Леки съмнения

  • 22 921
  • 178
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Зравейте, мами. Аз искам да ви споделя нещо и да чуя няколко различни мнения по въпроса защото аз вече психясвам самонавивайки се в Нещо което може да е едно голямо НИЩО.  Simple Smile Та значи заедно съм с мъж от 7години, а от 3живеем на семейни начела. Той е много грижовен и не се съмнявам, че ме обича но се съмнявам дали няма и друга връзка. От няколко месеца навиците му доста се промениха, аз не съм ревнива,  но въпреки това не мога да не забелязвам тези промени....та те да следните : започна доста да се грижи за външния си вид  Sunglasses не, че е нещо лошо,но не се е старал преди толко... , чисти си обувките, новите дънчици на работа само с мъже при положение, че има униформа, парфюмче което го усещам само след работа и тн, мойта седалка в колата винаги е пипана аз обищчам да съм като на шезлонг, а като се кача съм като в офис стол, никой не бил возил, само той 100 седалката ми с променена облегалка.  Телефона му е табу, неотлъчно в джоба му, аз нямам достъп до него въпреки.,че моят телефон стой винаги на масата,а ако се докопам евентуално хронологията винаги е чиста. Не споделя нищо, а преди знаех вс от ежедневието му,разбирам е така по междудругото за някакви важни неща. Постоянно се бърка, че ми е казал нещо или, че ме е водил някъде и настоява и се кара с мен, едва ли не се опитва да ме убеди, че ме е водил на мач миналата седмица промерно.Или пък като поставя под съмнение тези неща се пали неимуверно, не бил живял по стандарти, по шаблони и тн. и край на темата. То ясно, че човек се променя ама така резко и  това от 5месеца вс тези неща стартираха по едно и също време. . Имали сме и преди такива проблеми, но той каза, че не е направил нещата който прочетох  замаза ми очите но мойто доверието тогава загина. Та дали си внушавам?

# 1
  • Мнения: 473
Съмненията трябва да бъдат много "тежки". Явно има друга жена. Или стоиш с "широко затворени очи" и се правиш на умряла лисица  или намираш начин да разбереш истината. Истината надали ще ти хареса.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
На мен ми звучат крайно подозрително тези неща. Аз смятам, че трябва да намериш начин да разбереш какво се случва. Но не знам какъв да е начина.  newsm78 Няма смисъл да го питаш, не се е родил още този мъж дето ще си признае. Но щом веднъж са ти възникнали съмнения, няма да се успокоиш докато не разбереш. Разгледай телефона му, колкото и да си го пази все пак се къпе и спи понякога. А най-лесно и бързо става с частен детектив.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 611
  Повечето от описаните неща са ми се случвали и разбира се, накрая любовницата лъсна. И разместената седалка, и криенето на телефона, и дрешките. Намери начин да го изловиш, какво работи, излиза ли в извънработно време? Казваш, че е униформен, дава ли дежурства, нощни смени, а дали е на работа, когато твърди, че е там? Познаваш ли колеги, колежки?
  Но ако не си готова за истината, по-добре не я търси...  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: X
Зравейте, мами.
Скрит текст:
Аз искам да ви споделя нещо и да чуя няколко различни мнения по въпроса защото аз вече психясвам самонавивайки се в Нещо което може да е едно голямо НИЩО.  Simple Smile Та значи заедно съм с мъж от 7години, а от 3живеем на семейни начела. Той е много грижовен и не се съмнявам, че ме обича но се съмнявам дали няма и друга връзка. От няколко месеца навиците му доста се промениха, аз не съм ревнива,  но въпреки това не мога да не забелязвам тези промени....та те да следните : започна доста да се грижи за външния си вид  Sunglasses не, че е нещо лошо,но не се е старал преди толко... , чисти си обувките, новите дънчици на работа само с мъже при положение, че има униформа, парфюмче което го усещам само след работа и тн, мойта седалка в колата винаги е пипана аз обищчам да съм като на шезлонг, а като се кача съм като в офис стол, никой не бил возил, само той 100 седалката ми с променена облегалка.  Телефона му е табу, неотлъчно в джоба му, аз нямам достъп до него въпреки.,че моят телефон стой винаги на масата,а ако се докопам евентуално хронологията винаги е чиста. Не споделя нищо, а преди знаех вс от ежедневието му,разбирам е така по междудругото за някакви важни неща. Постоянно се бърка, че ми е казал нещо или, че ме е водил някъде и настоява и се кара с мен, едва ли не се опитва да ме убеди, че ме е водил на мач миналата седмица промерно.Или пък като поставя под съмнение тези неща се пали неимуверно, не бил живял по стандарти, по шаблони и тн. и край на темата. То ясно, че човек се променя ама така резко и  това от 5месеца вс тези неща стартираха по едно и също време. . Имали сме и преди такива проблеми, но той каза, че не е направил нещата който прочетох  замаза ми очите но мойто доверието тогава загина.
Та дали си внушавам?

