Сполучливи имитации на маркови парфюми - 18

  • 164 160
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 310
Какво ще рече двойни капки? На шише 50 мл, колко капки да сложа?

# 421
  • София
  • Мнения: 4 443
100 капки.

# 422
  • Мнения: 301
Момичета D&P са пуснали нов аромат на Viktor & Rolf -Bonbon, някой да го е пробвал как е? Поръчките към тях през страницата им във фейсбук ли правите, защото сайта публикуван на страницата им не се зарежда. Знам, че е коментирано и преди но каква е цената им.

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 18:10 от Galadriel78

# 423
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Момичета,чета ви с интерес...днес ходих до  Кауфланд..да видя щанда на Баргело.....ми то много неща нямаше....свършило...свършило...така каза жената,било е до изчерпване на количествата...забравих да я попитам,а после ще има ли от тях наново....вие какво знаете по въпроса?

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 18:08 от mila_sesi

# 424
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ди Енд Пи-50ца 21лв.Отдавна не съм влизала в магазина им,всъщност съм ги посещавала само веднъж.

# 425
  • София
  • Мнения: 38 475
Новия списък на Парфен някой има ли го?

# 426
  • в къщи
  • Мнения: 90
знаете ли дали има някаква реплика на Versace Signature by Versace

# 427
  • Мнения: 66
Jacomo de Jacomo един много хубав парфюм

# 428
  • Мнения: 1 338
И Omnia Crystaline са пуснали Ди енд Пи, много се питаше за нея назад в темите.

# 429
  • Мнения: 545
кой са новите най-новите имитации на Зак?

# 430
  • София
  • Мнения: 4 443
No_ela, това са последните имитации на Заг.

DIESEL  BAD - МЪЖКИ
CHANEL No 5 L' EAU
GOOD GIRL CAROLINA HERRERA
BURBERYY WEEKEND BURBERRY
MAGIE NOIRE LANCOME
KENZO WORLD

# 431
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Къде в Пловдив има Заг Зодиак?! Гледам в сайта им някакви адреси, но дали са актуални?! Нявсякъде ми е удобно да отида Grinning

# 432
  • Мнения: 1 306
Имат магазин на Пешеходния мост, но по- назад в темата изказаха недоволство от обслужването и качеството( май), та не знам дали точно там си струва посещението.....

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Имат магазин на Пешеходния мост, но по- назад в темата изказаха недоволство от обслужването и качеството( май), та не знам дали точно там си струва посещението.....
Този на пешеходнич мост затвори. Мисля, че се е преместил в ЖК Тракия, но не помня точно  Peace

# 434
  • Мнения: 1 306
Това сега го научавам, значи отпада този магазин, къде другаде има магазини на ЗЗ в П-в обаче не зная...

Общи условия

Активация на акаунт