Откога перете дрехите на бебоците с общото пране?

  • 3 875
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 479
   Беба е още доста малка за подобни експерименти,но да питам,защото не ми се ще и с нея като с баткото да изпадам в крайности и безумни предпазни мерки и т.н....Скоро видях,че е имало тема за праха за пране,но почти никой не беше споделил пере ли дрехите на бебето заедно с тези на "големите" и откога?

# 1
  • Мнения: 1 671
Рядко смесвам детските с нашите дрехи. Но двете деца вече ги пера заедно

# 2
  • Мнения: 14 654
от както цецо стана на 6-7 месеца пера дрехите му заедно с нашите-според мен няма нужда да ги деля

# 3
  • Мнения: 2 116
Започнах когато стана на годинка! Party

# 4
  • Мнения: 388
От както навърши 1 година,започнах да ги пера заедно с нашите дрехи в пералнята.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз ги пера от както стана на 10 месеца.Преди това ми се струваше нехигенично.Накисвах ги за малко и ги изпирах на ръка, нямаше смисъл да чакам няколко дни за да се събере достатъчно количество за пералната.

# 6
  • Мнения: 2 936
започнах да ги пера с нашите дрехи след като направи година,така си прецених аз.невиждам някаква причина да не го правя.

# 7
  • Мнения: 135
Н 10-11мес.

# 8
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
След като навърши годинка започнах да смесвам дрехите в пералнята.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
на 6-7 месеца

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 9 826
И аз така.Не виждам смисъл да ги деля,все пак в пералнята се плакнат няколко пъти.Пък и нашите дрехи не са чак толкова мръсни. GrinningЕ,разбира се работните дрехи на таткото когато си е правил колата например не ги смесвам с нашите.

# 12
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
От раждането. Бебето е непрекъснато в ръцете ми и в контакт с дрехите ми, спи при мен в леглото - не виждам никаква причина да деля прането. Естествено, очебийно мръсни дрехи не слагам в общия кюп Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
От раждането. Бебето е непрекъснато в ръцете ми и в контакт с дрехите ми, спи при мен в леглото - не виждам никаква причина да деля прането. Естествено, очебийно мръсни дрехи не слагам в общия кюп Grinning
Бельото на възрастните към коя част спада?
Аз започнах да ги смесвам като стана на годинка

# 14
  • Мнения: 11 505
когато баткото беше малък перях дрешките му отделно от нашите до 2 год.Беба е вече на 7 месеца но не мисля скоро да смесвам нейните дрешки с нашите нито с тези на баткото.За мен не е проблем да пера бебешките дрешки отделно. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт