Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора

Беба е още доста малка за подобни експерименти,но да питам,защото не ми се ще и с нея като с баткото да изпадам в крайности и безумни предпазни мерки и т.н....Скоро видях,че е имало тема за праха за пране,но почти никой не беше споделил пере ли дрехите на бебето заедно с тези на "големите" и откога?
Цитирай

Рядко смесвам детските с нашите дрехи. Но двете деца вече ги пера заедно
Цитирай

от както цецо стана на 6-7 месеца пера дрехите му заедно с нашите-според мен няма нужда да ги деля
Цитирай

Някъде там...........

Започнах когато стана на годинка! Party
Цитирай

От както навърши 1 година,започнах да ги пера заедно с нашите дрехи в пералнята.
Цитирай

UK, Harlow/София

Аз ги пера от както стана на 10 месеца.Преди това ми се струваше нехигенично.Накисвах ги за малко и ги изпирах на ръка, нямаше смисъл да чакам няколко дни за да се събере достатъчно количество за пералната.
Цитирай

започнах да ги пера с нашите дрехи след като направи година,така си прецених аз.невиждам някаква причина да не го правя.
Цитирай

sofia

Н 10-11мес.
Цитирай

Торонто/Сливен

След като навърши годинка започнах да смесвам дрехите в пералнята.
Цитирай

Варна

на 6-7 месеца
Цитирай

Пловдив

Peace
Цитирай

София

И аз така.Не виждам смисъл да ги деля,все пак в пералнята се плакнат няколко пъти.Пък и нашите дрехи не са чак толкова мръсни. Very HappyЕ,разбира се работните дрехи на таткото когато си е правил колата например не ги смесвам с нашите.
Цитирай

София, Младост 2

От раждането. Бебето е непрекъснато в ръцете ми и в контакт с дрехите ми, спи при мен в леглото - не виждам никаква причина да деля прането. Естествено, очебийно мръсни дрехи не слагам в общия кюп Very Happy
Цитирай

Sofia

От раждането. Бебето е непрекъснато в ръцете ми и в контакт с дрехите ми, спи при мен в леглото - не виждам никаква причина да деля прането. Естествено, очебийно мръсни дрехи не слагам в общия кюп Very Happy
Бельото на възрастните към коя част спада?
Аз започнах да ги смесвам като стана на годинка
Цитирай

когато баткото беше малък перях дрешките му отделно от нашите до 2 год.Беба е вече на 7 месеца но не мисля скоро да смесвам нейните дрешки с нашите нито с тези на баткото.За мен не е проблем да пера бебешките дрешки отделно. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора