Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 108
След нова година чакам резултат от цито след криотерапия заради чпв. Дано е ок...

# 16
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Hug
 Благодаря за темата ! Честита Коледа на всички ! Дано да сме живи и здрави !!!  Hug Hug Hug bouquet

# 17
  • Мнения: 20 154
да сме живи и здрави !!!
+1
В този ред на мисли, доц. Попова, която е в списъка на 1 страница, почина неотдавна.

https://www.google.bg/url?q=https://www.24chasa.bg/novini/articl … j18_od1j-tGZTVoUg

# 18
  • Мнения: X
незнаех, нека почива в мир, ще помоля модератор за редакция, наистина съжалявам , незнаех за това при пускането на темата  Sad

# 19
  • Мнения: 316
Весело посрещане на НГ, момичета, и само хубави резултати да споделяме Simple Smile

# 20
  • в Низината
  • Мнения: 705
Честита Нова Година на всички вас! Повече здраве и положителни емоции през тази година!  bouquet

Някоя от вас има ли впечатления за д-р Живкова от Токуда? В нета прочетох противоречиви неща за нея, някои бяха доста крайни и сега съм малко разколебана.

# 21
  • Мнения: 4 097
За Бойка Живкова ли? Аз съм ходила на прегледи при нея и бях доволна.

# 22
  • Мнения: 1 894
Честита Нова Година на всички вас! Повече здраве и положителни емоции през тази година!  bouquet

Някоя от вас има ли впечатления за д-р Живкова от Токуда? В нета прочетох противоречиви неща за нея, някои бяха доста крайни и сега съм малко разколебана.

първия път добре, останах с отлични впечатления, но втория път държанието й ме отблъсна и повече не съм ходила при нея. така че затвърждавам притиворечивите отзиви. Иначе при чисти изследвания реално не знам как е с терапевтичната част. Тя обаче е широкоспектърна докторка, а не тяснопрофилирана за проблемите, които се дискутират тук.

# 23
  • в Низината
  • Мнения: 705
becky bloomwood,  Arizona_85, благодаря ви за споделеното мнение! Значи може би ще е по-добре да отида при друг.

# 24
  • Мнения: X
Аз икам да пожелаяна всички, мир, любов, късмет, само хубави резултати. Благодаря на neli_cute  за призива от предишната тема.  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 824
За много години, дами! Нека сме здрави, а всичко останало ще се нареди по един или друг начин  bouquet
Използвам темата за да поискам и попитам за мнение за доктор Калчев от Клиника Маринов? Моя позната има полип, и са й препоръчали този гинеколог. Четох мнения, но все в репродуктивните теми, а нейният проблем не е от такова естество... Дали някоя от вас е посещавала тази клиника и да има нещо да сподели?

# 26
  • Мнения: 4 097
Не съм посещавала този лекар, но имам приятелки, които ходеха при него, и казват, че е много добър специалист. Това, че е в репродуктивна клиника не трябва да я притеснява - просто там работи, а тя отива за нейния си проблем. Лично аз смятам, че точно в тези клиники са събрани на едно място, наистина добрите специалисти.

# 27
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Момичета  ще погледнете ли ,от самия преглед доктора каза ,че всичко е ОК , нямам  раничка или миоми , сега видях ,че е излязъл резултата:
Задоволителна за преценка

Обща категоризация:
Отрицателна за интраепителна лезия или малигнен процес- NIL

Описателна диагноза:
Материал от влагалищна цитонамазка
Р- плосък епител с реактивни промени
Лактобацили+++
Цитолиза
Възпалителни клетки
Слуз

C- Плоскоепителни клетки и клетки от жлезист епител с реактивни промени
Възпалителни клетки
Слуз

PAP II B

Последна редакция: чт, 05 яну 2017, 23:26 от мадам тиква

# 28
  • Мнения: 2 824
Мадам,
Изглежда като да не се притесняваш, може би някакво възпаление с тези описания "реактивни промени" и "възпалителни клетки". Микробилогия правена ли е? Ти като цяло някакви оплаквания имаш ли?

# 29
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Никакви оплаквания,  просто профилактика. Микробиологията е чиста , при прегледа доктора каза , че всичко е наред според него . Аз си мисля , че това е последствие от един спонтанен аборт май месец ,след който 34 дни бях с отворен цервикален канал и опити с лекарства са  чистим  съсиреци , които бяха задържани . От толкова бъркане , през ден буквално ,  дори съм много добре май .
Показах резултата и въпросния лекар каза , че е добре един колпоскоп да се мине,  един вид и той профилактично .
Между другото имам махан плоскоклетъчен  папилом от гърлото .

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 23:34 от мадам тиква

Общи условия

Активация на акаунт