ДЕКЕМВРИЙЧЕТА КЪСМЕТЛИЙЧЕТА

  • 35 722
  • 723
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 373
Да се прехвърля и аз тук.  Grinning

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Благодаря за темата!  Hug

Как са бебоците днес? Моята Джованна яко я тресат коликите, вчера просто ме побърка,рева от 15 часа до 23, без почивка. Иде ми да се гръмна с тези колики!!!

# 3
  • Мнения: 969
Браво, fatamorganacat! Благодарим за темичката!  bouquet
И ние сме с колики. Ползвам Лефакс, Биогая, Колик Стоп, а си купих и шише на д-р Браун срещу колики. И се опитвам да ги овладея! Кога по-успешно, кога, не... ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 175
Хайде и аз тук Simple Smile Нищо,че Никола се роди ноември,с вас съм си свикнала,а и цялата си бременност прекарахме заедно.

# 5
  • Мнения: 116
За колики аз давам http://www.biozdrave.bg/product/958/ac-zymes-100-kapsuli.html 1/3 ot капсулата ,другата я изпивам,така и с кърмата отива пробиотичето.Чайче хип за бебета от копър и в него разтварям пробиотика.Чух и за "борина" ,че имала много дибър ефект.Свекърва ми ми помага много.пере и готви,а от няколко дни го взима при нея за час два да му пее песнички и да у се радва.През тези два часа аз си чистя и оправям.Купих си Steen mop ако се сещате от бг рекламите.Електрически парцал,който работи на водна пара и убива бактерийте.Като го хвана ставам лудата леличка с ролките на главата от клипа на QUEEN   "I want to break free".С тези грипни епидемий не смея да изляза на вън за една разходка.Но утре ще изляза ,защото на 6 правим един месец и ще си купя една мини торта на която ще пише "един месец" и ще направя една две яки снимки на бебето с тортата.До една годинка ще правя такива снимки с торта и по този начин ще се види разтежа на малки бебок.
Айде със здраве,че съм гладна като вълк!С това къмане през два часа съм гладна ...пфу ! Crazy

# 6
  • Мнения: 183
Благодаря за темата! Момичета по колко мл дацате на вашите бебенца? Със ставането посреднощ ще свикнем предполагам.

# 7
  • Лондон
  • Мнения: 839
Здравейте и от мен Hug Ставането нощем е неизбежно,поне до няколко месеца.Моят Миши се храни на всеки 2-3 часа,и през деня,и през нощта.През нощта ставам поне 3 пъти да го храня,просто няма как.За коликите бях взела Colief,уж скъпо,но пък на него хич не му помогна Confused След това взех Infacol,за сега има лек ефект.Иначе на хранене изпива около 100 мл Aptamil pro futura.Миши е на 2 седмици bouquet
Хубава вечер от мен,мами Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 346
Аз за коликите давам Саб-симплекс. Световно неизвестни капки, ММ питал в аптеката за колики какво имат и му дали това. Първоначално ми стана много тъпо, защото си бях намислила други да купя. И не че се хваля, но бебо всичко си изпръцква от тях.  Peace Като свършат, пак такива ще купим.
Иначе последните няколко нощи мрънкаше за ядене и май не му стига (изцяло на кърма е). Пробвах 2 нощи да му давам изцедена кърма от шише - изпива към 60 мл, цокне още малко от мен и заспива. Тази нощ няма да давам от шише, да видим как ще е положението  Wink

# 9
  • Мнения: 408
заглавието на темата е чудесно! Дано да имат много късмет децата ни!
Вашите играят ли си вече на активна гимнастика? Моята бебка не съм я пробвала още.

# 10
  • София, България
  • Мнения: 5 594
заглавието на темата е чудесно! Дано да имат много късмет децата ни!
Вашите играят ли си вече на активна гимнастика? Моята бебка не съм я пробвала още.

Някъде бях чела, че активната гимнастика е за след 3 месеца някъде.

# 11
  • Мнения: 408
да, пробвах я преди малко. никакъв интерес! Simple Smile свободното време е МИРАЖ!!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 41
Благодаря за темата! За колики нА малкия давам и аз Infacol ,за сега  му помагат. И при мен е трудно постепенно да му премахна едното нощно хранене ,кърмя го и е много лакум.

# 13
# 14
  • Мнения: 408
Момичета, вие как сте с килограмите? аз имам да свалям 7 кг Sad

Общи условия

Активация на акаунт