се кога е станала такава хахах и като ги загледах още малко, установих, че съм всъщност с големия номер дънки, но като съм ги обула изпрани, си ми бяха точно. Въобще не помня кога съм ги сгънала и прибрала в гардероба и затова си мислих, че съм с малките  Crazy
По бтв синема има Месец на Оскарите и в момента дават Животът на Пи - що за филм е това? Аз вярно, че не го хванах отначало, но дори и така да беше, едва ли мнението ми ще се промени. А по спомен имаше Оскари.
Хайде лека нощ от мен!

# 665
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Добро утро и от мен!
И аз съм на диета, не е конкретна, просто не ям хляб, слядки неща и избягвам да смесвам храните. Миналата година така си влязох в норма, но тази година по празниците пак съм се унесла и качих някое и друго килце. И аз като Сети бети усетих промяната по дънките си но в обратна посока, тези дето ми бяха широкички сега са ми опнати...та така...ще трябва да се слабеее....млади и хубави момичета сме..... Naughty
Сега с кафето на бюрото продължавам да тръстича.....
Хубав и слънчевд и усмихнат ден ви желая.... bouquet

# 666
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,аз с диетата на Дюкан свалих 17 кг.,сега пак съм качила някое килце през зимата,но мисля от март да пробвам 90  дневната,плюс това че вече по цял ден сме на разходка и до лятото трябва да влезна във форма.И аз имам едни дънки по които следя как се движа

# 667
  • Мнения: 1 408
Добро утро! Много се сваля с Дюкан наистина. Пробвах след раждането и ми се получи. В един момент обаче, 9 кг преди стартовото тегло реших, че съм прекрасна, и спрях. И резултатът е...... doh Ослушвам се засега за диета. Много пъти съм пробвала да започна диета. Реша ли обаче, по закона на всемирната гадост точно тогава мозъкът ми денонощно подава сигнали за глад  Joy и се побърквам. Точно тогава съм способна да отараша хладилника без да се усетя  Joy

# 668
  • Мнения: 1 855
Добър ден!
 Абе идва си пролетта и това е...Не само температурите го показват...Аз тия дни спретнах една културна програма (щото като е студено не ми се ходи никъде) и в рамките на 30 ч. ще гледам две постановки- една премиера и "Семеен албум", на който му се каня отдавна (има Аскеер и играят двама мои любимци-Геро и Владо Пенев). А от ровене насам натам по културните афиши взех и билети за Василис Карас ( май Сад щеше и тя до го посещава),защото е любим пък на мъжете. Е , и аз го уважавам, но не с тази страст, с която те го правят...

Шехина, аз с удоволствие бих дошла на този уъркшоп, ако имам възможност. Много съм се обездвижила, писах  ви още от Боровец.... Трябва си движение, обаче и идея нямам как да го наместя във денонощието...Виж танците са хубава алтернатива...Шехина, щях да те търся, че преди наяколко дни спешно издирвах "Мотивация и личност" на Маслоу, която я няма по книжарниците, но я намерих...

Тази студена зима и аз имах труден момент с намирането на дънки-хем да не са съдрани (че нали ми е студено и скъсаните не са подходящи на -20), хем да не са толкова тесни долу, че да мога все пак да ги обуя и събуя...

На момчето на Дафинов лист-успешна професионална реализация !

" Животът на Пи" беше някаква малоумщина...
Иначе и аз гледам "Откраднат живот" ( макар , че нещо заора...) и чакам Капките...

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте! Имам въпрос към тези от вас, които са почивали последните години на Сарафово. Дадоха ми карта за която зная само, че е за апартамент (спалня+2 основни) но в кой блок ще е за момента не зная. Възможно ли е да няма климатик? Втория ми въпрос е много ли е зле плажа?
Благодаря!

