Зимна приказка навън настана, а АПРИЛчетата са на топло в корема на мама-10

  • 45 288
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не знам какви са тия специални потници Rolling Eyes Аз си ходя с обикновени.

В неделя май ще трябва аз да водя младежите на плуване, мъжа ми го викнаха на работа. Ще изтърва срещата Cry

# 736
  • Мнения: 76
Много хубави предложения за новата темичка. Труден избор. + 1 за "Тумбакът тежи, мама пуфти, априлче на топло танцува и спи".

# 737
  • Мнения: 85
 + 1 за "Тумбакът тежи, мама пуфти, априлче на топло танцува и спи".
Добре дошли на новите мами! Simple Smile
Купонът става все по-голям и с повече хора!

# 738
  • Мнения: 454
Добре дошли на новите Simple Smile
"Тумбакът тежи, мама пуфти, априлче на топло танцува и спи". +1
За ноктите и аз получих неразположение - почнаха да ми се подуват и секретират пръстите на краката и моята маникюристка каза, че ми се подували краката и обувките ми били малки и от там. Много странно, защото не усещам нищо.
Снощи изядох един пакет с пуканки ама яко солени и днес не мога да си сваля пръстена Sad Явно почват гадните неразположения.
Аз съм от пловдивските мами, но за сега съм в София и най-вероятно ще дойда на срещата (ако до неделя сме тук).
Имам първи покупки от айко днес за бебчо (шишета и ваничка със стойка).  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 739
  • Мнения: 226
Еха колко сте писали, супер:-)
Аз давам гласа си за "Тумбакът тежи, мама пуфти, априлче на топло танцува и спи".
И аз съм фен ан Recaro, имам ги и 3 те столчета от новородено до 3+, но тя за съжаление реве неистово като е на стола, че най-често седя при нея отзад и се вързваме с колана на колата.Поне за бебе номер 2 ще има столчета:-)
Аз ще реша в неделя според ситуацията дали ще дойда или не.
С тези вакумни торбички ме заинтересувахте, много добра идея newsm78

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Много добри предложения за заглавия.
От мен още един глас за: Тумбакът тежи, мама пуфти, априлче на топло танцува и спи  Grinning

# 741
  • Мнения: 301
И аз съм за "Тумбакът тежи, мама пуфти.. и там нещо си.. 
Не мога да мисля.. не знам какво ядох или дали въобще е от ядене, но много мв боли и реже стомахът  Sad

# 742
  • Мнения: 345
Vesi21, напълно споделям вижданията ти относно децата/работата на 20 и 30.

Dimitrinadid, направи си едно чайче от мента. За мен това е страшна панацея за всякакви стомашни неразположения, за главоболие, стрес също.
 

Борих се два дена с този така неприятен и непонятен досега за мен симптом на запека. Пффф, много гадно бре. Ама топла вода с лимон на гладно, киви с кафето и една Активия следобяд и от вчера до днес "се отдръстих" малко. Добре поне, че е в трети триместър, съчуствам на мамите с този симптом от началото.

Много странно ме боли срамната кост отдолу, все едно някой ме е ритнал, не че знам какво е да те ритнат там. Искам да обясня на мъжа ми какво точно ме боли, ама и аз не знам как. Той милият всеки ден ме пита как съм, и аз все гледам позитивно да му отговарям: ми, как, добре съм. И след малко почвам да окхам и да пуфкам.

# 743
  • Мнения: 152
И тая тема набързо се изписа  Laughing
Предлагам:
"Снегът топи се, слънце пече, априлското бебче подритва с краче"
"Студено е още и зимно навън, а апилските бебчовци ни оставят без сън"
"Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама"
"Тумбакът тежи, мама пуфти, априлче на топло танцува и спи"

 Mr. Green нещо се разлигавих

Всички предложения са страхотни........наистина могат да се ползват в 4 поредни теми Wink На мен, обаче, най-много ми приляга второто предложение.........не за друго, ама наистина сън не виждам с тази бременност, а като се сетя с първата спях като пън  Mr. Green

# 744
  • Мнения: 76
Съгласна съм с Викси, темичките може да си ги ползваме в 4 поредни. Като ги препрочитам, те ще са си много актуални както и да ги подредим. Този сняг май скоро няма да си ходи.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Аз пак си будувам... Май си отглеждам нощна птица хаха
Днес бях много дейна - чистих, гладих, готвих, прах и въпреки че не седнах цял ден, пак не мога да заспя. Бебка си танцува и на мен ми е мило да си я галя и да й се радвам.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Момичета,вчера си пробвах електрическия стерилизатор и не ми стана ясно колко време трябва да работи.Уж докато чуя звук и очаквах да започне да пищи,но доста поработи,а шум не чух.Да не би да се засича време?
И кокосово масло си купих вчера,а то изобщо не мирише.Очаквах като го отворя да ухае на кокос,но не.

# 747
  • София
  • Мнения: 18 679
Странно, моето мирише много силно Rolling Eyes Днес чакам едно друго да дойде, ще видя то дали мирише и ще ти пиша.
Станах рано да оправям скиорите и дреб не се зарадва хич на алармата, разбушува се яко, явно го изтръгнах и него от дълбок сън. Или и той вече иска да кара ски Grinning

# 748
  • София
  • Мнения: 779
Странно, моето мирише много силно Rolling Eyes Днес чакам едно друго да дойде, ще видя то дали мирише и ще ти пиша.
Станах рано да оправям скиорите и дреб не се зарадва хич на алармата, разбушува се яко, явно го изтръгнах и него от дълбок сън. Или и той вече иска да кара ски Grinning
И моите скиори потеглиха сутринта, но ги бях инструктирала да не ме будят и само леко ги чух. Сега ми пратиха снимки и благородно им завидях Simple Smile

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Кати, какво масло си взела? На Икаров не мирише, заради обработката им. Нужно е да е студенопресовано.
Белинда, весело изкарване Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт