Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 33 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 82 986
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 444
Аз имам на Пош три топ лака поръчани от амазон и не мога дори и да си помисля да го сменя с нещо друго. Придава блясък, ужасно бързо съхне и ми запазва лака

# 736
  • Мнения: 1 325
Скрит текст:
Аз имам въпрос малко встрани от козметиката. Преди месец си поръчах четки за очи от Китай. Мислих, че ще се оправя с тях, обаче вчера като ги взех от пощата и ги отворих се оказа, че нямам никаква идея коя за какво се ползва, всъщност само две от тях са ми ясни-тъничката за очна линия и скосената за вежди или очна линия. Гледала съм стотици клипчета за гримиране и ми се искаше да се пробвам със сенките, обаче прекалено се надцених ooooh!:


Ако някой има време да ми обясни ще му бъда много благодарна Hug
При четките за очи положението, според мен, е следното: трябва ти четка за нанасяне на основен цвят по целия клепач (например от сорта на петата от ляво надясно) и четка за преливане на цветовете (първата и осмата ми изглеждат такива). И аз не съм най-големия специалист, но така мисля. А най-важният съвет при четките за грим е да си ползваш която за каквото ти допада. Просто експериментирай и ще откриеш най-добрите за теб варианти. Peace
Има и отделна тема за четки, препоръчвам ти  там да питаш, според мен ще се намери някой по-голям специалист да ти обясни. Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=957322;topicrefid=4

# 737
  • София
  • Мнения: 1 056
Като сте заговорили за топ лакове, а аз да попитам за гел или някаква емулсия, с която лесно без киснене във вода, да се отстранят кутикулите?  Rolling Eyes В чудо съм се видяла, признавам режа ги, но искам поне това да се случва бързо, без да чакам да омекнат с вода и т.н.

# 738
  • Мнения: 17 546
Ей това си купих погрешка, то пък ми върши чудна работа точно за това, за което питаш.

# 739
  • Мнения: 631
VSD, Подобни четки от Китай с описание има тук

# 740
  • Варна
  • Мнения: 493
VSD, Подобни четки от Китай с описание има тук
Страхотно, пише си даже на всяка четка за какво е. Много ти благодаря  Hug

nevituuu, видях, че в групата, която ми прати, има доста описания и също ще ми свърши чудесна работа. Благодаря и на теб!  Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 1 644
Здравейте!
Може ли мнение за тези лентички за очи.
Скрит текст:
А какво бихте препоръчали за подпухнали очи над клепача?

# 742
  • София
  • Мнения: 2 057
Изпуснах ДМ, днес са до 19, та остана за утре, тъкмо ще събера мнения.
Този ли ГР?
Много бях доволна от топа на Сали Хансен, но вече не се предлага в ДМ, а не знам къде другаде. Orly не ми се сгъстява до края си, но не ми се занимава с поръчка на един лак. Seche Vite се сгъстява. OPI не ми харесва, а essie има ли топ?
Аз пък силно препоръчвам топ лак и изсушаващото масло на Ревлон. Отлични са за тази цена и наистина ми запазват лака за една седмица. Ако не си им обръщала внимание до сега, заслужават си.
Колкото хора, толкова мнения. При мен действат перфектно в комбинация.  Peace

# 743
  • СОФИЯ
  • Мнения: 530
здравейте,козметика lumene дали се предлага във Лили?решила  съм да пробвам,четох много добри отзиви за тази марка и предпочитам да отида на място да си избера .

# 744
  • Мнения: 1 177
здравейте,козметика lumene дали се предлага във Лили?решила  съм да пробвам,четох много добри отзиви за тази марка и предпочитам да отида на място да си избера .
Да, козметиката на Лумене се предлага се в Лили.

# 745
  • СОФИЯ
  • Мнения: 530
здравейте,козметика lumene дали се предлага във Лили?решила  съм да пробвам,четох много добри отзиви за тази марка и предпочитам да отида на място да си избера .
Да, козметиката на Лумене се предлага се в Лили.
благодаря  bouquet.спряла съм се на bb крем.надявам се да остана доволна

# 746
  • Мнения: 17 546
Заповядайте в   Н О В А Т А  Т Е М А  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт