Какво не знаехте за себе си и го открихте благодарение на бг-мама?

  • 13 328
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 567
Аз явно много неща не съм знаела за себе си.

Последна редакция: пн, 26 дек 2016, 19:33 от bubanka

# 1
  • Мнения: 10 993
Куку гледай си живота и не се занимавай. Как чуждото мнение и лудости са толкова важни за вас. Питам по принцип, защото и в моето семейство се плаща данък обществено мнение.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво е имало преди редакцията на бубанка?

Няма нещо, което да не знам за себе си. Иначе са ми приписвали какви ли не черти и характеристики, които не ме вълнуват. Това са все от хора, които не могат да общуват с аргументи и правят жалки опити за надмощие над опонента.

# 3
  • Мнения: 736
Аз открих, че съм по-търпелива от колкото съм мислила. Просто след една моя тема, разбрах и бях много изумена от себе си след като се погледнах от страни през очи, които дори не ме познават.
 Иначе са ми подхвърляли етикети тук но го отдавам на това, че може би за човека от другата страна на компютъра е била емоционална тема Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 283
Открих, че съм си знам всичко за себе си!  Laughing

# 5
  • Мнения: 18 567
Е, открих, че съм от Варна, пиша поезия на английски, снимам клипове с овце, гледам рибки, които умират, пея караоке.... все неща, които досега не съм знаела за себе си, но нямам против.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 455
Е, открих, че съм от Варна, пиша поезия на английски, снимам клипове с овце, гледам рибки, които умират, пея караоке.... все неща, които досега не съм знаела за себе си, но нямам против.
Sounds nice  Simple Smile

# 7
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Аз явно много неща не съм знаела за себе си.
Във виртуалното общуване можеш да откриеш доста неща за себе си.
Това беше първият форум в който пишех по- съществено и определено много неща открих в себе си.

# 8
  • Мнения: 53 918
Не разбрах какво е изтрила Бубанка, но ако е заради онази особа, не си го слагай на сърце, Кукумицинка! Hug
На мен си ми много симпатична! bouquet

За себе си - не съм открила нещо особено.
Ааа, не, току що и на мен ми казаха, че не знам как да се свържа с майка ми - Земята! Joy Joy Joy
Не знаех, че Земята ми е майка! Laughing

# 9
  • Мнения: 2 650
Кукумицинка, изтрила си началния пост, но подозирам от какво /кого/ е "вдъхновен". Темата е  добра,  не и емоцията,която я е провокирала Hug Hug
 Иначе да отговоря - аз разбрах, че всичките картини, които  съм нарисувала не струват колкото един "Ролекс". Загубих се от скръб, след това шамаросващо инфо за реалност Laughing

# 10
  • Мнения: 1 261
кукумицинка,
Хубава тема
Не се впечатлявай Simple Smile
Аватара ти ми харесва много

ЗАНДАЛИ,
Това с ролексите кърти  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 650
Нали, нали  Laughing Човекът, който  ми го писа, не е виждал и една моя картина, но пък има Ролекс  и явно му е безценен Stop За това се чудя на Кукумицинка -как се връзва на   всякакви  глупотевини, които се пишат  с начало - обръщение към нея.

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз и друг път съм го споделяла, как една с леден ник ме окачестви като някаква, която много си мечтае да бъде учител и затова съм се представяла като такава.
Не рядко ми приписват длъжността на скрит модератор, който е на заплата и се ползва с протекциите на админите.

# 13
  • Мнения: 18 567
Да, за съжаление явно съм си егоцентричка (и преди бг-мама го подозирах, но след кисненето във форума окончателно го осъзнах) и пуснах темата в състояние на личен афект, а не от грижа за намиране на евентуални забавления на скучаещи съфорумки.

Та така, отново за мен си приказвам, ама не съм очаквала баш някакви абсолютно неотговарящи на истината неща да науча за себе си. Иначе се е случвало неколкократно да се опитват да ме засрамват с истината, която съм споделила. Например последната истина, обаче омешана с откровени лъжи, (като например име, което не е моето), че съм си била "дялкала носа" и че съм била от малък град - това са факти, от които нито се срамувам, нито съм лъгала за тях - че то има достатъчно много хора, които имат нужда от дялкане, а не са го направили. Все едно съм казвала, че съм неземна хубавица, засенчваща Анджелина Джоли и Адриана Лима, на която всичко ѝ е от природата, или пък съм трето поколение парижанка/нюйоркчанка, пък някоя съфорумка да ме е разкрила, че съм по-грозната сестра на Рос де Палма от Горно Нанадолнище. Защо тогава ми се споменават тези факти като някаква ужасна тайна, която крия упорито и от ковто ме е срам, или издалеко се правят намеци на такива теми, с цел сигурно да се засегна? Ама как да се засегна, след като не са неща, от които да ме е срам, и в реалния живот също много обичам да обяснявам откъде съм, за различни процедури и т.н.

Пишете ли въобще често неща за себе си, от които ви е срам, и ви се иска да ги няма? Защото аз нямам подобни навици. Обаче все пак, признавам си, било ми е по-лесно в някои случаи да се видя как изглеждам аз и действията ми отстрани, след като го напиша във форума, през очите на други хора. И дребнава, и злобна съм била, и прочие убавини - не че ми е лесно да го призная, но тукашната гледна точка на странични хора ми е помагала по-лесно да го проумея, да бъда все пак обективна.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 455
Пиша разбира се, непрекъснато, но основно под формата на (само)ирония   Sunglasses
А ти си супер, просто ние ти се кефим много, ок - една голяма част от нас, така че - да не ти дреме и не спирай, не им отдавай значение, на които там си отдала значение  Confused

Общи условия

Активация на акаунт