Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хасково

имам проблем- дребната плаче в количката, изобщо не иска да стои там, разходките ни завършват много "Безславно" -дребната на ръце, бати бута количката...
ако накой има идея как да излизаме в това страхотно време да помогне
забравих да кажа че само като спи има спокойствие, но това е около 20-30 минмежду две хранения, кърмя я и е без биберон; а и вода не пие
омръзна ми към нас да се доближават добронамерени бабички които дават съвети за биберони, водичка и др., а дребната да се дерте през това време и да прилича на доматче
Цитирай

Пловдив

a кенгуру? ясно, че не ти се носи, на кой му се носи!

колкот до биберона, и аз бях твърда, никакви залъгалки! Но в 4ти месец почна да се пробва да заспива с пръст в устата, и аз го научих сама на биба! ПОсле и сама си го отучих де! Има начини и за това, с добро и обяснения, разбира се! Ния я подарихме на рибите в реката, сам си я хвърли! Може зъби да я мъчат куклата!

какво да ти кажа, всеки ще те успокои, че и това ще мине!
Сигурно ти е кофти, особено ако баткото ви е бил послушно бебе!
Цитирай

София

Синът ми беше така той до третия си месец ревеше по 17-18 часа на денонощие, то колики, то чудо, за бабичките те разбирам напълно и аз откачах, но повече се дразнех на млади майки с кротки дечица, които ме питаха: какво му е, да не е гладно , да не го боли нещо и аз обяснявам, че детенцето ми е просто ревливичко, а те ме гледат и клатят глава невярващо - а защо не го заведете на лекар, Mr. Greenей полудявах. Така, че спокойно в един момент просто ще спре да плаче, гушкай си я колкото можеш и после пак в количката и пак гушкане Very Happy Важното е дечицата ни да са здравички.
Цитирай

в баира

И синът ми беше така в първите месеци. Бях решила да не му давам биберон и така изкара до 4-ия месец, когато започна да си смуче завивката преди заспиване. Тогава му дадох за първи път залъгалка. Разходките ни станаха по-спокойни.
Цитирай

Gabrowo->Sofia

не знам какъв съвет да дам за да помогна, но искам да кажа, че при нас биберона не помага и сме в същата ревлива ситуаци, с малката разлика, че нямаме батко да бута количката, а си нося кенгуру и сама я бутам
Цитирай

София

И моята дъщеричка е много любознателна  Laughing и поза "легнала" въобще не приема. При нас помогна в началото подпирането с възглавничка, за да може да гледа. Само веднъж се излъгах да я взема на ръце, но реших че така няма да я бъде и от тогава дори и да мрънка давам най-различни играчки и съвсем обикновено пакетче кърпички (много помага). Тя се залисва и забравя да мрънка! Предполагам,че и вие сте от тези, които не могат на едно място дълго време!
Цитирай

София

Все пак пробвала ли си да дадеш биба?Може да се успокоява от нея...
Бебетата/повечето/много обичат да цокат нещо..да смуча и да лапат всичко:))))
Цитирай

Пловдив

Само веднъж се излъгах да я взема от количката и после  2 седмици я отучвах - оттогава вдигам облегалката повече или по-малко, като вземе да заспива я свалям, като се събуди повдигам пак като почвам от най-ниското и като замрънка - на по-високото. Количката е пълна с играчки, биберони, кърпички и занимавки. Да си знае, че в количката е така. И мляко и давах легнала, и вода... сега на никой не давам да я взема и носи до количката, защото малко й трябва  Laughing
Цитирай

DE

Само веднъж се излъгах да я взема от количката и после  2 седмици я отучвах - оттогава вдигам облегалката повече или по-малко, като вземе да заспива я свалям, като се събуди повдигам пак като почвам от най-ниското и като замрънка - на по-високото. Количката е пълна с играчки, биберони, кърпички и занимавки. Да си знае, че в количката е така. И мляко и давах легнала, и вода... сега на никой не давам да я взема и носи до количката, защото малко й трябва  Laughing
Така е наистина на хубавото лесно свикват  smile3514
Цитирай

Бургас

Напълно те разбирам, спеше около 10-на дни в количката и от тогава до сега, вече е в лятна количка, беше цирк, излизахме само с тати, щото се носим, без гръб останах, а когато бях сама носех беба и бутах количка Very Happy Голям кеф, нали, а колко баби ми се притичваха със съвети, направо откачах Sick Съветвам те да си направиш слинг, ако тогава се бях разровила, туй щях да направя Peace
Успех  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.