Защо никой не споменава мъжете"Лъв" ?

  • 4 621
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Аз си имам лъвче в къщи....

и...многоооо го мързи( почти колкото мен) !

Ако може да се остави нещо за утре, се оставя за вдругиден!

Обичаме да пръскаме пари за скъпи вещи, ама най ме е яд , че като се купят се забравят в някой ъгъл за някой ден в бъдещето....

Проблеми никога няма, винаги е някъде нависоко в облаците и очаква всичко да саморезреши....


Невероятно е толерантен, не е скръндзлив, дай му да си играе с дечица!

# 1
  • Мнения: 258
Да не живееш у нас? Wink Laughing Само да добавя, колко много обича да спи (ако можеше щеше да спи по цял ден като истинските лъвове). Много е спокоен, докато всичко върви според желанията му и трудно се изнервя, но ако някой има неблагоразумието да го вбеси, излива върху му "царствения" си гняв.

# 2
  • Мнения: 7 914
Аз ядосан моят лъв още не съм го виждала,  най много ако се удари нещо да пусне някоя  #Cussing out ама многооооо рядко!

А за    sleepuu добре, че и аз съм от  smile3524 , че събота и недля се спи до следобяд!  smile3521

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дете съм на баща "лъв" и майка "лъвица"...  bowuu
Страхотен във всяко отношение, нямащ нищо общо с изброените до тоз миг "качества"  Naughty

# 4
  • Мнения: 4 302
И моят мъж е зодия лъв.
Работлив е, лесно се изнервя, невероятно любвеобвилен, инициативен.
До тук съвпадението е в купуването на скъпи вещи и любовта към децата  Laughing.

# 5
  • Мнения: 702
О мойто Лъвче също обожава спането може до безкрайност да спи и все не му стига.Много ми е добричък но като го ядосам наистина многоо стените и мебелите го отнасят яко Mr. Green
Иначе също е много работлив и обича децата и луксът афкорс Mr. Green

# 6
  • Мнения: 46 477
... Ако може да се остави нещо за утре, се оставя за вдругиден! ...

Това да Confused

... Обичаме да пръскаме пари за скъпи вещи, ама най ме е яд , че като се купят се забравят в някой ъгъл за някой ден в бъдещето....

Това не  Naughty моят Лъв е много пестелив, за разлика от мен, за да купим нещо ново се минава през няколко месеца обсъждане и убеждаване, докато го навия  ooooh!

От другите изброени:
-лесно се изнервя- да
-обича децата- много
-обожава спането- не: лесно се наспива, само няколко часа му трябват
-влече го готвенето   chef

# 7
  • Мнения: 258
-влече го готвенето   chef

Блазе ти. Simple Smile Моят го влече само следващият етап - яденето. И като споменах ядене, без месо не може.

# 8
  • Мнения: 46 477

И аз това го пропуснах  Joy живеем заедно вече 9-та година, не съм го виждала да яде нещо без мръвка  Crazy

# 9
  • Мнения: 877
Много ги харесвам, всички огнени!!! Всичко им харесвам, най-вече че са пълни с живот и са много борбени. Flutter

# 10
  • Мнения: 196
Ами те всички Лъвове са доста властни.Аз съм лъв и мноооооооого обичам да командвам да не пропусна брат ми който е същия.Ама това си е нормално не знам за мъжете Лъв ама по себе си съдя,много обичаме да ни величаят.Колко сме добри,великодушни,красиви и там всички други такива сладки плюсове.  mrstraetz-естествено най-много от всичко да демонстрират половинките ни голямата си любов към нас.Иначе сме големи инати и всичко се довежда до края.Това важи за всички от тази зодия.

# 11
  • Мнения: 7 914
А да за яденето...разбира се мръвката е на първо място, обаче с леко погалване на гривичката( моя много обича) + казаното от emo i lili за хубавите думички =на хапка и без мръвка( понеже аз малко вегатарианче си падам) !
Иначе в кухнята не стъпва, само за  1dishes за което много го  Heart Eyes понеже аз много мразя да мия чинии!


Може би различията зависят и от декадата, newsm78 моят е в първата!


# 12
  • Мнения: 3 251
И двамата сме лъв! Познайте как е в нас?!Огън и пламъци ! Laughing
ОФФ: Горките ни дечица Grinning, те пък и двете ги издокарахме рогати-едното Теле, другото - Пръчле!

# 13
  • Мнения: 415
И моят е лъв.
- много спокоен
- перфекционист
- невероятно разбран
- точен и подреден
- става рано /дори и в неделя - отива да купи закуски за всички/
- ларж, особено за разни техники
- не си пада по нововъведенията, но убедиш ли го, всичко е  Hug
- винаги мисли за всичко
- готви добре и няма нищо против да го прави
С две думи - случих на съпруг  newsm44 newsm10

# 14
  • Мнения: 5 468
Не спира да мрънка, че нещо не е направено както трябва. Виден теоретик в кулинарията. Да ти обясни как да сготвиш нещо, цена няма, но да го направи Naughty
Обожава щерката и много се занимава с нея. Понякога го мързи, но е по-дейната натура в къщи. По мързел мене трудно някой може да ме мине. Обича наистина скъпите и качествени неща.
Пълно описание на моя благоверен съпруг. Виден мърморко и на моменти казва, че самия той не може да се понася като замърмори ooooh!. Само че аз съм Близнаци и като се разфуча, подвива опашка.
Избухва веднъж в годината, но тогава става страшно. Не мога да го позная Tired. После пак си става предишния мил, дружелюбен и любящ човек. Бързо му минава. Абе, добричък е много.
Но Лъв не Лъв - в къщи командвам аз Peace. Не ми минават лъвски номерца Joy.

Общи условия

Активация на акаунт