Общински фондове в помощ на двойки с репродуктивни проблеми

  • 1 380
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, от Варна съм и искам да питам дали някой е запознат с процедурата за отпускане на помощ в размер на 2000 лв. от Общината. Тези парички само за двойки които са изчерпали опитите от ЦАР ли са или всяка двойка може да кандидатства? Звънях на координаторката на Искам бебе за Варна, но явно не й беше до мен и не ми обясни нищо. Само ми каза "Оооооо няма да стане, няма смисъл да кандидатствате. Иначе документите се подават в общината" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Търсих из форума такава тема, но ако има не успях да я намеря. Ще съм ви благодарна ако споделите.

Последна редакция: пт, 30 дек 2016, 10:02 от bubanka

# 1
# 2
  • Мнения: 12
Да, това съм го чела и никъде не видях причина да не кандидатстваме и че няма да бъдем одобрени (едва ли не със сигурност - както се изрази въпросната госпожа), затова попитах ако някой е минал по този път и има повече информация от първа ръка.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 642
Според мен, ако отговяряте на всички изисквания, ако не подадете документи, които да бъдат разгледани от комисията, няма как да разбереш дали ще ви одобрят

# 4
  • Мнения: 481
Според мен, ако отговяряте на всички изисквания, ако не подадете документи, които да бъдат разгледани от комисията, няма как да разбереш дали ще ви одобрят
Подкрепям напълно.
Кандидатствайте , условията са като при ЦАР, а тук имат и предимство двойки при които жените са с намален резерв - високо FSH.
И ако кандидатствате подавайте документите в първите месеци на новата година, Общинския съвет заседава сякаш по на често до средата на годината.

# 5
  • Мнения: 1 698
Авторке, кандидатствайте и смело напред! Успех!

# 6
  • Мнения: 12
Благодаря ви много момичета. Ще кандидатстваме и ще видим какво ще стане

Общи условия

Активация на акаунт