Бъркотия с Фейсбук и Гмейл

  • 930
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 115
Първо, направих Гмейл на дъщеря ми, записах паролата, ама я загубих.
Второ, направих й профил във Фейса, който ползва към 2 години.
Но през Ноември се появи някакво отвратително същество, писа и глупости по чата, влиза от името на нейни приятелки, имаше гадни групи, снимки. Както и да е, докладвах го веднага.

Обаче реших да и сменя паролата във Фейса. И тук дойде проблема. Зацикли и не иска да приема ни старата, ни новата парола. ФБ си признаха, че има проблем.
Все пак, за да може пак да си влезе в профила, трябва да и изпратят мейл за активация на Гмейла.
Обаче не мога да вляза там.
Отидох на Съпорт, следвах стъпките, те ми изпращат един код на моя Гмейл. Въвеждам го на нейния Гмейл, но пак ми казват, че не могат да потвърдят, че мейла е мой.
И така се въртя в кръг.

Някой може ли да ми помогне?


# 1
  • София
  • Мнения: 4 429
Първо, направих Гмейл на дъщеря ми, записах паролата, ама я загубих.
Второ, направих й профил във Фейса, който ползва към 2 години.
Но през Ноември се появи някакво отвратително същество, писа и глупости по чата, влиза от името на нейни приятелки, имаше гадни групи, снимки. Както и да е, докладвах го веднага.

Обаче реших да и сменя паролата във Фейса. И тук дойде проблема. Зацикли и не иска да приема ни старата, ни новата парола. ФБ си признаха, че има проблем.
Все пак, за да може пак да си влезе в профила, трябва да и изпратят мейл за активация на Гмейла.
Обаче не мога да вляза там.
Отидох на Съпорт, следвах стъпките, те ми изпращат един код на моя Гмейл. Въвеждам го на нейния Гмейл, но пак ми казват, че не могат да потвърдят, че мейла е мой.
И така се въртя в кръг.

Някой може ли да ми помогне?




 Може да е закрил пощата й.
Ако има телефон и на него е със същият профил, опитахте ли да влезете в пощата от там?


 

# 2
  • София
  • Мнения: 38 115
Телефонът й е с моя мейл.

Общи условия

Активация на акаунт