Отговори
# 705
  • Мнения: 2 461
OK, ти не си доволна, много други сме доволни.
Не виждам драма.

Само искам да те питам дали имаш добро мнение за някой лекар, който и да е той?

змия, не виждаш драма, защото не те боли теб, а мен, нали?
Четеш ли, че съм с болки от почти шест месеца и в Щерев не знаят как да ме излекуват? ( това нищо ли не означава?)
Д-р Димитров не е моя лекар, дано помага на много други. Аз исках да споделя това, което се е случило с мен.

да, имам. И съм споделяла в тази тема: доцент Дянкова, д-р Анита Гановска и д-р Иван Димитров от Люлинмед.
Така се случи, че последната година реших да се доверя на Щерев...

На мен това, което Зизу казва не ми звучи като излишна претенциозност.
Нека всеки говори от свое име, в единствено число, че е доволен, без а приписва към себе си тайфа имагинерни доволни, за да подчертае значимостта на аргумента си и правотата си.

И не говоря от свое име, тук има достатъчно потребителки, които са доволни от този лекар.

А Зизу досега не е написала една добра дума за който и да е лекар.
да започна ли да си търся коментарите?
Действително говоря от своя горчив опит, докато ти изглежда се явяваш в ролята на защитник на доктора. Мисля, че няма смисъл повече да коментирам по темата. Мисля, че стана ясно.
За мен е важно да бъда здрава. Може това, което споделям да е полезно на някого.

И все пак освен тази миомектомия, какво друго е направил за теб? Имала ли си други здравословни проблеми, ако е удобно да споделиш?
Или си правите само стандартните процедури всяка година: цито, колпоскоп, ехограф...и си толкова доволна, че ти няма нищо. Нека да е така де.
На всички пожелавам здраве.

# 706
  • Мнения: 640
А защо трябва да се ходи от лекар на лекар? Аз си мисля, че когато си доволен от Д-р Х, си ходиш при него, освен ако не ти потрябва специалист в друга област?

# 707
  • Мнения: 1 078
Темата е много, много полезна. Не веднъж съм споделяла колко много неща научих именно от тук и благодарение на нея знам какво да очаквам и как да преценя дали лекаря, при когото отивам е човек, който си върши работата съвестно. Ако ги нямаше огромния споделен опит, премеждия, ако ги няма положителните и също така отрицателните мнения, тази тема нямаше да има смисъл.
Всяко мнение има своето място тук, стига да е подплатено с факти. Кой специалист ще си изберем от тук нататък решаваме на базата споделено тук и на собственото си усещане.
Лично за мен споделеното от Зизу ми беше полезно, защото се бях замислила дали получавам всичко необходимо от моя гинеколог и дали в Щерев няма да съм по-доволна.  Е, сега вече нямам тази дилема.

# 708
  • Мнения: 2 461
А защо трябва да се ходи от лекар на лекар? Аз си мисля, че когато си доволен от Д-р Х, си ходиш при него, освен ако не ти потрябва специалист в друга област?
ако става въпрос за мен, аз нямам желание да ходя от лекар на лекар, но така се получава.
Скрит текст:
Август ходих при Димитров на профилактичен преглед, не откри нищо и по живо по-здраво.
22.09 се събудих с голяма болка, веднага погледнах часовете в Щерев и само д-р Угрински беше свободен.
Отидох по спешност, откри кандида и ми назначи лечение. Следващия месец повторение - болки, МБ, кандида, лечение. Трети месец - пак болки, МБ , няма патоген, лечение за кандида?!? и никакви други изследвания. Четвърти месец - реших, че май Угрински не е толкова добър и се върнах при Димитров. Казах му че имам болки да ме прегледа и назначи лечение. През това време досието ми е при тях, казвам го, за който не знае. Той направи само МБ (каза че при тях не можело да се правят разширени и ако има нещо скрито, нямало да излезе). Каза че имам рецивираща кандида и да се лекувам във вирусологията. Не излезе патоген, назначи лечение за инфекция без препоръка за никакви други изследвания.
През това време, след съвети от бгмама и чудене какво става се изследвах за хламидии, мико и уреяплазма при друг лекар - излезнаха отрицателни. Тъй като Угрински искаше да се излекува първо кандидата и тогава да се пускат цито и колпоскоп - не ми бяха правени от август 2016 ( там бях при Димитров). Затова на шестия месец( броя ги от започването на 22.09) пак запазих час при Димитров, направи ми цито, колпоскоп и ехограф по мое желание. Констатира уголемени миомни възли и ако желая да ми направи лапароскопия.
Да, той може да е цар там, но нямам толкова голяма финансова възможност.
Затова започнах да търся други лекари, които да отговарят на изискванията ми.
Но връщане към Щерев, не благодаря.
Споделих ви за д-р Славчев, бях и при доц.Дянкова (жената не оперира, но за други случаи е много добра) и през цялото това време се задействах за застраховка здравна грижа, за да се върна при другия доктор Димитров, който работи с фондове. 2014 и 2015 год. посещавах главно него. Разчитам , той да бъде моят човек!
Извинявам се, че обсадих последните страници с мои постове, но исках да изясня положението.
Чета доста теми в бгмама и съм малко шубе да не ми объркат диагнозата ( както се случва понякога-споделено от потребителки). Затова някои неща ги проверявам от няколко доктора, уж се застраховам...Затова обикалях по няколко доктора, когато имах проблеми с цитонамазката 3-та група през 2014. Не бързам веднага да правя биопсия, да правя конизация, пробвам различни неща.
В момента пак така.
Всички доктори, при които ходих сега са единодушни - операция. (А през 2015 бяха 50 на 50 и тогава решението ми беше да не се оперирам.)
Дано е за добро.  Praynig

# 709
  • Мнения: 640
А защо трябва да се ходи от лекар на лекар? Аз си мисля, че когато си доволен от Д-р Х, си ходиш при него, освен ако не ти потрябва специалист в друга област?
ако става въпрос за мен, аз нямам желание да ходя от лекар на лекар, но така се получава.
Скрит текст:
Август ходих при Димитров на профилактичен преглед, не откри нищо и по живо по-здраво.
22.09 се събудих с голяма болка, веднага погледнах часовете в Щерев и само д-р Угрински беше свободен.
Отидох по спешност, откри кандида и ми назначи лечение. Следващия месец повторение - болки, МБ, кандида, лечение. Трети месец - пак болки, МБ , няма патоген, лечение за кандида?!? и никакви други изследвания. Четвърти месец - реших, че май Угрински не е толкова добър и се върнах при Димитров. Казах му че имам болки да ме прегледа и назначи лечение. През това време досието ми е при тях, казвам го, за който не знае. Той направи само МБ (каза че при тях не можело да се правят разширени и ако има нещо скрито, нямало да излезе). Каза че имам рецивираща кандида и да се лекувам във вирусологията. Не излезе патоген, назначи лечение за инфекция без препоръка за никакви други изследвания.
През това време, след съвети от бгмама и чудене какво става се изследвах за хламидии, мико и уреяплазма при друг лекар - излезнаха отрицателни. Тъй като Угрински искаше да се излекува първо кандидата и тогава да се пускат цито и колпоскоп - не ми бяха правени от август 2016 ( там бях при Димитров). Затова на шестия месец( броя ги от започването на 22.09) пак запазих час при Димитров, направи ми цито, колпоскоп и ехограф по мое желание. Констатира уголемени миомни възли и ако желая да ми направи лапароскопия.
Да, той може да е цар там, но нямам толкова голяма финансова възможност.
Затова започнах да търся други лекари, които да отговарят на изискванията ми.
Но връщане към Щерев, не благодаря.
Споделих ви за д-р Славчев, бях и при доц.Дянкова (жената не оперира, но за други случаи е много добра) и през цялото това време се задействах за застраховка здравна грижа, за да се върна при другия доктор Димитров, който работи с фондове. 2014 и 2015 год. посещавах главно него. Разчитам , той да бъде моят човек!
Извинявам се, че обсадих последните страници с мои постове, но исках да изясня положението.
Чета доста теми в бгмама и съм малко шубе да не ми объркат диагнозата ( както се случва понякога-споделено от потребителки). Затова някои неща ги проверявам от няколко доктора, уж се застраховам...Затова обикалях по няколко доктора, когато имах проблеми с цитонамазката 3-та група през 2014. Не бързам веднага да правя биопсия, да правя конизация, пробвам различни неща.
В момента пак така.
Всички доктори, при които ходих сега са единодушни - операция. (А през 2015 бяха 50 на 50 и тогава решението ми беше да не се оперирам.)
Дано е за добро.  Praynig


Охххх дано всичко да се оправи, аз колкото повече чета и мисля, толкова повече се обърквам и ужасявям, мисля си че ако бях направила leep в началото на месеца, вече всичко щеше да е минало... Но кой знае....
Стискам палци, по -Бързо да намериш правилното решение

# 710

Общи условия

Активация на акаунт