Продукти Milva

  • 5 797
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 140
Здравейте! Искам да попитам има ли доволни от тези продукти като цяло : шампоани, сапуни и т.н.  Аз лично само сапуните им съм ползвала, но не съм трогната  Grinning И понеже работя в магазин за козметика виждам, че доста се купуват.

# 1
  • Мнения: 2 467
Здравейте! Искам да попитам има ли доволни от тези продукти като цяло : шампоани, сапуни и т.н.  Аз лично само сапуните им съм ползвала, но не съм трогната  Grinning И понеже работя в магазин за козметика виждам, че доста се купуват.

Привет, аз сапуни на Милва не съм ползвала, но откакто открих случайно шампоаните им в една аптека други не съм ползвала. А ползвах много висок клас шампоани и то без какъвто и да е видим резултат. Сега косата ми е супер, тя винаги си е била здрава и лъскава, но се скубе, особено сега след раждането.
Фаворит ми е с шипковото масло и с хинина.

# 2
  • Мнения: 1 161
Аз  използвам шампоана с хинин на Милва и съм много доволна  Peace
От три,четери използвания ,ми намаля косопада и косичката ми е много жива .Доволна съм.Надявам се да помогне и още за  косопада ми.

# 3
  • Мнения: 53 924
И аз съм доволна от шампоаните на Милва.
Други продукти не съм ползвала.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 884
Още 1 доволна от шампоаните.
Купувам различни иги редувам.
Понякога си мия косата и със сапун с хума на Милва.
Косопада видмо намаля.
Дъщеря ми е фризьорка в чужбина, не се бяхме виждали няколко месеца.
Похвали ми косата - била се здрава.
Но скалп и кожа различна - най-добре е да се пробва.
Те нали са евтини, та ако не ти понесе няма да е голяма загуба.

# 5
  • Мнения: 53 924
Аз отдавна установих, че никаква полза няма от скъпи шампоани.

# 6
  • Мнения: 2 467
Аз отдавна установих, че никаква полза няма от скъпи шампоани.

Сега като си помисля и ме хваща такъв яд за похарчени напразно пари за ултра скъпи шампоани.

# 7
  • Мнения: 1 140
Преди бях чела някъде, че хинина изсушавал косата и самия скалп  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 024
И аз какви ли не съм пробвала и съществена разлика не намирам.Една приятелка също е с хининовия и го хвали, та и аз ще го пробвам следващия път.

# 9
  • Мнения: 1 140
А премахва ли пърхота?

# 10
  • Мнения: 2 467
А премахва ли пърхота?

Ако е доста тежка форма на пърхота може и да се наложи да ползваш първо някакъв медицински, например Низорал, а после да се поддържаш с тези на Милва. Аз имах лек пърхот и само с Милва се изчисти.

# 11
  • Мнения: 1 140
Моя също е лек. Появи ми се от Palmolive за обем  Confused

# 12
  • Мнения: 2 467
Моя също е лек. Появи ми се от Palmolive за обем  Confused

Хахахахха, едно оправяме, друго разваляме. От Милва трябва да ти изчезне пърхота според мен.

# 13
  • Мнения: 5 820
    Една моя позната ми каза за тази марка шампоани "Milva", че са били много добри. Подсетихте ме да си купя един шампоан от тази марка, за да ги опитам. Тъкмо ми свърши шампоанът.

   Иначе за пърхот препоръчват "Здраве". Малко е скъп, но върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт