Семеен хотел "Косара", Ахелой - ходили ли сте, споделете мнение!

  • 15 342
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565
Уау! След подобна "защита" не искам и да знам къде е този така наречен "хотел".
Радке, ти вместо да изпишеш вежди взе, че си извади очите.

# 16
  • Мнения: 4 202
Уау! След подобна "защита" не искам и да знам къде е този така наречен "хотел".
Радке, ти вместо да изпишеш вежди взе, че си извади очите.

Абсолютно! 

Отвратително изказване, г-жо Радка, не Ви прави чест!

# 17
  • Мнения: 258
Хм, след това интересно изказване на госта, въобще не бих си и помислила да отседна в този хотел. Там недоволните клиенти само дето не ги бият. Confused

# 18
  • Мнения: 5 468
Всеки на мястото на т.нар. Radka, би защитил хотела си. Ако е хубав, наистина и мястото е добро, няма нужда да се плюе по него, защото на някой не му било харесало. Недоволни винаги има. Аз, например, бих се радвала, да ида и 1 седмица някъде, където не е харесало на някой, защото би ми харесало, че съм на почивка въобще.
Някой като иде на почивка и плаща 40 лв. на вечер, си въобразява, че трябва да летят около него всички, а той да си прави, каквото пожелае... Като например - да обядва в стаята си. Той ще си тръгне оттам, но хлебарките и мравките ще останат след него. И боклуците, които ръси по мястото..., защото не го пази, че не е негово.
Няма нужда, като койоти да се хвърляте в/у Radka. Я си представете, че е права?

# 19
  • Мнения: 1 014
Не бих отишла в този хотел след това което изчетох. Боже, какви  изказвания! Shocked

# 20
  • Мнения: 1 072

Няма нужда, като койоти да се хвърляте в/у Radka. Я си представете, че е права?

А я си представи, че не е. Все пак pretty_witty няма интерес да лъже, а  Radka и Ясен / които единствено хвалят хотела без никакви забележки и ми намирисва на дублаж на личността /, мисля че имат.

# 21
  • Мнения: 14 654
и да е права госпожа радка , все пак тонът и ми се струва доста враждебен. всеки има право да изкаже мнение (може и негативано) и тъкмо в този подфорум е мястото да го направи. пък и радка сама признава, че в ресторанта се изпълнява и чалга, това за мен би било причина да не посещавам този ресторант, както не бих посетила и хотел, където наличието на 3 деца прави лошо впечатление (особено ако майката кърми 2 от тях). нека г-жа радка си остане със здраве и да се научи да сдържа гнева си, това е от особена важност за нейния бизнес

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ХА-ха. Ако публикуваното от недоволната Ви клиентка не е вярно, то не беше това най-достойния начин да го опровергаете ! И аз съм бивш кадър на Балкантурист, с образование в сферата на туризма и последваща частична реализация в частния хотелиерски и ресторантьорски бизнес. И като такава ще си позволя да ви кажа, че не е достатъчно да имаш средствата да направиш хотелски комплекс, а да имаш познанията и уменията да го ръководиш. А на Вас, Радка, явно нещо Ви липсва в дейността, наречена туристическо обслужване. Дори и това да е едно изказване във форум. Може би сте чували, че един доволен клиент разказва на други двама, но един недоволен разказва на още 10 потенциални клиента ! Е, честито, Вие току що ги загубихте тези потенциални клиенти.

# 23
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Всеки на мястото на т.нар. Radka, би защитил хотела си. Ако е хубав, наистина и мястото е добро, няма нужда да се плюе по него, защото на някой не му било харесало. Недоволни винаги има. Аз, например, бих се радвала, да ида и 1 седмица някъде, където не е харесало на някой, защото би ми харесало, че съм на почивка въобще.
Някой като иде на почивка и плаща 40 лв. на вечер, си въобразява, че трябва да летят около него всички, а той да си прави, каквото пожелае... Като например - да обядва в стаята си. Той ще си тръгне оттам, но хлебарките и мравките ще останат след него. И боклуците, които ръси по мястото..., защото не го пази, че не е негово.
Няма нужда, като койоти да се хвърляте в/у Radka. Я си представете, че е права?

Ню, ако 40 лв. на вечер са за световноизвестния курорт Ахелой и още по-световноизвестния хотел Косара, мисля, че хич не са малко. За 20 евро на ден немци/шведи и т.н се насират (с извинение) от ядене и пиене в 4 - и 5- звездни хотели (и то в много по-известни курорти и страни), така че 20 евро са си 20 евро и хич не са малко пари. Wink
А колкото до Радка, само като и прочетеш постинга можеш да си представи тона и и държанието и с клиентите.  Peace
Аз няма да и се нахвърлям, защото и това дори не заслужава. Бизнесът сам ще изхвърли некадърните играчи от пазара до 5-10 години.

# 24
  • Мнения: 5 622
Всеки на мястото на т.нар. Radka, би защитил хотела си. Ако е хубав, наистина и мястото е добро, няма нужда да се плюе по него, защото на някой не му било харесало. Недоволни винаги има. Аз, например, бих се радвала, да ида и 1 седмица някъде, където не е харесало на някой, защото би ми харесало, че съм на почивка въобще.
Някой като иде на почивка и плаща 40 лв. на вечер, си въобразява, че трябва да летят около него всички, а той да си прави, каквото пожелае... Като например - да обядва в стаята си. Той ще си тръгне оттам, но хлебарките и мравките ще останат след него. И боклуците, които ръси по мястото..., защото не го пази, че не е негово.
Няма нужда, като койоти да се хвърляте в/у Radka. Я си представете, че е права?

Съгласна съм с Ню!

Винаги се скача да се защитава този, който пръв се е оплакал. В случая клиентката от хотела. Ако беше обратното- стопанката на хотелчето да се оплаче от жената дето се храни в стаята си и ръси трохи навсякъде, съг;ласете се че щехте да се възмутите как може такова нещо...така, че- не забравяйте, че медалът винаги има две страни!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 950

Няма нужда, като койоти да се хвърляте в/у Radka. Я си представете, че е права?

А я си представи, че не е. Все пак pretty_witty няма интерес да лъже, а  Radka и Ясен / които единствено хвалят хотела без никакви забележки и ми намирисва на дублаж на личността /, мисля че имат.

Заставам зад изказването на Радка! Много правилно е постъпила жената като се е защитила и въобще това не е реклама нито антиреклама.Както казах почивали сме там преди 2 год.и хотела е много приличен и спретнат,само където няма климатици.За Ахелой пък е най-добрият!
Ние с г-жата Радка не сме имали никакви проблеми,но каквото  повикало такова се обадило  Peace

Изказването на pretty_witty е смешно,особено изказването за траура е потресаващо!
 

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 18:53 от elix

# 26
        Здравейте, пиша Ви като човек, който познава тази "истинска жена", защото  да си такъв е изкуство! Относно думите за " Радка" и удоволствието от траура на въпросната недоволна гостенка ме възмутиха. Що за хора сме?  Да животът не е съвършен. Сигурно трябва още много да се учим, да наблюдаваме, да разсъждаваме, да съзерцаваме. Не ни достигат знанията. Но дали това е вярно? Виждам, че себелюбието е покварило душата и, поробило разума и, потъпкало правдата и, задушило съвестта й, изгонило е истината и заточило добродетелта. Всички тези дела и днес се ширят по света, само че в по-цивилизован вид.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
       Здравейте, пиша Ви като човек, който познава тази "истинска жена", защото  да си такъв е изкуство! Относно думите за " Радка" и удоволствието от траура на въпросната недоволна гостенка ме възмутиха. Що за хора сме?  Да животът не е съвършен. Сигурно трябва още много да се учим, да наблюдаваме, да разсъждаваме, да съзерцаваме. Не ни достигат знанията. Но дали това е вярно? Виждам, че себелюбието е покварило душата и, поробило разума и, потъпкало правдата и, задушило съвестта й, изгонило е истината и заточило добродетелта. Всички тези дела и днес се ширят по света, само че в по-цивилизован вид.

Моля Ви, говорете от свое име, за себе си. Какво е това "ни", да не сме стадо? Всеки отговаря за себе си.


За първи път чувам, че трябва да се "изхвърлят" клиентите, защото закусвали в стаята си. Някакви табелки ли има? Или е по подразбиране? За 40 лева и в кенефа ще закусвам ако искам.
В хотела, в който бях на почивка, ми сваляха прашките от простора и ми ги сгъваха на леглото в спретната купчинка.
Трохи...Боже Господи...верно могат да се завъдят хлебарки и др., но за това си трябва системно нечитене, нали? Жената е била на почивка, плащала си е за елементарни удобства.

Тонът на Радка, тази "истинска жена", доста клони към махленския. В Айтос така ли водите спор, госпожо?

Иначе това за траура беше много, много кофти...  Confused

# 28
  • Мнения: 1 072
Аз така и не разбрах какво толкова се хванахте за думите .
Ресторантът е с певица и не се търпи до 12 през нощта дъни яко чалга под прозорците ти. Ние имахме късмет, че улучихме траур от 3 дни, в които нямаше музика в ресторанта и това ни беше най-голямото удовлетворение.

Аз доколкото разбрах поводът за радост е отсъствието на изяви на въпросната певица.Аз живея до квартална кръчма и направо ми се изправя косата като разбера, че ще има сватба. Това означава, че една бясна мацка ще квичи до 2-3 сутринта.Това не означава, че аз мразя сватбите.

Радка да не се прави на ранена птица. Сигурно нямаше да ми направи такова впечатление изказването на pretty_witty,ако не се беше намесила по този безумен начин.

 elix, може би ти си най-права, но не бих отишла в този хотел вече.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 950
Да, летяща кравка,както се казва истината е някъде по средата   Simple Smile ,а и всеки е прав за себе си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт