Безнадежден случай :(

  • 12 324
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 036
На 26 годишна възраст, може ли да има проблем с простатата си
и да не си е обърнал дори и минимално внимание newsm78..............

На 26 е много малко вероятно. Не съм видяла възрастта на човека явно, но пък и коментирах проблемът по принцип.

# 31
  • Мнения: 1 081
Такива изкусни манипулатори мъже има. Възможно е да има любовница и да води двойствен живот. От къде знаеш, че като е в командировка наистина е така?  Sick
Наеми си частен детектив мисля, че може да излезе нещо от тая работа, мирише ми на гнило.  newsm78

# 32
  • Мнения: 1 081
Не е задължително- операцията е крайна мярка и е рутинна, не е нещо свръх опасно.
Никой не се забавлява, то си е жива трагедия- да го обича, да го обгрижва и да се чувства нежелана и пренебрегвана.

Баща ми и негов приятел починаха от рак на простатата, та някак не го приемам за рутинно.

Не сте много наясно, че когато има профилактика и своевременно лечение, заболяването се лекува...

# 33
  • пловдив
  • Мнения: 208
най-добре си намери любовник, мъжа ти като ходи командировки се виждайте , излизайте , други неща правете - да ви е хубаво заедно
а мъжа си го дръж вкъщи и не му обръщай много внимание, бъди щастлива с детенцето си, а като не можеш с мъжа си - без него с някой друг !!!!

Общи условия

Активация на акаунт