цените на фетална морфология при мазнейкова

  • 1 746
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
моля Ви кажете ми какви са цените за този преглед при Мазнейкова. Вярно ли е, че взема около 70 лева?
Няма ли възможност за по-ниска цена ако не искам диск със запис или преглед на 3Д апарат?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравей, на мен ми взе 50 лв. без диск, и беше на 2Д. Ако искаш 3Д цената е 70 лв.

# 2
  • Мнения: 1 555
Здравей, на мен ми взе 70 лв на 3Д, и ми направи няколко снимки

# 3
  • София
  • Мнения: 7 182
Да 3Д с няколко снимки е 70 лв, бях сега във вторник.

# 4
  • Мнения: 56
на мен също ми взе 70 лева за преглед с 3Д

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Предполагам,че знаеш,че 3Д се прави за кеф на родителите.Моят съвет е отиди във Фемина там има също много добри специалисти за феталната е и наполовина по евтино!

# 6
  • Мнения: X
Пита ли ви тя на какъв апарат искате да ви гледа или направо на 3Д и ви взема 70 лева. Все пак мисля, че човек трябва да има право на избор.

# 7
Здравейте, може ли някой да ми каже в коя седмица най-рано може да се направи фетална морфология? Благодаря!







----------------------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 16:51 от Аурелия

# 8
  • Мнения: X
около 19-22 седмица

# 9
много благодаря! жалко обатце ще трябва да тцакам още аз съм в 12та.

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 16:52 от Аурелия

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Пита ли ви тя на какъв апарат искате да ви гледа или направо на 3Д и ви взема 70 лева. Все пак мисля, че човек трябва да има право на избор.
Мен не ме попита и ме гледа на 2Д. Рабира, се че имаш право на избор, просто й кажи, че искаш на 2Д и няма да има проблем.

# 11
  • Мнения: 300
Напротив, първата фетална се прави в 13та седмица! Позволявам си да го кажа, защото такава схема ми направиха в МД, отидох във Фемина и точно д-р Димитрова ми я направи - бебчето беше чудесно, виждаше се как ми маха с ръчичка.......

# 12
  • Мнения: X
благодаря ви момичета. другата седмица съм на фетална и ще опитам да мина с по-малко пари, защото, просто тези суми от 70 лева са непосилни. Изобщо не държа на 3Д ехограф, достатъчно ми е да ми кажат, че с бебето всичко е наред.

Не съм чувала за фетална в 13 седмица, но пък и не съм от най-осведомените по въпроса.

# 13
  • Мнения: 3 089
малееее, що за пари, бре?!
аз не ходих при мазнейкова. на всеки 3 седмици обаче бях на преглед на 2д при аг-то, което ми водеше бременността. док. не виждаше никакви признаци за бзпокойство и не ме прати на 3д. правих бхс и фетална ехокардиография, но второто беше най-вече, ако дететце има ве пак някакъв лек сърдечен проблем, който не се хваща от аг-то на обикновен ехограф, то той да се регистрира и екипът при раждането да е подготвен за адекватна намеса. ама 70 кинта...

# 14
  • Мнения: 518
venush,
ако за Мазнейкова ти се виждат много пари,отиди все-пак във"Фемина"-там 3Д е 40 лева.
особено ,ако си решила да пропуснеш  БХС,е желателно да направиш фетална морфология.

Общи условия

Активация на акаунт