Какво не знаехте за себе си и го открихте благодарение на бг-мама?

  • 13 332
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 032
Не предполагах, че може да се повтори ранното ми сутрешно ставане /поспалана съм си/ от времето когато започнах да шия гоблени. А сега с бг мама с полуотворени очи да примъквам лаптопа рано-рано, да не изпусна нещо.

# 76
  • Мнения: 990
А разбрах, че имам дете и работя като продавачка  Laughing

Всъщност всякакви подобни неща и поводи за подобни теми могат да бъдат лесно избегнати, ако в случай, че останеш с дадено впечатление за някой, просто да попиташ човека, дали си разбрал правилно.

# 77
  • Мнения: 6 122
Не разбрах какво е изтрила Бубанка, но ако е заради онази особа, не си го слагай на сърце, Кукумицинка! Hug
На мен си ми много симпатична! bouquet

За себе си - не съм открила нещо особено.
Ааа, не, току що и на мен ми казаха, че не знам как да се свържа с майка ми - Земята! Joy Joy Joy
Не знаех, че Земята ми е майка! Laughing

Аз нищо не знам по случая, но Кукумицинка ми е много симпатична и на мен.

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 22:15 от Bella Anna

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
мамасита, кой ти е блогът?

+1

Сирена на Титан, и аз искам да узная кой е твоят блог. Благодаря!

# 79
  • Мнения: 827
Научих, че ми куцало четенето с разбиране, ама и тази диагноза май е поставена на поне 3/4 от форума, така че не ми пука.

Дежурните определения са най-интересни, това показва и колко са обективни.
На мен ми се лепнаха за първи път наскоро. Голям майтап.  reverance

# 80
  • Мнения: 1 286
Гледам да не споделям много лична инфромация и не познавам никого от форума на живо.
С това си осигурявам един душевен комфорт на дистанционно общуване, когато изпитвам поребност, в повечето случаи, с интелигенти и забавни хора с повече опит от мен.
Не мога да се сетя за нещо конкретно, което съм научила за себе си от форума, но той много ми помогна в тежък за мен момент.

Можеш да си издялкаш и Томас Джеферсън на физиономията, това е си е лично твоя работа какви решения взимаш за лицето/тялото си. Когато един участник в комуникация унижи себе си дотолкова, че да се опита да уязви другия участник със споделени лични неща, значи този участник е изпаднал в аргументно безсилие и вече е изгубил спора.

# 81
  • Мнения: 200
За себе си научавам всякакви неща, последно че съм трол. Може би защото не си оставям магарето в калта, и споря до откат . Доста дами тука стават злобни и хапят, когато се окажеш на мнение различно от тяхното . Доста и се изживяват като големи капацитети и специалисти по всичко , това ме дразни, излишната им префърцуненост .

# 82
  • Мнения: 6 122
За себе си научавам всякакви неща, последно че съм трол. Може би защото не си оставям магарето в калта, и споря до откат . Доста дами тука стават злобни и хапят, когато се окажеш на мнение различно от тяхното . Доста и се изживяват като големи капацитети и специалисти по всичко , това ме дразни, излишната им префърцуненост .

 JoyИ аз съм била трол в една тема. Явно това е честно срещано определение.

# 83
  • София
  • Мнения: 62 595
аз малко не  разбирам идеята на темата. Дали става въпрос за неща, които потребители са написали за нас или за изводи, до които ние сами сме стигнали за себе си?

# 84
  • Мнения: 54 390
аз малко не  разбирам идеята на темата. Дали става въпрос за неща, които потребители са написали за нас или за изводи, до които ние сами сме стигнали за себе си?

Това, Анди.
Най-често свободни съчинения и небивалици. Sunglasses

# 85
  • София
  • Мнения: 62 595
ооо, в това отношение се радвам на голямо внимание - няма нужда да ходя при психоаналитик.
Да започна с обичайното - злобна, нереализирана домакиня, която живее между мусаката и форума. Другото, което всъщност приемам за комплимент - професор по всичко, май е имало и дървен философ. Също и нещо с комплексите ми, но тук не помня точно какви са изброени. Сещам се и за учителка, също и че съм некадърен психолог (само дето не съм психолог, не съм и учител, и все трябва да обяснявам). Нямам друг живот, освен форума, често като няма друг аргумент, се позовават на броя на публикациите ми.

# 86
  • Мнения: 10 993
Анди аз също се впечатлявам от броя публикации и си мисля, че тези хора с толкова публикации са без работа, щом имат толкова време да коментират.

# 87
  • София
  • Мнения: 62 595
или обичат да коментират. Особено когато са в постоянно движение и не им остава кой знае колко време, за да се концентрират върху някаква по-смислена дейност между две случки. Или могат да си четат и коментират, докато правят нещо друго.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 735
Че съм "лелка"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт