Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Новогодишна Тема 21

  • 41 097
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 688
Здравейте, има ли някой на когото да му вливат имуновенин или интратект. Има ли и някой на който да му препоръчват  фраксипарин?

# 721
  • Мнения: 3 126
Здравейте, има ли някой на когото да му вливат имуновенин или интратект. Има ли и някой на който да му препоръчват  фраксипарин?

Здравей, почти всички правим вливки на интралипид, има и такива с имуновенин. Отново почти всички имаме препоръка за фраксипарин.

# 722
  • Мнения: 1 688
Правите ли ги? Аз също имам, заради лесо завищени NK клетки, а фраксипарина заради генотип 4G/5G. Като фраксипарина трябва да го бия всеси ден. Има ли момичета със сходни резултати,и на тази терапия. Друтят ми въпрос е по време на бременността, кой следи дали се увеличава или намаля дозата на фраксипарин?

# 723
  • Мнения: 5 889
mileneira, почти всички сме с подобни назначени терапии. Показателите ги следи специалистът, който е назначил терапията. В случая предполагам е доц. Русев. За повече информация може да почетеш назад из темите или специализираната тема за генетични и имунологични изследвания или тази за терапията с фраксипарин/клексан.
Момичета, пускам новата тема, че няма да имам възможност утре.

Общи условия

Активация на акаунт