Бял списък на продуктите

  • 305 478
  • 1 500
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 123
 Един познат работеше в мандра, безобразни неща разказа за приготвянето на киселото мляко.
Аз купувам Вереяи [b]мое мнение е,[/b] че е с най-задоволително качество

# 76
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ОВЧЕ сирене на "Маджаров".
Към корите "Сърбиянка" се присъединявам и аз.
Цедено кисело мляко "Роса".
Пушен кашкавал "Скаморца".
Прясно мляко "My day".

# 77
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Един познат работеше в мандра, безобразни неща разказа за приготвянето на киселото мляко.
Аз купувам Вереяи мое мнение е, че е с най-задоволително качество

 Би ли споделила и с нас, за безобразията, които се вършат там?

 То затова Европейския Съюз ни наложи Мораториум върху износа ни - (с малки изключения), хората не искат да тровиме и техните граждани!

    А с нас какво... нас вълците ни яли ли!?...

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 19:10 от Aleksander

# 78
  • Мнения: 311
И аз ще похваля Медикс Грил, к.мляко Бор Чвор и Пур Екстра.

# 79
  • Мнения: 721
Един познат работеше в мандра, безобразни неща разказа за приготвянето на киселото мляко.
Аз купувам Вереяи мое мнение е, че е с най-задоволително качество

 Би ли споделила и с нас, за безобразията, които се вършат там?

 То затова Европейския Съюз ни наложе Мораториум върху износа ни - (с малки изключения), хората не искат да тровиме и техните граждани!

    А с нас какво... нас вълците ни яли ли!?...

Една от фирмите, допуснати до ЕС и не само, е Карабунар. Почти не може да се намери на БГ пазара. Скоро видях тяхно сирене във Фантастико (в мола) и доста се учудих.

Алекс, по принцип е съвсем нормално да се чисти сектора. Сивата икономика разказа играта на "големите" в бранша, но те дочакаха стоически обстановката, която е в момента.
Това рано или късно трябваше да се случи. Не е нормално да очакваме хубавото сирене да струва 3-4 лева. 

# 80
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Алекс, по принцип е съвсем нормално да се чисти сектора. Сивата икономика разказа играта на "големите" в бранша, но те дочакаха стоически обстановката, която е в момента.
Това рано или късно трябваше да се случи. Не е нормално да очакваме хубавото сирене да струва 3-4 лева.
   ... както и не е нормално, при спекулативното двойно покачване на млеката и млечните продукти, изкупните цени на млякото да си останат на 0.30 лв...
 ... и в същото време Европа и М. Кунева, да ни обръщат гръб и да ни оставят в ръцете на нелицензирани, но само за Европейския Съюз, спекуланти.
 Значи ЕС не ги допуска на общоевропейския пазар, но тук в БГ - може да си продават на воля и да ни тровят! Ние и нашите деца какво сме за тях - второ качество ли?
 

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 19:10 от Aleksander

# 81
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Майнонеза "КРАСИ"
Балкански кашкавал "Дядо Либен".

# 82
  • Мнения: 14 654
Нито един продукт не мога да сложа в този списък, дори да има добър вкус, кой знае с какво е натъпкан, което не е написано на опаковката, особено пък месата и колбасите- изобщо не се знае от какви животни са направени, с какво са хранени, какви добавки са приемали.
Иначе купувам продукти от повечето марки, които сте споменали, но не съм сигурна дали са за белия списък. Някои съм ги сложила в черния списък- лещата на крина и сиренето на маджаров, млякото роса също.

# 83
  • Мнения: 721
Цитат
Алекс, по принцип е съвсем нормално да се чисти сектора. Сивата икономика разказа играта на "големите" в бранша, но те дочакаха стоически обстановката, която е в момента.
Това рано или късно трябваше да се случи. Не е нормално да очакваме хубавото сирене да струва 3-4 лева.
   ... както и не е нормално, при спекулативното двойно покачване на млеката и млечните продукти, изкупните цени на млякото да си останат на 0.30 лв...
 ... и в същото време Европа и М. Кунева, да ни обръщат гръб и да ни оставят в ръцете на нелицензирани, но само за Европейския Съюз, спекуланти.
 Значи ЕС не ги допуска на общоевропейския пазар, но тук в БГ - може да си продават на воля и да ни тровят! Ние и нашите деца какво сме за тях - второ качество ли?
 

Да не говорим, че млЕко нЕма. Наистина няма достатъчно! За другото не се бях замислила. Ще помисля Thinking
Алекс, дай да не оспамваме темата. Ако има нещо, на лични  Peace

# 84
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Да не говорим, че млЕко нЕма. Наистина няма достатъчно!

 Предполагам че си в този бранш и по-добре от мен ги знаеш нещата, което се вижда по телевизията е, че хората масово си колят кравите, защото при тези цени на фуража и тези изкупни цени трябва да работят ангария на прекупвачите.

# 85
  • Мнения: 4 417
Краве сирене "Дея",лютеница домашна на "Наша марка"/ пак Олинеза/,кашкавал "Домлян",олио "Калиакра",кафе- Лаваца Крема густо и Спетема в метална кутия за еспресо.

# 86
  • Мнения: 107
пастет на "бони", много е вкусен, а и не е скъп, в опаковка като на салам е, а не в консерва  Peace

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
пастет на "бони", много е вкусен, а и не е скъп, в опаковка като на салам е, а не в консерва  Peace
Ами то почти всички марки пастет /също и колбаси/ са вкусни, но въпросът е от какво са направени и кой съдържа въсможно най-малко количество боклуци и химикали вътре, с които всъщност му докарват вкуса.

# 88
  • Мнения: 107
Валя, права си, но все пак реших да споделя..., че съм попаднала на вкусен продукт, всеки сам решава какво да яде и какво не  Peace

# 89
Натурална слънчогледова тахан халва Търговище - за нас тя тръбва да е тук / без консерванти /. Между другото всичко от този район ми се струва че е по качествено/ Шумен, Разград , Търговище/

Общи условия

Активация на акаунт