Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

.
« Последна редакция: пн, 22 май 2006, 21:03 от gramii »
Цитирай

Sandhausen, Germany

Незнам дали я внасят в Б-ия, но нашия педиатър каза че не я признават. По добре се консултирай първо с педиатъра.
Цитирай

кой не я приzнава?
Цитирай

София

Няма, защото не съвпада с ваксинационните схеми в Бг.
Цитирай

Има ли 6 валентна ваксина Infanrix hexa в България? ( ДТК + полио + HIB + HEP B )
И колко струва?
Не я внасят още. Предстоят обаче радикални промени в Бг Имунизационен календар (изхвърляне на всичко, което мирише на руски мухъл от миналият век). Така че ще почнат да работят с нея.
Цитирай

лошото е, че на мен ми трябва сега  Rolling Eyes
дали някоя аптека не я внася по поръчка ?
Цитирай

гр.София

Аз дори чух отнякъде, но не мога да се сетя от къде, че някои вече са я поставили на децата си..Според мен може да ти я доставят от някоя аптека, само че може да се наложи да чакаш за разрешително около месец, за да я пуснат след вноса й...При мен така беше преди година и половина с Tetra Act HiB. Ако имаш възможност, по-добре питай направо в Търговска Лига. Peace
Успех!
Цитирай

проблема е че не съм в БГ и само това ме спира zа сега, ако си дойда и не открия начин zа точно таzи ваксина трябва пак да пътувам обратно с 2те маймунки и след имуниzацията да се върна отново в БГ  Confused zа това искам да проуча нещата предварително, та ако имаш някакъв телефон на таzи Търговска Лига ще съм много благодарна  Hug

П.С. намерих техен телефон утре ще ги търся 
« Последна редакция: чт, 27 апр 2006, 23:28 от jump »
Цитирай

София

Аз дори чух отнякъде, но не мога да се сетя от къде, че някои вече са я поставили на децата си..Според мен може да ти я доставят от някоя аптека, само че може да се наложи да чакаш за разрешително около месец, за да я пуснат след вноса й...При мен така беше преди година и половина с Tetra Act HiB. Ако имаш възможност, по-добре питай направо в Търговска Лига. Peace
Успех!
Naughty Naughty
Infanrix Penta i Hexa нямат регистрация за БГ.
Никой не може да внася официално лекарства, който не са регистрирани в страната.
Лекарствата и ваксините не се внасят от аптеките, а от представителствата на фирмата-производител, в случая ГСК. Имам близка приятелка там и от нея знам, че поне до 2007г комбинации на Инфанрикс за Бг няма да има.

Щом си в чужбина си вземи от там ваксината Peace
Цитирай

гр.София

Щом си в чужбина си вземи от там ваксината Peace

newsm10 Щом си в чужбина, още по-добре,вземи я от там!

Колкото до Penta,нея със сигурност знам,че я има,може да е нелегално,но я има тук!
Цитирай

az лесно ще я вzема, но нали трябва да стои на студено или бъркам нещо та не zнам как да я пренеса до БГ  newsm78
Цитирай

говорих с аптеката на Търговската лига имат Infanrix hexa струва 33,80 лева  Hug
Цитирай

София

говорих с аптеката на Търговската лига имат Infanrix hexa струва 33,80 лева  Hug
Shocked Shocked Shocked
току-що говорих с Фармател (на Търговска лига) -962 22 22 и НЯМАТ Инфанрикс ХЕКСА!!!!
Имат Инфанрикс на цена 33,80лв.

Хора, това са различни комбинации на ваксината
Цитирай

ами zначи някоя уфцъ е zа утрепване  #2gunfire
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.