4 денонощия съм с болезнени контракции

  • 582
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 310
Здравейте, отдавна не съм влизала във форума, ама от подготовката за бебчо и ремонти просто не ми остана никакво време.
От неделя срещу понеделник през нощта ми почнаха болезнените котракции като в понеделник даже станаха през 6 минути и после се разредиха като досега вече въобще не са регулярни, но са доста силни / термина ми е на 7.05.2006/.
Във вторник ме прегледаха и казаха, че "всичко ми било почти запазено" за шийката на матката, а докторката на записа каза , че до края на тази седмица "съм щяля да свърша работата".
Дали на някой му се е случвало и какво да правя - притеснявам се понеже бебчо е мното малък и е по-добре да си стои вътре по-дълго, но пък и така не се търпи?
 #Crazy newsm78 Sick

# 1
  • Мнения: 105
Хей, ще ставаш мама.
Недей да се притесняваш, изобщо не е рано. Ти си си в 39 седмица.... съвсем навреме иска да си излезе бебочето Peace.
Леко и безпроблемно раждане и скоро да гушкаш едно здраво бебе.

# 2
  • Мнения: 353
Здравей,когато котракциите ти станат по болезнени и са през 10 минути и редовни най вече трябва да потегляш към болницата.Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане.

# 3
  • Мнения: 3 092
Не се тревожи и аз мисля че не му е рано на бебето. Wink
Леко и безпроблемно раждане  Grinning
Стискам палци ! Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 310
Благодаря Ви момичета ще чакам пък каквото бебчо реши, вече ми е по-спокойно Laughing

# 5
  • Мнения: 219
Здравей миличка и аз съм с термин на 7.05.06  стискам ти палци лесно и бързо да родиш! не се притеснявай за теглото на бебето то е достатъчно пораснало и му е време да се ражда. Късмет и  всичко да е наред newsm10 newsm51

# 6
  • София
  • Мнения: 310
Здравей миличка и аз съм с термин на 7.05.06  стискам ти палци лесно и бързо да родиш! не се притеснявай за теглото на бебето то е достатъчно пораснало и му е време да се ражда. Късмет и  всичко да е наред newsm10 newsm51
здрасти и аз ти стискам палци за бързо и безпроблемно раждане и да гушкаме здрави и хубави бебочета baby_neutral
Ти къде мислиш да раждаш, аз съм се ориентирала към "Св.София".

Общи условия

Активация на акаунт