# 670
  • Мнения: 1 855
Възможно е да няма климатик  (само 2 и 3 блок имат), но преди да платиш ще знаеш със сигурност какъв е апартамента. Не виждам пречка и в момента да ти кажат какъв е точно (този , който се занимава с картите знае много добре какъв е апартамента). Не съм била, не знам какъв е плажа, обикновено не го харесват.

# 671
  • Мнения: 2 697
Момичета, кацвам за бързо между задачите - поне хубаво, че днес нямам срещи, та успях да понасмогна в почти всичко. Най-важното е, че успях да направя един гювеч за ММ, че всеки ден го мисля това пусто ядене ooooh! - та така с един куршум, два заека, т.е. ММ и днес и утре, все гювеч ще яде. Ами утре имам срещи със студентка и наставничка от университета, та поне да не го мисля, че благоверният сключва вежди като няма нищо топло за ядене, поне не е капризен.

По темата за диетите - уважавам ги, ама някои жени се попрестарават, а и лично моето мнение е, че темата за килограмите се преекспонира (познайте защо, за пари естествено), като реално женствеността и привлекателността на една жена, да не говорим за здравето, не се изчерпват с малкото килограми. Но темата е наистина обширна и няма да я подхващам. Всеки с теориите си Peace Аз за себе си отдавна съм в мир с тялото си - все пак то е уникално, а и е единственото, което някога ще имам Wink

Сети, да ти кажа за танце-двигателната терапия - предварително се извинявам, ако е отегчително за някои от вас Wink Wink Сети, всъщност това не е много популярно в България, макар че по света е още от 30-те години на 20-ти век Wink Има доста добре развити школи в САЩ, Русия, цяла Европа, напоследък се правят много семинари и обучения в това направление, наскоро идваха холандци и немци у нас с подобни дейности. Но няма системна школа в България, а според мен е интересна практика, която обединява психология, танц и като цяло движение. Имам някакви амбиции в това отношение, но времето ще покаже. При всички случаи много бих искала да реализирам наистина уъркшопа - все пак ще ми трябват само около 2 часа, до десетина ентусиасти и малко свободно пространство. Интересно е, опитът за някои хора е съвсем различен от това, което познават. Най-важната задача е да се изразят емоциите чрез тялото. Затова и изобщо няма значение дали си слаб или пълен, дали имаш опит с танц и движение или не, не е важна толкова формата, колкото това, което ще изразиш. Ако се случи, ще видите за какво говоря - обикновено почти всички, които участват в подобни тренинги за себеизразяване, са много доволни на финала. Казвам го като човек, който е минал през много и като участник, разбира се. Виждаш себе си по различен начин и си изумен понякога Wink Ще пиша повече, когато мога да Ви кажа нещо конкретно кога и как ще се случва уъркшопа. Кати, ще се радвам много и ти да дойдеш! Hug

Какво щях да пиша още? Laughing О, по темата дънки - Сети, голям образ си с твойте Wink, посмях се доволно. Иначе с тия модерни съдрани дънки, не знам какво да кажа Wink - моите студентки постоянно се носят в такива, отдолу с чорапогащник Wink На мен лично не ми харесват особено и не бих носила такива, ама ... мода.

Кати, поздравления за натоварената културна програма, която си планирала Wink Театърът звучи интересно, пък и Василис Карас е добър изпълнител, а и колкото и да не си му фен, ще прекараш една емоционална вечер с твоите мъже Wink

Фло, щях да ти пиша по предложението за уикенда - аз май съм пас тоя уикенд. Мама изненадващо ще идва (беше тук миналата седмица, но сега пък има обучение някакво) и ще се опитам да се видя с нея, че се случва рядко. Но пролет идва, вече ще имаме много повече възможности и настроение да се видим, надявам се!  Hug

Хайде, чао от мен, че пак изписах света Blush

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Привет от слънчев и пролетен Пловдив Hug
Днес майсторят ВиК-то, та ние с малката повече пречим и за целта гледах да посвърша туй-онуй... Обиколихме по женски магазините с нея, поразнесохме документи тук-там и ей такива ми ти работи Simple Smile
Пращат ме и до близкия строителен магазин, да купувам неща, от които и идея си нямам, но явно момчетата там ми свикнаха и ме посрещат с усмивки Joy

По въпроса за дънките - докато забременях с баткото си имах едни от 1 курс - това си ми беше мярката hahaha Въпреки, че няма и година след бременността си върнах килограмите от преди да забременея, че даже и -5 бях, така и не успях да се вмъкна в люб Cry Явно структурата ми се е променила след раждането... Както и да е - прежалих ги и си нямерих нова "мярка" Grinning След второто раждане и тя умаля, но съм амбициозна и всяка пролет и есен ги меря hahaha Има напредък - инициирана от вас ги обух Mr. Green...но не можах да ги закопчея Sad
И пак за дънките - обожавам такива разни разкъсани и повечето са ми именно такива Simple Smile Баткото ми, "мил" и "любезен" ми прави забележка, че със скъсани панталони не се излизало Joy Малката пък, като скъса някое клинче и казва, че има "като на мама моделните панталони" hahaha
И пак по темата за разкъсаните дрехи - с мм обикаляме по магазините в Търново, докато бях там на очни и влизаме в един магазин. Гледа той блузите, а аз съм тръгнала за дънки... Та гледа той и по едно време взима една закачалка и подаваки ми я казва" виж какъв парцал, точно като за твоя вкус" hahaha Продавачката като взе, че се обиди hahaha Взех си я блузката естествено - та тя за мен е правена, но от тогава благоверния внимава какво говори в магазините hahaha

Шехина и аз не съм особено запозната с  танце-двигателната терапия. Чувала съм туй-онуй и ми допада като идея Heart Eyes Ще и бъде интересно, да споделяш това-онова Hug

А и последно - за диетите... Е не мога да се реша на такова нещо аз - един, единствен път бях решила, че няма да ям нищо сладко 1 месец (това в период, в който кофа-килограм шоколад я унищожавах за 2-3 дни Embarassed). Та реших се аз и 1 месец аб-со-лют-но нищо сладко не съм яла, дори спрях да слагам захар в кафето Simple Smile Та за 33 ми години, това е единствената диета, която съм си налагала Mr. Green

# 673
  • София
  • Мнения: 8 372
Привет красавици.
С моите домашни и служебни ангажименти не ми остава никакво време. 
Чета от край до край. Радвам се за вълненията по обзавеждането на апартамента на МЪНИЧЕТО, радвам се на това, че напоследък ДАНИТИ се активизира, радвам се на наситената културна програма на КАТИВИТА ( Ние бабите тази зима се изложихме, но времето беше виновно ). Радвам се, че и САД_УОМАН зачести " контактите " с бандата ( по Сети_Бети ), Радвам ви се момичета и ви гушкам ДУНДИ, ДИМИТРОВА, ЛЕЙДИ, МИС Ю, СЕТИ_БЕТИ. Радвам се на постиженията и амбициите на ШЕХИНА. Браво момиче! Имаш за всичко което ти предстои стиснатите ми палчета и пожеланието - да успееш. Запиши ме и мен за тази терапия с танци. Да видя за какво иде реч, пък ще видим. Може би това ще ме мотивира да посваля някой и друг килограм. ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, стискам палчета и за теб, в утрешния ден fingerscrossed
Хайде лека нощ. Отивам да си приготвям чавето за спане, а после и аз ще се паркирам рано, рано. Поне такива са намеренията ми... Simple Smile

# 674
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Добър вечер! Не съм писала от много време... отново. Ние сме добре. На Теди му харесва в яслата. Сега сме на Пампорово и почиваме активно /е, децата порешават домашни/. Харесва ни. Днес се качихме на Снежанка, едно слънчево и топло. А в станцията е ужасно, неприятно топло.

Поздрави от планината!

Общи условия

Активация на акаунт