Ами не, при така описаните неща, за съжаление най-вероятно не си внушаваш.
Има някаква кукла на хоризонта.....

# 5
  • Мнения: 5 513
На мен ми направи впечатление,че казваш ,че е мил и много те обича....нямате деца ,брак значи може да си тръгне без утежняващи връзката ви неща.Но не го прави.
Описаното от теб всеки ден ли се случва? Дрехите ,парфюма ...седалката колко пъти седмично,месечно е местена ?
Така описано сякаш води успореден живот.А може и да е на етап свалки.
Чанта има ли?Виж в нея.Отиди му на гости на работата,ако е възможно.

# 6
  • Мнения: X
Да, крие нещо. Идеята за посещение на работното място не е лоша, но трябва да се обмисли внимателно как да се изпълни, че може да стане голяма излагация.

# 7
  • Мнения: 473
Момичето да търси истината, само е готово да се раздели при изневяра. Иначе губи смисъл цялото упражнение. Защото, ако го хване, ще има извинения и..... до следващия път.

# 8
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Ако няма профил в страницата на оператора, може много бързо да му създадеш. По-малко от минута ти е нужна. Попълваш формуляра, получаваш код по СМС и с него потвърждаваш профила. Виждаш с кой номер е говорено най-продължително и проверяваш дали на него отговаря жена. После ти си знаеш  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 22 036
Толкова типични прояви, че чак е невероятно, че се срещат при един човек на куп, а и авторката още се пита  newsm78.

Защо все ми се струва, че ваканцията продължава твърде дълго?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Само че кода ще се получи на неговия телефон.

# 11
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Да де, нали го преглежда чат-пат.

# 12
  • Мнения: 5 513
Толкова типични прояви, че чак е невероятно, че се срещат при един човек на куп, а и авторката още се пита  newsm78.

Защо все ми се струва, че ваканцията продължава твърде дълго?
И двете си ги помислих.
Пише,че не е ревнива.Иначе до сега да го е обезкостила.

Ако е от ваканцията ..някъде са до сряда и ще има още включили се.

# 13
  • Мнения: 14 654
Без да изказвам подкрепа или отхвърляне на подозренията на авторката, само ще отбележа, че след определена възраст и мъжете, и жените започват повече да се грижат за външния си вид, просто защото се появява неприятното усещане, че по-млад, по-здрав и по-красив няма да станеш оттук насетне. За мъжете тази възраст е около 30, за жените - 35. Това по лични наблюдения над познати. И себе си не изключвам от масовата картинка - от пет години ходя на йога, а от една спортувам всеки ден. Не защото изневерявам, а защото ми е приятно да съм във форма и да получавам комплименти. И парфюмче си пръскам по-честичко от преди, и повече козметика си купувам, но мъжа не сменям.

# 14
  • Мнения: X
Янечек, всичко това е вярно и нищо подозрително няма в грижата за външния вид, дори да е внезапно настъпила. Освен това и аз бих побесняла, ако някой пробва да ми рови в телефона, а нямам любовник. Но това, което на мен ми се стори подозрително, беше промяната на позицията на седалката на колата. Много е специфично.

Общи условия

Активация на акаунт