С какво да излекувам стафилококи в нослето, като никъде няма Бактобран?

  • 5 548
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 769
Staphilococcinum 15 CH - разтварят се 4-5 гранули във малко вода и се дава 1-2 пъти дн. поне 15 мин. преди хранене с лъжичка (през този п-од не се пие и вода). Този прием трябва да продължи поне 10 дни, като паралелно състоянието надетето се следи от хомеопат и към 20 ден може да повториш изследванията, за да се докаже изчистване на стафилокока.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз също разполагам с една тубичка Бактробан (годен до 01.2007). Обаче е отваряна, пък и живея в Добрич.
Но ако е необходимо, насреща съм Simple Smile

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 900
Аз също разполагам с една тубичка Бактробан (годен до 01.2007). Обаче е отваряна, пък и живея в Добрич.
Но ако е необходимо, насреща съм Simple Smile
anuschka на мен  ми трябва, но ще си идвам в Добрич чак след 10-12 май, ако не съм намерила до тогава ще може ли да те потърся.
Ще ти пиша на лична тел. си .

# 18
Бакторбан е на Глаксо.Звъннах там и ми казаха, че имало производствен проблем и от юли щяло да го има. В крайна сметка го поръчах от чужбина ,иначе ползвам следващия антибиотик от антибиограмата в направени капки.Това е, за съжаление.

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз също разполагам с една тубичка Бактробан (годен до 01.2007). Обаче е отваряна, пък и живея в Добрич.
Но ако е необходимо, насреща съм Simple Smile
anuschka на мен  ми трябва, но ще си идвам в Добрич чак след 10-12 май, ако не съм намерила до тогава ще може ли да те потърся.
Ще ти пиша на лична тел. си .

Нямаш проблем  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 383
Как се нанася този Бакторбан? Винаги ми се е струвало, че при задна хрема, каквато е обикновено от стафилококите, няма как да се нанесе ефикасно. И докторката твърди същото.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 654
Препоръчвам ти да отидеш в Анаста лабораторията при д-р Петрова. Там произвеждат и слагат антистафилококова ваксина. Мисля че ако пуснеш Анаста на търсачката на форума ще ти излязат много мнения по въпроса.Това е най-добрият и ефективен метод без да е необходимо детенцето да се тъпче с антибиотици! 

# 22
Ваксина за стафилококи няма все още!

# 23
Бакторбан е на Глаксо.Звъннах там и ми казаха, че имало производствен проблем и от юли щяло да го има. В крайна сметка го поръчах от чужбина ,иначе ползвам следващия антибиотик от антибиограмата в направени капки.Това е, за съжаление.

Бактробан вече е внесен в България и аз го закупих днес от една аптека на "Симеон" 63.
Успех на всички с лечението!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 146
Искам да ви попитам какви са секретите при стафилококова инфекция? При нас има секрети в едното око и носа му "похърква" от време на време. Така е от 3-тия ден на раждането. Заразиха го в болницата и лекарите не обръщат много внимание. А секрета в окото тече 17-ти ден. Но не е постоянно. И не знам като отидем в лаборатория ако няма в момента секрет какво ще изследват. А не искам да го държа цял ден със секрет.

Общи условия

Активация на акаунт