Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 346

  • 65 471
  • 739
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031

 

Енгин Акюрек, "Най-добър актьор" 2015 - МФД Сеул

 

Енгин Акюрек "Най-добър актьор" 2015, Номинационен медал ЕММИ

 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ



 










ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    




АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 




Karayılan/Черната змия - с български субтитри




ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 197


Честита Нова тема

Както повелява традицията - започваме я на празничен и свят ден !

Нека това да е знак, че ни очакват само здрави и хубави дни.

А тук във виртуала ще ни е приятно и ще споделяме само положителни емоции.

На този ден Небето се отваря и всеки който има истински чисти помисли -
желанието му се сбъдва.

Нека освен здраве за нас и семействата ни,
да си пожелаем  такова и на Енгин,
както и успех на сериала !


# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


Добре заварила и аз в новата тема. Да сложа и тук новата снимка от днес - Енгин при Адем Терзи.









Хайде и още нови снимки - главните герои на "До живот".

# 3
  • Мнения: 20 905


Благодаря за новата тема smile3525и за съзвездието -"Енгин Акюрек". smile3525

Марта_49, благодаря ти за хубавите и топли пожелания. smile3525

Сега видях и новите снимки и разбрах, че и моята е от тях.Тъкмо се чудех, че не съм виждала тази.

# 4
  • Мнения: 3 243
Марианка newsm51,благодаря ти за новата тема, започната на
 този светъл
празник Богоявление!
И аз да сложа новата снимка на Енгин, вече сам.







От сета.

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 17:15 от mari52

# 5
  • Мнения: 9 281
  Привет в новата тема! Мариана благодаря

  Новата снимка на Енгин е трепач, страшно се радвам , че не е с брада и дълга коса,така си е направо 20-тина годишен и мно-о-ого красив  Heart Eyes

  

   Има нови снимки и на другите ни герои ,изобщо емоциите ще набират скорост от тук нататък

  

  П.П. на долния ред първите двама са ми загадка  newsm78

  Ама може ли да е толкова готин

  

  На страницата на Тимс има описание на героите

  http://tims.tv/serie/olene-kadar/crew

  

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 17:22 от araselia

# 6
  • Мнения: 3 243


В умален вид.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


Имената на героите.

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 18:49 от mariana51

# 8
  • Мнения: 20 905


Какви ли мисли са в главата му.... Thinking

Но аз като го гледам, изглежда спокоен, дори закачлив Heart Eyes, че чак аз се успокоявам. Thinking

# 9
  • Мнения: 23 197


Добре съм се появила и аз.  Страхотни нови снимки   newsm03

И нали сме на тема "Снежен човек"  Grinning  

Скрит текст:


# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


Кратки описания на героите:

Даахан

35-годишен мъж, вкаран в затвора за престъпление, което не е извършил; изгубил най-хубавите години от живота си, бъдещето, мечтите и любовта; прекарал невинен 11 години зад решетките. Макар и с доживотна присъда, той неочаквано излиза на свобода, благодарение на доказателство за невинността му! Но за него това не е краят, а напротив - началото на един опасен път. Въпреки че минало и настояще са здраво преплетени, той е изпълнен с решимост да открие онези, които са му устроили капана, и да направи така, че справедливостта да възтържествува!




Селви
24-годишна млада адвокатка, в самото начало на своята кариера. Много смела жена с тежко и трудно минало. Вярва, че в този живот за всяко нещо има решение и не се отказва да търси пътища към него. Причината, която я подтиква да стане адвокат, е съвестта; тя я заставя да се изправи пред Даахан. Съвестта – това е най-слабото ѝ място, но и най-силното. Не знае, че със спасението на Даахан подготвя своя собствен край.
Дори да спечели най-важното си дело, тя ще се яви на изпита на живота си, когато се влюби в Даахан.

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 21:21 от mariana51

# 11
  • Мнения: 20 905


Кратки описания на героите:

Даахан
35 годишен мъж, който е бил в затвора за неизвършено от него престъпление, загубил най-хубавите си години от живота, бъдеще, мечти, любов... и оцелял след 11 години в плен. След като е получил доживотна присъда, внезапно е освободен от затвора с доказателства за невинността си! За него това не е краят, напротив, началото на опасен път. Независимо от факта, че е объркан между минало и настояще, той е решен да открие кой му е устроил този капан и ще допринесе за това справедливостта да възтържествува.




Селви
24 годишна млада адвокатка, в началото на кариерата си. Много смела жена, тежкото и трудното са в миналото й. Вярва, че в живота може да се намери решение за всичко и не се отказва да търси тези решения. Причината, която я е накарала да стане адвокат, това е съвестта, която ще я накара да застане пред Даахан. Съвестта, това е най-слабата нейна страна, но също така и най-силната. Тя не знае, че сама подготвя края си със спасението на Даахан. 
Ще трябва да мине през истински изпит тогава, когато се влюби в Даахан, дори да спечели най-важното дело в своя живот.

smile3525

Болднатото е интересно и ново за мен. Thinking

# 12
  • Мнения: 23 197


Даахан - "...ще допринесе за това справедливостта да възтържествува."

Селви - " Причината, която я е накарала да стане адвокат, това е съвестта, която ще я накара да застане пред Даахан... Тя не знае, че сама подготвя края си със спасението на Даахан."


Успокоих се - ще имаме тържество на справедливостта, а не отмъщение. Но това за "края" на Селви ме притесни.

# 13
  • Мнения: 3 243


Днес рожден ден има, нашата  сценаристка
Елиф Усман.Да я поздравим и да  пожелаем успех
 на серияла и. bouquet

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


Ендер
Ендер, 36 години.
Упорит, обсебващ, лош човек, но може да бъде и спокоен, разбиращ, съзнателен, и да се преструва прекрасно, когато поиска. Има две лица:
Първото – светло, което вижда само любовта на живота си Берил, и второто – неговата тъмна страна, която крие успешно от повечето хора. Готов е на всичко, за да постигне каквото иска, и използва всяка възможност – дори такива, които няма. След излизането на Даахан от затвора за втори път рискува да изгуби всичко, което има.



Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 20:34 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт