Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 дек. 2016, 00:04 ч.

За тези, които четат любовни романи №26

• 64 518
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
Запис и от мен в новата тема, така съм си наблъскала четеца с книжки за празниците, а те само 3 днииии, няма да спа явно  Mr. Green

# 16
  • Варна
Благодаря за новата тема bouquet
Аз си чакам поредната от Хард Инк "Силно упорство" тя ще бъде  Бекет....днес трябва да излезе... Party
В момента я свършвам, мъка, мъка... Дано само аз да не съм я харесала.

# 17
Записвам се и аз в темата - обожавам любовните романи.
Един от най-любимите ми романи е "Дългото очакване" на Сандра Браун
Почитателка съм и на Сидни Шелдън - романите му не са точно любовни, но в тях има от всичко  Heart Eyes

Цитат
Момичета, запленена съм от "Онази нощ" на Линда Хауърд. Можете ли да ми препоръчате нещо подобно..

Такъв тип криминалана история съчетана с привличане на героите има в повечето книги на Сандра Браун - Френска коприна, Ниско налягане , Пламъци, Свидетелката, Безпощадно, Димна завеса, Увлечението, Смъртоносно...

Свидетелката е един чудесен роман, който с удоволствие прочетох и то няколко пъти  Peace

"Алибито" на Сандра Браун също е доста добро.
Благодаря ви 🤗Алибито със сигурност съм я чела/мн.ми хареса/ сега ще погледна другите..

# 18
  • Варна
Благодаря за новата тема   bouquet
Следя темите от началото на лятото . Много сте зарибителни  Mr. Green .
От тук прочетох някой неща. Някой ми харесаха , други не . 

# 19
Свърших Само една нощ - хареса ми  Heart Eyes кажете как е втората книга. Порових се малко и за третата ама до колкото разбрах е за съвсем различни персонажи (военни).

# 20
Свърших Само една нощ - хареса ми  Heart Eyes кажете как е втората книга. Порових се малко и за третата ама до колкото разбрах е за съвсем различни персонажи (военни).

И втората ще ти хареса! Peace Има повече събития отколкото в първата част, паралелно с историята на Александър и Изабел се проследява и какво се случва с най-големият брат от фамилията! Heart Eyes Аз лично не мога да преценя коя от двете книги ми хареса повече, но и двете са страхотни! Party

# 21
Благодаря за новата тема!  bouquet

А аз още не мога да реша какво да започна.  Rolling Eyes Мисля да е това:

https://www.goodreads.com/book/show/32790889-after-we-fall

Мисля,че на някоя от вас й беше харесала книгата.

# 22

И втората ще ти хареса! Peace Има повече събития отколкото в първата част, паралелно с историята на Александър и Изабел се проследява и какво се случва с най-големият брат от фамилията! Heart Eyes Аз лично не мога да преценя коя от двете книги ми хареса повече, но и двете са страхотни! Party
Мерси много за инфото, ще си я взема значи. А дали се пише за Аса и Майкъл.  Blush много хубаво описва всички  Heart Eyes

# 23
  • София
Благодаря за новата тема!  bouquet

А аз още не мога да реша какво да започна.  Rolling Eyes Мисля да е това:

https://www.goodreads.com/book/show/32790889-after-we-fall

Мисля,че на някоя от вас й беше харесала книгата.
Wa-Wa я беше препоръчала в предишната тема.

# 24
  • Разпиляна във въображението
Ще й се изредим на тази книга и аз я заредих.

# 25
  • Euskal Herria
Ух, брее... напоследък с тия романи, дето сексът е в изобилие, доминанти, разкрепостеност.... ма направо такива асоциации ми навя  Joy Joy Joy

# 26
Ух, брее... напоследък с тия романи, дето сексът е в изобилие, доминанти, разкрепостеност.... ма направо такива асоциации ми навя  Joy Joy Joy

И на мен, но мислех, че е от подсъзнанието  hahaha

# 27
  • София
Хм, какво подсъзнание, чисто съзнание е  tooth

# 28

Мерси много за инфото, ще си я взема значи. А дали се пише за Аса и Майкъл.  Blush много хубаво описва всички  Heart Eyes

Книгата я има качена, освен ако не искаш да си я четеш на хартия! Peace Описва се сватбата на Аса и Майкъл! Heart Eyes Наталия и Дейвид също се появяват в няколко момента...

# 29
  • Разпиляна във въображението
Хм, какво подсъзнание, чисто съзнание е  tooth

Стига бе, момичета, хич не съм го мислила  Whistling

Сериозно... не съм го мислила да звучи така Crossing Arms

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт